Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mój facet był zauroczony inną

16 cze 2014 - 21:19:01

Witajcie Dziewczyny! Błagam powiedzcie co byście zrobiły na moim miejscu i jak to odebrały. Do rzeczy...Jestem ze swoim mężczyzną od 5 lat, oboje jesteśmy dorośli. On od samego początku bardzo o mnie zabiegał, przez te wszystkie lata udowadniał jaka jestem dla Niego ważna i jak mnie kocha, robi to do dnia dzisiejszego. Oczywiście nie zawsze było jak w bajce, często się kłóciliśmy, jednak nigdy nie rozstawaliśmy się ze sobą, kłótnie zawsze kończyły się zgodą po góra 4 godzinach, On nigdy nie pozwolił mi się do siebie nie odzywać, kiedy się nie odzywałam to przyjeżdżał aby wszystko wyjaśnić i to też się nie zmieniło. Jest o mnie zazdrosny i okazuje to, ciągle powtarza że jestem dla niego najpiękniejsza i że widzi zagrożenie w każdym chłopaku w moim otoczeniu.
Jakieś 3 lata temu niedaleko Niego zamieszkała pewna dziewczyna. Rok starsza wysoka blondynka, bardzo ładna i jednocześnie bardzo sztuczna, tlenione i przedłużane włosy, sztuczne rzęsy, sztuczne paznokcie, wysokie obcasy, seksowne (ale normalne) ubrania. Jednak muszę przyznać twarz ma ładną. Oczywiście chcąc nie chcąc On ją poznał, niedługo po jej przeprowadzce. Ja wiedziałam że ją poznał, spotykali się na ulicy, w sklepie itp, i o każdym spotkaniu wiedziałam, bo mi mówił że spotkał A. (to jest normalne On mi mówi takie rzeczy). Ostatnio jednak coraz częściej żartował na jej temat, że jak ja znów wyjadę na cały tydzień (studiuję w innym mieście) to będzie musiał odwiedzić sąsiadkę itp. Ja jednak wiedziałam że to tylko żarty. Jednak niedawno w takich właśnie żartach dowiedziałam się, że w tamtym roku On się był w niej zauroczony. Zatkało mnie jak mi powiedział, zaczęłam panikować. Uspokoił jednak że to było chwilowe że teraz jest mu obojętna, że On i tak do końca życia będzie kochał tylko mnie bo już nie wyobraża sobie życia beze mnie. Ja mam pełny dostęp do Jego FB od zawsze, ostatnio weszłam na historię Jego wyszukiwań i zobaczyłam że wtedy codziennie po kilka razy wyszukiwał jej profilu (nie miała wtedy konta), kilka razy dziennie wpisywał jej imię i nazwisko. Patrzyłam na to ze łzami w oczach...Mieliśmy trudny tydzień, ja przy każdej rozmowie z Nim płakałam, On powtarzał że nie mam powodu do niepokoju, że On sprawi że uwierzę że dla niego jestem tylko ja. Ja jednak ciągle o tym myślę, nie umiem zapomnieć, boję się że sytuacja w każdej chwili może się powtórzyć...Dziewczyny powiedzcie czy ja przesadzam?
Napiszcie proszę swoją opinię...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-16 21:19 przez kkkkkkkk20.

Mój facet był zauroczony inną

16 cze 2014 - 21:23:03

No niestety chyba nie "był" w niej zauroczony ale "jest"... I nie jestem zapatrzona w facebooka no ale ten glupi przyklad mi tez by dal do myslenia, po co tak ciągle kogoś wyszukiwać? jakby tylko czekal az pojawi sie jej profil

Mój facet był zauroczony inną

16 cze 2014 - 21:24:38

Moim zdaniem przesadzasz

niezweryfikowana
Posty: 332
Ostrzeżenia: 1/5

Mój facet był zauroczony inną

16 cze 2014 - 21:25:48

Yyy.. przerażające.. rozumiem Cię. Nie wiem czy potrafiłabym uwierzyć później w słowa zapewniania o tym że Cie kocha... bo skoro poleciał na taka pustą sztuczną panienkę już po 5 latach... to co będzie później? Fajnie, że do niczego między nimi nie doszło (jak sądzę), ale ja bym nie potrafiła ufać takiej osobie.

