Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

On wyjeżdża :(

26 mar 2014 - 22:27:05

Jezyk obcy nie jest chyba barierą, pracę znajdziesz na pewno, może nie od razu,ale to nie Polska.
Kazdy, kto mowi pozwól jechac zaraz jest atakowany, no to nie wiem czemu pytasz o poradę. Zatrzymaj go , uwiąż siłą a ak któregoś miesiąca zabraknie Wam na wyjście z kumplami na kręgle a Tobie na bluzke to usłyszysz swoje...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-26 22:28 przez justysia2210.

On wyjeżdża :(

26 mar 2014 - 22:28:00

Cytat
Blair_Waldorf777
Cytat
perelecka
Powinien spełniac swoje marzenia ,rozwijać się a ty nie powinnas go ograniczać ,czego tak naprawdę sie obawiasz? Ze cie zostawi pozna kogos innego?wtedy będziesz wiedziała ze nie był ciebie wart i nigdy ciE nie kochał,Jesli natomiast cie kocha ,to rozłaka nic nie zmieni w waszym związku ,tyle tylko ze stesknicie sie bardzo za sobą:)
A Ty cieszyłabyś się że Twój facet zostawia Cie na 1,5 roku? i nie będzie możliwości spotkać się?
CIEszyłabym sie przede wszystkim ,ze sie rozwija ,ze cos osiągnie ,a nie mysląła tylko o sobie ,ze musze mieć chłopa przy boku ,bez wzgledu na wszystko ,gdy go będziesz tak ograniczać to ucieknie od ciebie szybciej niż się spodziewasz

On wyjeżdża :(

26 mar 2014 - 22:29:55

Cytat
perelecka
Cytat
Blair_Waldorf777
Cytat
perelecka
Powinien spełniac swoje marzenia ,rozwijać się a ty nie powinnas go ograniczać ,czego tak naprawdę sie obawiasz? Ze cie zostawi pozna kogos innego?wtedy będziesz wiedziała ze nie był ciebie wart i nigdy ciE nie kochał,Jesli natomiast cie kocha ,to rozłaka nic nie zmieni w waszym związku ,tyle tylko ze stesknicie sie bardzo za sobą:)
A Ty cieszyłabyś się że Twój facet zostawia Cie na 1,5 roku? i nie będzie możliwości spotkać się?
CIEszyłabym sie przede wszystkim ,ze sie rozwija ,ze cos osiągnie ,a nie mysląła tylko o sobie ,ze musze mieć chłopa przy boku ,bez wzgledu na wszystko ,gdy go będziesz tak ograniczać to ucieknie od ciebie szybciej niż się spodziewasz
Dobrze gada,polać Jej!:)

On wyjeżdża :(

26 mar 2014 - 22:30:52

Nigdzie nie napisałam że ma nie jechać, nawet mu tego nie zasugerowałam więc nie dopowiadajcie sobie. Tylko zapytałam jak byście dały rade z taką rozłąką

On wyjeżdża :(

26 mar 2014 - 22:31:26

Ja bym nie dała rady przez tyle czasu. Ja się z moim nie widziałam 3 miesiące, naprawdę mało fajne. W tym wypadku zrobiłabym wszystko, by z nim wyjechać.

On wyjeżdża :(

26 mar 2014 - 22:32:15

Mi by było ciężko. Ale potem życie codzienne, obowiązki i jakoś się to załagodzi najgorsze są spotkania po czasie i powroty - pewnie to by mnie dołowało..

On wyjeżdża :(

26 mar 2014 - 22:33:33

Może i nie mówiłas bezpośrednio ,ale skoro masz takie myslenie ,to napewno to zauważył i psychicznie na niego może wpłynąć twója niechęc ,nawet może czuc się zle ,ze planuje wyjazd i w efekcie moze z niego zrezygnować ,



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-26 22:34 przez perelecka.

