Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wasze prezenty od narzeczonych :)

01 lip 2014 - 20:36:16

kosmetyki i biżuterię

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 3/5

Wasze prezenty od narzeczonych :)

02 lip 2014 - 22:42:39

ja najczęściej dostaję to, co chcę dostać. nie tak, że wszystko, tylko jak jest jakaś okazja, to pyta, co bym chciała. ostatnio np. była to bluza i perfumy paris avenue garden tea :) a bez okazji to najczęściej kwiaty i jeeedzenie serce

Wasze prezenty od narzeczonych :)

02 lip 2014 - 22:54:08

Kwiaty, bielizna, kosmetyki, i moje cudeńko łańcuszek z grawerem, który pilnuję jak oczko w głowie. ;)

Wasze prezenty od narzeczonych :)

02 lip 2014 - 23:00:53

w przeciągu roku dostałam :
- chomika z całym wyposażeniem i klatką
-kwiaty, kwiaty, dużo kwiatów, zauważyłam ze na każdą okazję daje mi kwiaty i często też bez :) jak pierwsze uschnięte wyrzuciłam, to marudził że wyrzucam to teraz je suszę i już brakuje mi flakonów, a jeden z nich to jest mega wielki.
ostatnio byliśmy na działce u kolegi i urwał u sąsiada kilka róż pomarańczowych, piękne, wstawiłam do wody i je potem zapomniałam, aż mi się w nocy śniły :D
-pluszowego wielgaśnego misia bez okazji :D
-2 koszulki
- czekoladki
-stoliczek do 'łóżka'
- torebkę
biżuterii nie noszę, perfum mam dużo, ciuchów mi nie kupuje bo zazwyczaj co jemu się podoba jak zobaczy gdzieś to mi się nie widzą :D

Wasze prezenty od narzeczonych :)

02 lip 2014 - 23:18:54

Ja dostalam na ostatnie urodziny szczotkę tangle teezer bo ciągle marudziłam że targam włosy przy rozczesywaniu ;P dostałam ślicznego misia tatty teddy serce Dostalam na którąś gwiazdkę "owca parowca"- termofor owieczkę bo jestem zmarzluchem ;) a na ostatnią gwiazdkę dostałam książkę Chodakowskiej- były przy tym niezłe jaja, bo chcial sobie żart zrobić i włożył to w okładkę książki "od impresjonizmu do konceptualizmu" haha ;D Odpakowalam, patrze i patrze i łzy mi w oczach staneły - MATKO, CO ON MI TO KUPIŁ?!, ale uśmiechnełam sie i powiedziałam dziękuję.. Moja mina była podobno bezcenna (pozniej mnie uświadomił co to jest:P). Dostałam też biżuterię srebrną, kwiaty (ale raczej nie dostaje ich bez okazji)... No i chyba tyle mi przychodzi do głowy w tym momencie z ciekawszych rzeczy ;)

Wasze prezenty od narzeczonych :)

02 lip 2014 - 23:52:13

Ojjj dużo tego było. Błyskotki, kwiaty, telefony, kosmetyki, ubrania(które sama sobie wcześniej wybrałam) ale coż to jest... z perspektywy czasu kiedy mojego faceta nie ma przy mnie największym prezentem jest sama w sobie jego osoba. Obecnie nieobecna tak paradoksalnie pociesza i te śliczne kartki które dla mnie rysuje albo obrazki śmieszne. Mała rzecz a cieszy serce



Wasze prezenty od narzeczonych :)

03 lip 2014 - 00:02:49

Lady Morfina - super sprawa te kartki ;) Najbardziej lubię takie prezenty od serca- jestem kreatywna i zawsze takie robie mojemu facetowi ;)

Wasze prezenty od narzeczonych :)

03 lip 2014 - 00:10:08

Cytat
gusiaczek390
Lady Morfina - super sprawa te kartki ;) Najbardziej lubię takie prezenty od serca- jestem kreatywna i zawsze takie robie mojemu facetowi ;)

Ja robiłam ostatnio kartkę w kształcie kobiecego biustu :) moja inspiracja

Wasze prezenty od narzeczonych :)

03 lip 2014 - 00:11:11

No nie!! :) Muszę się zainspirować tą kartką- mój by skakał chyba pod sufit hihi :) ale jesteś artystka!:)

Wasze prezenty od narzeczonych :)

03 lip 2014 - 00:15:13

Cytat
gusiaczek390
No nie!! :) Muszę się zainspirować tą kartką- mój by skakał chyba pod sufit hihi :) ale jesteś artystka!:)


To była inspiracja niestety swojej nie zrobiłam zdjęcia bo szybko chciałam wysłać :) kupiłam pełno duperelek kokardek koronek różyczek tasiemek papier kolorowy itd i siedziałam kilka dni nad nią ale efekt był super :)

zweryfikowana
Posty: 456
Ostrzeżenia: 1/5

Wasze prezenty od narzeczonych :)

03 lip 2014 - 00:33:41

Dziecko!! :D

Wasze prezenty od narzeczonych :)

03 lip 2014 - 13:57:30

Cytat
dzenys
Dziecko!! :D

Bardzo pomysłowy prezent :D;)

Wasze prezenty od narzeczonych :)

03 lip 2014 - 14:04:04

Może nie od narzeczonego ale od obecnie męża zazwyczaj jakieś dziwne rzeczy typu pluszowa małpa, świnka, która chodzi i chrumka, termofor w kształcie kury, gwizdek, balony w kształcie myszy, chomika i takie różne :)
Ostatnio trochę znormalniał i dostałam perfumy, piżamkę, pończochy i książkę :)

Wasze prezenty od narzeczonych :)

03 lip 2014 - 14:04:29

od narzeczonego na razie nic nie dostałam bo jest nim od niespełna 3 miesięcy. Za dwa dni mam urodziny to się wykaże:)

Cytat
Lady_Morfina
Cytat
dzenys
Dziecko!! :D

Bardzo pomysłowy prezent :D;)

piękny prezent:) marzę o takim:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-03 14:05 przez AngelsHall.

Wasze prezenty od narzeczonych :)

03 lip 2014 - 14:07:36

Cytat
dzwooneczek
Może nie od narzeczonego ale od obecnie męża zazwyczaj jakieś dziwne rzeczy typu pluszowa małpa, świnka, która chodzi i chrumka, termofor w kształcie kury, gwizdek, balony w kształcie myszy, chomika i takie różne :)

Zajebiste prezenty :D Chciałabym :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ciąza a chlopak