Mój facet był zauroczony inną

16 cze 2014 - 21:25:55

To znaczy musisz się zastanowić czy jesteś w stanie to przetrawić i żyć normalnie. Jeśli nic go z nią nie łączyło, w dodatku powiedział ci prawdę i kocha cię, to za jakiś czas będzie ci lżej.

Mój facet był zauroczony inną

16 cze 2014 - 21:26:59

Cytat
carmelek91
No niestety chyba nie "był" w niej zauroczony ale "jest"... I nie jestem zapatrzona w facebooka no ale ten glupi przyklad mi tez by dal do myslenia, po co tak ciągle kogoś wyszukiwać? jakby tylko czekal az pojawi sie jej profil

teraz nie wyszukuje, wyszukiwał w tamtym roku, w czasie kiedy to się działo, a teraz ona ma profil, ale w historii wyszukiwań nie ma śladu o niej



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-16 21:29 przez kkkkkkkk20.

Mój facet był zauroczony inną

16 cze 2014 - 21:29:21

Kilka razy dziennie wpisywał jej imię i nazwisko w wyszukiwarkę? On jest zdrowy na umyśle?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-16 21:53 przez cytraa.

Mój facet był zauroczony inną

16 cze 2014 - 21:31:49

Cytat
cytraa
Kilka razy dziennie wpisywał jej imię i nazwisko w wyszukiwarkę? O jest zdrowy na umyśle?

no tak niestety było, wyszukiwał np. rano i wieczorem, za 2-3 dni znów, i wchodził na profile dziewczyn o takim samym imieniu i nazwisku tak jakby za wszelka cenę chciał ją znaleźć

Mój facet był zauroczony inną

16 cze 2014 - 21:32:03

o matko błagam. Zaraz posypią się komentarze, rozstańcie się, to dupek, nie dorósł do związku. Dla mnie jest mega dojrzały. Jesteśmy tylko ludźmi, zdarza nam się zauroczyć czy zapatrzyć na kogoś. Najważniejsze jest jednak by nie stracić rozumu i mimo wszystko wiedzieć co jest dla nas najważniejsze.

Zdarzyło mi się myśleć dłużej o innym mężczyźnie, nawet flirtować z nim, ale to mijało po tygodniu, dwóch. Nie odeszłabym od swojego faceta, bo wiem, że Go kocham i to, że czasem mnie ktoś zauroczy to zwykły ludzki odruch. Odruch, który szybko mija, a uczucie do mojego mężczyzny nie.

Mój facet był zauroczony inną

16 cze 2014 - 21:32:50

Cytat
Passionate33
Yyy.. przerażające.. rozumiem Cię. Nie wiem czy potrafiłabym uwierzyć później w słowa zapewniania o tym że Cie kocha... bo skoro poleciał na taka pustą sztuczną panienkę już po 5 latach... to co będzie później? Fajnie, że do niczego między nimi nie doszło (jak sądzę), ale ja bym nie potrafiła ufać takiej osobie.

skąd wiesz, ze jest pusta?
nie oceniaj ludzi skoro nawet nie znasz!

Mój facet był zauroczony inną

16 cze 2014 - 21:32:52

Nie przesadzasz!Masz powody do zazdrosci a on Ci je dostarcza!!!

niezweryfikowana
Posty: 332
Ostrzeżenia: 1/5

Mój facet był zauroczony inną

16 cze 2014 - 21:35:04

Cytat
Dinka1985
Cytat
Passionate33
Yyy.. przerażające.. rozumiem Cię. Nie wiem czy potrafiłabym uwierzyć później w słowa zapewniania o tym że Cie kocha... bo skoro poleciał na taka pustą sztuczną panienkę już po 5 latach... to co będzie później? Fajnie, że do niczego między nimi nie doszło (jak sądzę), ale ja bym nie potrafiła ufać takiej osobie.

skąd wiesz, ze jest pusta?
nie oceniaj ludzi skoro nawet nie znasz!

