Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chrapanie!!

25 lut 2014 - 12:27:11

Hej wszystkim!
Wiem, że to może głupie, ale czy Was dziewczyny też doprowadza do szału chrapanie mężczyzn?
Może macie jakieś niezawodne metody, które choć w jakimś stopniu pomogą się uporać z tym problemem?

Chrapanie!!

25 lut 2014 - 12:29:33

nadmierne chrapanie może być ,oznaka choroby ,wiec może lekarz?

Chrapanie!!

25 lut 2014 - 12:30:42

To nie jest jakieś nadmierne chrapanie, po prostu ja jestem uczulona nawet na najmniejsze chrapnięcie ;p więc lekarz nie jest tu potrzebny, zdecydowanie nie

Chrapanie!!

25 lut 2014 - 12:31:38

Jedyne rozwiązanie dla mnie to stopery lub spanie w osobnych pokojach. Mój miał nawet przegrodę nosową prostowaną i nie pomogło. Jest młody, zdrowy, szczupły, nie pali, nie pije więc teoretycznie według lekarza nie powinien chrapać....

Cytat
domi1201
To nie jest jakieś nadmierne chrapanie, po prostu ja jestem uczulona nawet na najmniejsze chrapnięcie ;p więc lekarz nie jest tu potrzebny, zdecydowanie nie
Ja mam to samo. Mój jakoś mocno nie chrapie, porównując choćby do mojego taty;) Ale mnie potrafi obudzić nawet cichutkie chrapnięcie;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-25 12:32 przez skarbek2012.

Chrapanie!!

25 lut 2014 - 12:32:54

Przyczyną może być np krzywa przegroda nosowa - lekarz.

Chrapanie!!

25 lut 2014 - 12:33:34

U mnie wystarczy, że poproszę, by się położył na bok. Nie jest jakims chrapaczem, ale zdarza mu się, zwłaszcza, gdy jest zmęczony.

Chrapanie!!

25 lut 2014 - 12:33:34

A chrapie w każdej pozycji ? Bo.większość osób tylko na plecach

Chrapanie!!

25 lut 2014 - 12:34:03

Tez używam stoperów, ale nie ukrywam, że wolałabym spać bez nich. A osobne pokoje? Hmmm, wolalabym uniknąć takich sytuacji z racji chociażby tego, że mój chłopak odwiedza mnie raz na jakiś czas, bo studiujemy w innych miastach :)

Chrapanie!!

25 lut 2014 - 12:34:36

mój mąz również chrapie ,szczególnie gdy jest zmęczony ,nieraz go szturcham ,w nocy ,lub mówie by starał się spac na boku nie na wznak ,słyszałam ze ,gwizdaja ,mlaszczą itd. :) ale w sumie ogolnie to się przyzwyczaiłam,czasem tylko szturcham delikatnie to przestaje ,na chwile :)

Cytat
Eduarda
Przyczyną może być np krzywa przegroda nosowa - lekarz.
słyszałam ze to może być również jakby zapadanie się języka ,czy jak to sie fachowo nazywa ,w każdym badz razie spytac lekarza nie zaszkodzi ,gdy staje się to uciązliwe



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-25 12:37 przez perelecka.

Chrapanie!!

25 lut 2014 - 12:35:36

Cytat
ewulek1709
A chrapie w każdej pozycji ? Bo.większość osób tylko na plecach

Aaa z tego co zdążyłam zauważyć to własnie na plecach, bo ja położy się na bok to też mu się zdarza, ale chyba rzadziej. Tylko problem w tym, że często śpi na plecach ;p
Cytat
perelecka
mój mąz również chrapie ,szczególnie gdy jest zmęczony ,nieraz go szturcham ,w nocy ,lub mówie by starał się spac na boku nie na wznak ,słyszałam ze ,gwizdaja ,mlaszczą itd. :) ale w sumie ogolnie to się przyzwyczaiłam,czasem tylko szturcham delikatnie to przestaje ,na chwile :)
Cytat
Eduarda
Przyczyną może być np krzywa przegroda nosowa - lekarz.
słyszałam ze to może być również jakby zapadanie się języka ,czy jak to sie fachowo nazywa ,w każdym badz razie spytac lekarza nie zaszkodzi ,gdy stajr się to uciązliwe
No tak, jak to mówią kwestia przyzwyczajenia :) tylko, że ja jestem ogólnie dużych spiochem i jak tylko chłopak u mnie jest to niestety zawsze jestem niewyspana i na drugi dzień jestem nie do życia, gdzie z kolei on jest zadowolony, bo się wyspał ;p szturcham go też, wiadomo, ale no bez przesady, nie będę go szturchać całą noc, bo niech chociaż jedno z nas się wyśpi..
Ogólnie to gdzieś obiło mi sie o uszy, że można zakupić w aptece jakieś plastry na chrapanie. Może słyszała któraś z Was o czymś podobnym?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-25 12:40 przez domi1201.

Chrapanie!!

25 lut 2014 - 12:47:48

Pogadaj z nim żeby jak jest u Ciebie wyjątkowo nie spał na plecach ,może podziała

Chrapanie!!

25 lut 2014 - 12:49:34

Mój okropnie chrapie, ale o lekarzu nie ma mowy bo nie pójdzie, ani spanie na bokach nie pomaga ani nic, to jest masakra jakaś, żadnej tego nie życzę

Chrapanie!!

25 lut 2014 - 12:49:36

Mój ma skrzywioną przegrodę nosową i czasem jak sobie chrapnie to aż mój kot z łóżka ucieka ;) ale przegrody nie chce prostować i nic na to już nie poradzę.

Chrapanie!!

25 lut 2014 - 15:33:49

Cytat
burbony
Mój ma skrzywioną przegrodę nosową i czasem jak sobie chrapnie to aż mój kot z łóżka ucieka ;) ale przegrody nie chce prostować i nic na to już nie poradzę.
Mój prostował specjalnie dla mnie ale na chrapanie nie pomogło:(

Chrapanie!!

25 lut 2014 - 15:37:59

u mnie narzeczony chrapie za ścianą pies też koncerty daje.jedno i drugie zdrowe:)czasem uciekam do 2 pokoju bo już mam przeczulicę na ten temat,tato tez całe życie chrapał jak pamiętam,niedługo to mi lekarz chyba będzie potrzebny a nie im:);)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

"Czy to jest przyjaźń, czy to jest...kochanie?"