Obecnie rozmawiamy o:

podłoga żywiczna

gorący temat

Pediatra Kielce

dzisiaj o 9:45

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 9:42

Budowa domu

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nadskakiwanie facetowi

03 paź 2014 - 19:05:24


Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-04 02:44 przez ruuda_92.

Nadskakiwanie facetowi

03 paź 2014 - 19:18:29

Ty nic złego nie robisz, chęć spędzenia czasu z własnym facetem to nic dziwnego, za to on jest dziwny, ja po takim tekście, że wyjdzie po mnie o ile nie będzie spał na pewno bym się tam nie pojawiła.

Nadskakiwanie facetowi

03 paź 2014 - 19:24:02

Cytat
Zuosnica
Ty nic złego nie robisz, chęć spędzenia czasu z własnym facetem to nic dziwnego, za to on jest dziwny, ja po takim tekście, że wyjdzie po mnie o ile nie będzie spał na pewno bym się tam nie pojawiła.

Mnie też to zabolało ale właśnie nie wiem czy napisał to po złości bo dzisiaj przez cały dzień na telefonie i mamy spiny...trafie tam sama ale bez szczerej rozmowy się nie obejdzie...

Nadskakiwanie facetowi

03 paź 2014 - 19:28:50

Z twojej historii wniosek nasuwa mi sie tylko jeden.wytresowal cie.nie przyjedzie, to ty do niego jedziesz.nie wyjdzie po ciebie bo spal bedzie.powaznie!ja bym nie pojechala.wylaczyla tel i olala typa.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-03 19:29 przez KasiaKE.

Nadskakiwanie facetowi

03 paź 2014 - 19:29:17

ja bym raczej nie pojechała do niego,skoro sam mi tego nie zaproponował

Nadskakiwanie facetowi

03 paź 2014 - 19:32:25

Ale po co Ty tam w ogóle chcesz jechać? Przecież i tak nie spędzicie czasu sam na sam.. Ja bym się głupio czuła przyjeżdżać "na krzywy", tym bardziej że krótko ze sobą jesteście..

Nadskakiwanie facetowi

03 paź 2014 - 19:33:50

Cytat
mojmarek
ja bym raczej nie pojechała do niego,skoro sam mi tego nie zaproponował

Łatwo powiedzieć nie jedź...jadę tam dla Niego ale tez dlatego,że mam ostatnio bardzo ciężkie dni...ciągle ryczę i chodzę jakaś smutna...Musze się wyrwać na chwilę i jego obecność mi pomaga.

Nadskakiwanie facetowi

03 paź 2014 - 19:36:33

Oj daj spokój. Trafił Ci się wyjątkowy nieogar. Jesteście razem krótko- więc najlepiej przyzwyczaj się, że może temu osobnikowi trzeba wszystko łopatologicznie :P Czyli nie " spoko, jakoś trafię" tylko " wyjedź po mnie a jak będziesz spał to Cię obudzę". Proste.

Nadskakiwanie facetowi

03 paź 2014 - 19:37:06

Cytat
Olus
Ale po co Ty tam w ogóle chcesz jechać? Przecież i tak nie spędzicie czasu sam na sam.. Ja bym się głupio czuła przyjeżdżać "na krzywy", tym bardziej że krótko ze sobą jesteście..

Wracamy razem,chce jechać bo to są Nasi znajomi i moje koleżanki,które się przeprowadziły i zobaczyłabym jak mieszkają. A mam okazje bo on tam jest.

Cytat
Kathyu
Oj daj spokój. Trafił Ci się wyjątkowy nieogar. Jesteście razem krótko- więc najlepiej przyzwyczaj się, że może temu osobnikowi trzeba wszystko łopatologicznie :P Czyli nie " spoko, jakoś trafię" tylko " wyjedź po mnie a jak będziesz spał to Cię obudzę". Proste.

Hahaha pewnie masz rację! Dlaczego faceci są tacy niedomyślni i wszystko trzeba im podawać na tacy..masakra



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-03 19:38 przez ruuda_92.

Nadskakiwanie facetowi

03 paź 2014 - 19:43:16

Nieźle Ciebie temperuje od początku związku. Z doświadczenia wiem, iż takie nadskakiwanie, szczególnie na starcie związku...nie wróży nic dobrego.

Ja, na Twoim miejscu nie jechałabym. No sorry bardzo. Co z tego, że jest Ci przy nim dobrze etc., ale trzeba myśleć zdroworozsądkowo. Nie wpier...lalam się tam, gdzie mnie nie chcą. Proste.

