Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent na urodziny narzeczonego

03 maj 2014 - 11:14:39

Mój narzeczony ma za miesiąc urodziny, mieszkamy razem, więc nie chce niczego przygotowywać, np kolacji itp, bo to już było. Tak samo były już wyjazdy na weekend, ponieważ 2 dni po urodzinach mamy rocznicę, więc zwykle o łączyliśmy i gdzieś jechaliśmy, ale w tym roku nie chcemy. Pomóżcie mi wymyślić prezent, może być kilka mniejszych, muszę się zmieścić w kwocie 400 zł, ale nie może to być nic do komputera, żadne konsole, ani zegarek. Może macie jakieś pomysły, może już wykorzystane, co wy kupujecie swoim chłopakom?

Prezent na urodziny narzeczonego

03 maj 2014 - 11:28:48

może i oklepane ale może perfumy? :) Albo coś pożytecznego, co by mu się przydało :)

Prezent na urodziny narzeczonego

03 maj 2014 - 11:33:04

zależy jakie ma pasje, hobby. Ja mojemu kupiłam ostatnio przejażdżkę ferrari, ale moglabym też kupić coś do motocykla bo je kocha. Ostatnio marzy mu się porządna marynarka codzienna, ale kosztuje 370zł i się zastanawia, więc wiem, że ucieszyłby się gdybym mu taką kupiła. Mój jest złotą rączką i wszelkiego rodzaju sprzęt typu dobra wiertarka, wkrętarka by mu się podobały.

Prezent na urodziny narzeczonego

03 maj 2014 - 11:34:24

A ja szukam prezentu na urodziny 4 latki
Macie jakies propozycje?:)

Prezent na urodziny narzeczonego

03 maj 2014 - 11:37:06

Zastanów się o czym mówi, przy czym się zatrzymuje jak jesteście na zakupach itd. Mój non stop gada o gra planszowych, ma już trochę lat i szkoda mu na to pieniędzy, więc dostanie taką grę ode mnie. I to już jest sposób na spędzenie nudnego wieczoru ;)lubi czytać - dostanie książkę napisaną przez jego ulubionego artystę. Słuchajcie swoich facetów! :)

Prezent na urodziny narzeczonego

03 maj 2014 - 11:37:38

Cytat
lovelovelove2010
A ja szukam prezentu na urodziny 4 latki
Macie jakies propozycje?:)

mi się strasznie podobają własnoręcznie robione lalki, pluszaki, indywidualne, dostosowane do właściciela.
Np. Panna Foch

Prezent na urodziny narzeczonego

03 maj 2014 - 11:41:36

No właśnie to jest ten problem, że ON NIC NIGDY NIE CHCE. To co mi się podoba zawsze od razu kupujemy, ale on nie potrafi się przy czymś zatrzymać, pooglądać, powiedzieć że chciałby. Hobby to motoryzacja i komputery, ale zaznaczył że nic nie chce z tych dziedzin, bo kupie źle. Więc myślę o paru prostych rzeczach, może golarka? No i coś jeszcze. Coś takiego co nie kupi sobie właśnie jak jesteśmy w sklepie razem, bo mu będzie szkoda kasy, albo uzna że nie potrzebuje.

Prezent na urodziny narzeczonego

03 maj 2014 - 11:42:12

Hmm... trudne pytanie, ja też nigdy nie wiem co mogłabym kupić mojemu, wcześniej dostał już perfumy, portfel, płyty, ubrania, trampki converse, torbę, zegarek, szczoteczkę elektryczną, nie wiem, kupowałam już tyle rzeczy. W tym roku myślałam o rowerze, ale chyba odłożę to na następny rok, bo to spory wydatek, wiem, że mój marzy o snowboardzie, może Twój też lubi sport? Zawsze można kupić wiązania do deski, albo rolki. Jak biega, można kupić jakiś gadżet do biegania, np. ile kalorii spalił itp?
Jak ma samochód można kupić nawigację.
Może odtwarzacz, jeśli nie słucha muzyki na telefonie, albo jakieś dobre słuchawki, u mnie to się bardzo sprawdziło.
A szczoteczka elektryczna może brzmi banalnie, ale mój facet bardzo sobie chwali.
Jak np.studiuje albo ma pracę wymagającą noszenia kilku rzeczy, dobra torba też się sprawdzi.
Albo dobrej jakości pasek ze skóry, który na pewno posłuży dłużej niż zwykłe paski, które się szybko przecierają i niszczą.
Golarka to też dobry pomysł :)
Albo jak jeździ rowerem, można kupić np. światło, przednie i tylne dobrej jakości, moja koleżanka dostała od chłopaka i jest bardzo zadowolona, światło przednie jest bardzo mocne, także dobrze oświetla drogę i nie przejedzie niezauważona w nocy, a co za tym idzie - bezpieczeństwo :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-03 11:47 przez ittersbitters.