"jednocześnie bardzo sztuczna, tlenione i przedłużane włosy, sztuczne rzęsy, sztuczne paznokcie, wysokie obcasy, seksowne (ale normalne) ubrania. Jednak muszę przyznać twarz ma ładną"

Dla mnie mniej więcej tak brzmi definicja pustaka :)

Mój facet był zauroczony inną

16 cze 2014 - 21:35:04

Cytat
JegoBaba
o matko błagam. Zaraz posypią się komentarze, rozstańcie się, to dupek, nie dorósł do związku. Dla mnie jest mega dojrzały. Jesteśmy tylko ludźmi, zdarza nam się zauroczyć czy zapatrzyć na kogoś. Najważniejsze jest jednak by nie stracić rozumu i mimo wszystko wiedzieć co jest dla nas najważniejsze.

Zdarzyło mi się myśleć dłużej o innym mężczyźnie, nawet flirtować z nim, ale to mijało po tygodniu, dwóch. Nie odeszłabym od swojego faceta, bo wiem, że Go kocham i to, że czasem mnie ktoś zauroczy to zwykły ludzki odruch. Odruch, który szybko mija, a uczucie do mojego mężczyzny nie.

Dziękuję Ci, wiem że masz zupełną rację, jednak wiadomo jak się pojawia ktoś inny na horyzoncie od razu wpadamy w panikę, nawet jak jest to już przebrzmiała historia :)
Cytat
Passionate33
Cytat
Dinka1985
Cytat
Passionate33
Yyy.. przerażające.. rozumiem Cię. Nie wiem czy potrafiłabym uwierzyć później w słowa zapewniania o tym że Cie kocha... bo skoro poleciał na taka pustą sztuczną panienkę już po 5 latach... to co będzie później? Fajnie, że do niczego między nimi nie doszło (jak sądzę), ale ja bym nie potrafiła ufać takiej osobie.

skąd wiesz, ze jest pusta?
nie oceniaj ludzi skoro nawet nie znasz!

"jednocześnie bardzo sztuczna, tlenione i przedłużane włosy, sztuczne rzęsy, sztuczne paznokcie, wysokie obcasy, seksowne (ale normalne) ubrania. Jednak muszę przyznać twarz ma ładną"

Dla mnie mniej więcej tak brzmi definicja pustaka :)

dla mnie też, i ona tak wygląda jak typowy pustak



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-16 21:37 przez kkkkkkkk20.

niezweryfikowana
Posty: 332
Ostrzeżenia: 1/5

Mój facet był zauroczony inną

16 cze 2014 - 21:36:42

Cytat
JegoBaba
o matko błagam. Zaraz posypią się komentarze, rozstańcie się, to dupek, nie dorósł do związku. Dla mnie jest mega dojrzały. Jesteśmy tylko ludźmi, zdarza nam się zauroczyć czy zapatrzyć na kogoś. Najważniejsze jest jednak by nie stracić rozumu i mimo wszystko wiedzieć co jest dla nas najważniejsze.

Zdarzyło mi się myśleć dłużej o innym mężczyźnie, nawet flirtować z nim, ale to mijało po tygodniu, dwóch. Nie odeszłabym od swojego faceta, bo wiem, że Go kocham i to, że czasem mnie ktoś zauroczy to zwykły ludzki odruch. Odruch, który szybko mija, a uczucie do mojego mężczyzny nie.

Jestem w związku prawie 3 lata i tak nie miałam.. dla mnie to dziwne... Kochasz kogoś to kochasz całym sercem i nie ma miejsca na zauroczenie w innym. Jakby mój zauroczył się w innej dla mnie był by to znak że ja już schodzę na drugi plan i usunęła bym się z jego życia.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Mój facet był zauroczony inną

16 cze 2014 - 21:37:27

Cytat
kkkkkkkk20
Cytat
cytraa
Kilka razy dziennie wpisywał jej imię i nazwisko w wyszukiwarkę? O jest zdrowy na umyśle?

no tak niestety było, wyszukiwał np. rano i wieczorem, za 2-3 dni znów, i wchodził na profile dziewczyn o takim samym imieniu i nazwisku tak jakby za wszelka cenę chciał ją znaleźć

on tam kiedyś wyszukiwał, a teraz Ty wyszukujesz czy jak ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wspólne zdjęcia na FB