Cwany jest. Powiedział, że będzie mu miło że przyjedziesz do niego. Miło i wygodnie ;) Bo Ty całą robotę odwalasz, którą on powinien zrobić własnie na początku związku.

Przemyśl to :)

Nadskakiwanie facetowi

03 paź 2014 - 19:45:25

Nie zaproponował ci ze wyjdzie po ciebie ,bo jest na ciebie zły po prostu.Zły bo z tego co piszesz wnioskuję ze go osaczasz ,kobieta bluszcz.Chłopak chciał się od ciebie chodz na chwile uwolnić spedzic na luzie czas z przyjaciólmi ale sie nie da bo ty oczywiście tam jedziesz.Poza tym trochę sie gubisz ,piszesz ze chciał wypic piwko z kumplami a za chwile ze sa tam koleżanki twoje itd.Potraktował cie niezbyt fajnie z tym wyjściem po ciebie ale tym dał ci do zrozumienia ,że przeginasz. Mysle ze na dłuzsza mete jak będziesz tak zaborcza to związek po prostu się skończy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-03 19:47 przez filipekkrol.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Nadskakiwanie facetowi

03 paź 2014 - 19:48:39

Zorganizuj sobie towarzysko czas na miejscu.

Nadskakiwanie facetowi

03 paź 2014 - 19:55:10

Cytat
filipekkrol
Nie zaproponował ci ze wyjdzie po ciebie ,bo jest na ciebie zły po prostu.Zły bo z tego co piszesz wnioskuję ze go osaczasz ,kobieta bluszcz.Chłopak chciał się od ciebie chodz na chwile uwolnić spedzic na luzie czas z przyjaciólmi ale sie nie da bo ty oczywiście tam jedziesz.Poza tym trochę sie gubisz ,piszesz ze chciał wypic piwko z kumplami a za chwile ze sa tam koleżanki twoje itd.Potraktował cie niezbyt fajnie z tym wyjściem po ciebie ale tym dał ci do zrozumienia ,że przeginasz. Mysle ze na dłuzsza mete jak będziesz tak zaborcza to związek po prostu się skończy.

Dzisiaj spędził i spędzi cały wieczór na piciu z kumplami;) Jutro i tak miał wrócić tylko jak jest okazja to chce się wybrać do Trójmiasta ;) Ogółem,odpocząć,pójść nad morze na spacer,cokolwiek. Tam pojechał do kolegi,który mieszka ze swoją dziewczyną i koleżanką a przychodzą do Nich koledzy ;)

Nadskakiwanie facetowi

03 paź 2014 - 19:59:03

No to u mnie na odwrót, Moj mężczyzna stara sie bardzo, wybacza wszystko i zawsze on przeprasza pierwszy i wine bierze na siebie i ogolnie to on mi nadskakuje i robi wszystko jak chce aż mi głupio czasami, że ja tego tak nie okazuje. A Ty powiedz swojemu, że Ci się to nie podoba bo jak robi to na początku związku to z czasem będzie już tylko gorzej, znam to z własnego doświadczenia, ponieważ mój były tez taki był.

Nadskakiwanie facetowi

03 paź 2014 - 20:02:49

Cytat
ruuda_92
Cytat
filipekkrol
Nie zaproponował ci ze wyjdzie po ciebie ,bo jest na ciebie zły po prostu.Zły bo z tego co piszesz wnioskuję ze go osaczasz ,kobieta bluszcz.Chłopak chciał się od ciebie chodz na chwile uwolnić spedzic na luzie czas z przyjaciólmi ale sie nie da bo ty oczywiście tam jedziesz.Poza tym trochę sie gubisz ,piszesz ze chciał wypic piwko z kumplami a za chwile ze sa tam koleżanki twoje itd.Potraktował cie niezbyt fajnie z tym wyjściem po ciebie ale tym dał ci do zrozumienia ,że przeginasz. Mysle ze na dłuzsza mete jak będziesz tak zaborcza to związek po prostu się skończy.

Dzisiaj spędził i spędzi cały wieczór na piciu z kumplami;) Jutro i tak miał wrócić tylko jak jest okazja to chce się wybrać do Trójmiasta ;) Ogółem,odpocząć,pójść nad morze na spacer,cokolwiek. Tam pojechał do kolegi,który mieszka ze swoją dziewczyną i koleżanką a przychodzą do Nich koledzy ;)
No ale po co się tam pchasz?Przeciesz wiesz ze chce z kumplami pić .Gdyby z toba chciał spedzic czas to sam by ci zapropnował .Chyba najbardziej chodzi ci o te koleżanki:)Co tam się może dziać. Taka kontrola:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-03 20:05 przez filipekkrol.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nie wiem czy ten związek m sens