Prezent na urodziny narzeczonego

03 maj 2014 - 11:51:06

Mój facet uwielbia dobrą kawę. Ostatnio kupiłam mu młynek do kawy i kawę douwe egbert (jakkolwiek się to pisze). Możesz mu Zaparzacz do kawy kupić, albo ekspress na kapsułki.

Prezent na urodziny narzeczonego

03 maj 2014 - 11:55:28

Cytat
lovelovelove2010
A ja szukam prezentu na urodziny 4 latki
Macie jakies propozycje?:)
Jesli pali to jakaś fajną zapalniczkę,bransoletke z grawerem twojego imienia,zafunduj mu tatuaz jakis fajny,albo idz do fotografa niech zrobi sklejke kilku waszych wspólnych fotek , opraw je i daj mu w prezencie,mozesz kupic jakis fajny orginalny pasek do spodni lub zegarek



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-03 12:02 przez lovelovelove2010.

Prezent na urodziny narzeczonego

03 maj 2014 - 11:56:58

proponuje założyć osobny wątek, gwarantuje więcej odpowiedzi ;)

Prezent na urodziny narzeczonego

03 maj 2014 - 11:58:05

JegoBaba bardzo fajny pomysł z tą kawą, moim zdaniem spokojnie można pójść tym tropem. Sama uwielbiam herbaty wszelkiego rodzaju, także zestaw herbat byłby bardzo miłym prezentem plus np. komplet - dzbanek, filiżanka i spodeczek :)
Często nie zwraca się uwagi na takie "drobiazgi" jak np. - co i z czego dana osoba lubi pić, a można zrobić ciekawy i przydatny prezent.

Prezent na urodziny narzeczonego

03 maj 2014 - 12:03:29

Mój kawy nie pije, a do herbaty już dostał. na święta taki zestaw. Może jakieś gadżety? Pomysł ze szczoteczką elektryczną mi się spodobał, jeszcze jakieś pomysły?

Prezent na urodziny narzeczonego

03 maj 2014 - 12:03:50

Cytat
hollystyle
proponuje założyć osobny wątek, gwarantuje więcej odpowiedzi ;)

nie moge bo jestem niezweryfikowana
Cytat
hollystyle
Mój kawy nie pije, a do herbaty już dostał. na święta taki zestaw. Może jakieś gadżety? Pomysł ze szczoteczką elektryczną mi się spodobał, jeszcze jakieś pomysły?

Jesli pali to jakaś fajną zapalniczkę,bransoletke z grawerem twojego imienia,zafunduj mu tatuaz jakis fajny,albo idz do fotografa niech zrobi sklejke kilku waszych wspólnych fotek , opraw je i daj mu w prezencie,mozesz kupic jakis fajny orginalny pasek do spodni lub zegarek
Cytat
hollystyle
Mój kawy nie pije, a do herbaty już dostał. na święta taki zestaw. Może jakieś gadżety? Pomysł ze szczoteczką elektryczną mi się spodobał, jeszcze jakieś pomysły?

szczoteczka do zębów nie bardzo moze pomysleć sobie ze cos mu sugerujesz np :ze ma brzydkie zeby i o nie nie dba



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-03 12:09 przez lovelovelove2010.

Prezent na urodziny narzeczonego

03 maj 2014 - 12:09:52

a może jakieś głośniki, radio samochodowe, CB radio, albo GPS , takie męskie przydatne rzeczy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Uroczy prezent na urodziny :)