On wyjeżdża :(

26 mar 2014 - 22:34:19

Życz mu szczęścia i powodzenia. Dzisiaj to nie problem się "spotkać" - są telefony, Skype i wiele innych komunikatorów, o których ja zapewne nie wiem.
Jeżeli jesteście sobie pisani, to żadne rozstanie nie zniszczy waszej miłości. Będziesz tęsknić to jasne, ale możesz ten rok, przeznaczyć na realizację własnych pasji - zapisz się na kurs językowy czy jakiś inny, zacznij chodzić na siłownie/basen itp. itd. Odnów kontakty z koleżankami.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

On wyjeżdża :(

26 mar 2014 - 22:34:39

Cytat
Blair_Waldorf777
Nigdzie nie napisałam że ma nie jechać, nawet mu tego nie zasugerowałam więc nie dopowiadajcie sobie. Tylko zapytałam jak byście dały rade z taką rozłąką

Zajmij się swoim rozwojem przez ten czas.

Edit: O Wikijaja znowu czyta w moich myślach i jeszcze jak ładnie pisze, ja to jestem jakaś oszczędna w słowach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-26 22:36 przez malmie.

On wyjeżdża :(

26 mar 2014 - 22:35:30

Cytat
perelecka
Może i nei gadałs bezpośrednio ,ale skoro masz takie myslenie ,to napewno to zauważył i psychicznie na niego może wpłynąć twója niechęc ,nawet może czuc się zle ,ze planuje wyjazd i w efekcie moze z niego zrezygnować ,
już podpisał wszystkie dokumenty i jedzie, cieszę się że udało mu się, ale w głębi(choć tego nie okazuję) boję się tak długiej rozłąki i to na taką odległość

On wyjeżdża :(

26 mar 2014 - 22:36:28

Nie rozumiem Twojego problemu... i co Cię tu trzyma?!
Tam zarobisz więcej, lepsze życie.
Gdybym miała okazje od razu bym wyjechała.
(Co na pewno w niedługim czasie się stanie)

A co do chłopaka to się ciesz, że wyjeżdża z tego kraju, że chce! Chce spełniać swoje marzenia i ma takie szanse.

On wyjeżdża :(

26 mar 2014 - 22:38:51

Cytat
Pastelowa_Lilia
Nie rozumiem Twojego problemu... i co Cię tu trzyma?!
Tam zarobisz więcej, lepsze życie.
Gdybym miała okazje od razu bym wyjechała.
(Co na pewno w niedługim czasie się stanie)

A co do chłopaka to się ciesz, że wyjeżdża z tego kraju, że chce! Chce spełniać swoje marzenia i ma takie szanse.
ja mam tu pracę którą uwielbiam mam rodzinę, nie rzucę wszystkiego by jechać w ciemno, poza tym nie stać mnie teraz na bilet ani na wizę

niezweryfikowana
Posty: 290
Ostrzeżenia: 1/5

On wyjeżdża :(

26 mar 2014 - 22:39:04

Cytat
perelecka
Powinien spełniac swoje marzenia ,rozwijać się a ty nie powinnas go ograniczać ,czego tak naprawdę sie obawiasz? Ze cie zostawi pozna kogos innego?wtedy będziesz wiedziała ze nie był ciebie wart i nigdy ciE nie kochał,Jesli natomiast cie kocha ,to rozłaka nic nie zmieni w waszym związku ,tyle tylko ze stesknicie sie bardzo za sobą:)

On wyjeżdża :(

26 mar 2014 - 22:41:05

Masz rodzinę? Dobrze... ale to on (chyba) ma być Twoją przyszłą rodziną.
Chyba nie wiesz co tracisz, jeśli w ogóle nie myślisz o wyjeździe z nim.
I chyba nie masz tutaj zbyt dobrej tej pracy skoro Cię nie stać na taki wyjazd :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-26 22:42 przez Pastelowa_Lilia.

On wyjeżdża :(

26 mar 2014 - 22:43:29

Cytat
Blair_Waldorf777
To w Australii więc nie będzie możliwości się spotkać

O rany, jak ja bym chciała tam mieszkać. A jeszcze bardziej w Nowej Zelandii - to najpiękniejsze miejsce na ziemi!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

z kwiatka na ....