Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Boli mnie jak mnie traktuje

08 sie 2014 - 22:54:42

Od pewnego czasu czuję się źle w związku (zakładam wątek,by się dowiedzieć, że nie wyolbrzymiam).
Mój W. po 3 latach związku nie okazuje mi żadnych uczuć od roku nie usłyszałam miłego słowa (że ładnie wyglądam, czy tam,że mnie kocha itp...) Kochamy się raz na 4/3 miesiące, z tym,że tylko on ma przyjemność,bo dochodzi po 10,15 s. i ostatnio zauważyłam, że prawie wg. ze sobą nie rozmawiamy, dziś 2 weekend z rzędu zostawił mnie samą w domu, płaczącą i znerwicowaną, bo przecież on musi się w każdy weekend ,,uchlać,,-bo jak on uważa to jest normalne... (i jak mam ochotę spędzić jakiś weekend w domu i odpocząć to mnie wyzywa,że to nienormalne)
Nie wiem co już o tym myśleć, czy tak powinien wyglądać związek?
Czy zakończyć go?

Boli mnie jak mnie traktuje

08 sie 2014 - 22:59:46

Nie, tak nie powinien wyglądać związek. Zakończyć.

Boli mnie jak mnie traktuje

08 sie 2014 - 23:00:11

zakończ to dziewczyno póki jeszcze możesz ... pomyśl, chciałabys takiego męża? taki związek to nie związek ...

Boli mnie jak mnie traktuje

08 sie 2014 - 23:00:49

Przeczytaj ksiazke, Dlaczego mezczyzni kochaja zolzy i zacznij sie stosowac do ich rad a zobaczysz ze to Ty bedziesz dyktowac warunki

Boli mnie jak mnie traktuje

08 sie 2014 - 23:01:36

Jeszcze się nad tym zastanawiasz? Zakończ to jak najszybciej.

Boli mnie jak mnie traktuje

08 sie 2014 - 23:02:46

on Cie chyba nie kocha... nie pozwol sobie na takie cos mimo ze Ty pewnie go kochasz...

Boli mnie jak mnie traktuje

08 sie 2014 - 23:03:21

Cytat
Myzaree
Nie, tak nie powinien wyglądać związek. Zakończyć.

Mądrych zawsze cytuję!
Ma rację. Taki związek to nie związek, uciekac i szukać innego!

Boli mnie jak mnie traktuje

08 sie 2014 - 23:05:13

Zastanawiam się, gdyż dla niego rzuciłam studia i wyjechałam pracować za granicą, gdzie jestem strasznie samotna... On ma tu siostrę i to wykorzystuje... Musiałabym wszystko zacząć o nowa...

Boli mnie jak mnie traktuje

08 sie 2014 - 23:06:22

Cytat
pozytywniekreatywn
Zastanawiam się, gdyż dla niego rzuciłam studia i wyjechałam pracować za granicą, gdzie jestem strasznie samotna... On ma tu siostrę i to wykorzystuje... Musiałabym wszystko zacząć o nowa...
o kurde

Boli mnie jak mnie traktuje

08 sie 2014 - 23:10:49

Lepiej zacząć wszystko od nowa, niż potem żałować tych straconych kilku lat. Wracaj, tu sobie ułożysz wzzystko od nowa i będziesz w końcu szczęśliwa.

Boli mnie jak mnie traktuje

08 sie 2014 - 23:17:15

mi sie wydaje ze ierwszym wyjsciem bylaby rozmowa bo tez nie mozna tak odrazu ocenic i zdecydowac

Boli mnie jak mnie traktuje

08 sie 2014 - 23:24:38

Jakbym czytala o moim zwiazku (juz bylym) - pogon tego chlopa w cholere! tak nie mozna zyc! Najpierw Ty masz byc szczesliwa - to jest najwazniejsze! Uciekaj Dziewczyno jak najdalej!

Boli mnie jak mnie traktuje

08 sie 2014 - 23:25:33

Rozmawiałam nie raz, ale on uważa że to wszystko jest normalne... A po rozmowie, się obraża,bo jak wg. mogę tak uważać ;(

Boli mnie jak mnie traktuje

08 sie 2014 - 23:29:13

Zakończ to znając facetów skoro ty nie słyszysz od niego miłych słów to słyszy je ktoś inny...

Boli mnie jak mnie traktuje

08 sie 2014 - 23:29:48

zakończ.. przechodziłam przez coś podobnego.. i mam spokój. zasługujesz na coś znacznie więcej ;) jesteś kobietą i każda z nas potrzebuje tego czegoś od swojego partnera. nie wazne czy to miesiac, rok, trzy czy piętnaście..
jak kiedyś mojemu powiedział tatuażysta: "zacznij z nią rozmawiać, bo znajdzie się taki, który jej wysłucha, z którym będzie mogła rozmawiać" teraz on żałuje ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-08 23:30 przez hotx3.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak zmienić życie?