Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bylybyscie zazdrosne? ;D

14 lut 2014 - 12:52:22

Miedzy miejscowoscia mojego chlopaka (mimo ze jest dosc spora, ponad sto tys.), a naszym studenckim miastem nie jezdza pociagi, tylko pks. Ale na fb jest grupa, gdzie ludzie sie oglaszaja, ze jada autem o ktorej godz i zabiora ludzi. Czasem gdy moj chce jechac - jadzie jakis koles i wtedy z nim sie zabiera, ale czasem tylko dziewczyna. Jedzie wtedy z taka, czesto jada tez inni ludzie, w tym faceci, ale nie zawsze. Czasem moze jedzie sam z jakas typa, moze jeszcze z innymi dziewczynami... (nie wiem, nie pytam za kazdym razem, zeby nie wyjsc na czepialska).

Wkurzaloby Was to?
(zabiera sie autami, bo wygodniej, taniej o dziwo, i pod dom).

Bylybyscie zazdrosne? ;D

14 lut 2014 - 12:55:30

nie rozumiem...

Bylybyscie zazdrosne? ;D

14 lut 2014 - 12:56:32

chyba jedzie do Ciebie, znalazl jakiekolwiek rozwiazanie na brak pociagow z 'milosci', wiec nie widzę powodow do zazdrosci.

Bylybyscie zazdrosne? ;D

14 lut 2014 - 12:57:28

Może nie lubi wydawać kasy ? ;D

Bylybyscie zazdrosne? ;D

14 lut 2014 - 12:57:39

Cytat
xperia123
Miedzy miejscowoscia mojego chlopaka (mimo ze jest dosc spora, ponad sto tys.), a naszym studenckim miastem nie jezdza pociagi, tylko pks. Ale na fb jest grupa, gdzie ludzie sie oglaszaja, ze jada autem o ktorej godz i zabiora ludzi. Czasem gdy moj chce jechac - jadzie jakis koles i wtedy z nim sie zabiera, ale czasem tylko dziewczyna. Jedzie wtedy z taka, czesto jada tez inni ludzie, w tym faceci, ale nie zawsze. Czasem moze jedzie sam z jakas typa, moze jeszcze z innymi dziewczynami... (nie wiem, nie pytam za kazdym razem, zeby nie wyjsc na czepialska).

Wkurzaloby Was to?
(zabiera sie autami, bo wygodniej, taniej o dziwo, i pod dom).
Cię proszęęę :P Nie miałabym o co być zazdrosna, jak o to, że facet jest praktyczny, oszczędny i dba o środowisko :D

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

Bylybyscie zazdrosne? ;D

14 lut 2014 - 12:58:14

nie nie wkurzałoby mnie to, powinnaś się cieszyć, że radzi sobie jak może żeby się z Tobą spotkać.

Bylybyscie zazdrosne? ;D

14 lut 2014 - 13:00:56

Cytat
marciaa0407
nie nie wkurzałoby mnie to, powinnaś się cieszyć, że radzi sobie jak może żeby się z Tobą spotkać.
Przeciez on tu tez studiuje! ;D wiec gdyby nie ja to i tak by jezdzil ;)
Dziewczyny, chodzi o to, ze on w ten sposob poznaje ludzi ;p pozniej niektore np go zaprosza na fb, jedna jezdzi zawsze w czwartki o tej godz, kiedy on potrzebuje akurat, wiec juz z nia jechal z 3 razy, to 1,5 godz, wiec mozna sobie pogadac i poznac... ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-14 13:03 przez xperia123.

Bylybyscie zazdrosne? ;D

14 lut 2014 - 13:03:24

o co tu kaman.....

Bylybyscie zazdrosne? ;D

14 lut 2014 - 13:03:57

No może trochę bym była. Ale zdroworozsądkowo podchodząc to raczej powodu tu brak. Radzi sobie chłopak jak może, zaradność w dzisiejszych czasach to rzadka cecha, powinnaś więc ją docenić ;)

A na studiach nie poznaje się ludzi? W sklepie nie można poznać ludzi? Ja pierniczę, wszędzie można :D Boisz się, że Cię zostawi, bo pozna dziewczynę, która go wozi? :/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-14 13:04 przez ajmfree.

Bylybyscie zazdrosne? ;D

14 lut 2014 - 13:04:55

sądząc po tym co piszesz i jak piszesz to wcale bym się nie zdziwiła ,gdyby zauroczył się jakąs dziewczyna ,w tym aucie

Bylybyscie zazdrosne? ;D

14 lut 2014 - 13:05:02

nie rozumiem, jakie sto tys?

Bylybyscie zazdrosne? ;D

14 lut 2014 - 13:05:10

Cytat
xperia123
Cytat
marciaa0407
nie nie wkurzałoby mnie to, powinnaś się cieszyć, że radzi sobie jak może żeby się z Tobą spotkać.
Przeciez on tu tez studiuje! ;D wiec gdyby nie ja to i tak by jezdzil ;)
Dziewczyny, chodzi o to, ze on w ten sposob poznaje ludzi ;p pozniej niektore np go zaprosza na fb, jedna jezdzi zawsze w czwartki o tej godz, kiedy on potrzebuje akurat, wiec juz z nia jechal z 3 razy, to 1,5 godz, wiec mozna sobie pogadac i poznac... ;p
Zamknij go w złotej klatce to wtedy na pewno nikogo nie pozna i cię nie zostawi.

Bylybyscie zazdrosne? ;D

14 lut 2014 - 13:06:36

no raczej nie ma o co. ogarnij się. ;p

Bylybyscie zazdrosne? ;D

14 lut 2014 - 13:07:30

what the fuck *.*?

Bylybyscie zazdrosne? ;D

14 lut 2014 - 13:08:55

Cytat
xperia123
Cytat
marciaa0407
nie nie wkurzałoby mnie to, powinnaś się cieszyć, że radzi sobie jak może żeby się z Tobą spotkać.
Przeciez on tu tez studiuje! ;D wiec gdyby nie ja to i tak by jezdzil ;)
Dziewczyny, chodzi o to, ze on w ten sposob poznaje ludzi ;p pozniej niektore np go zaprosza na fb, jedna jezdzi zawsze w czwartki o tej godz, kiedy on potrzebuje akurat, wiec juz z nia jechal z 3 razy, to 1,5 godz, wiec mozna sobie pogadac i poznac... ;p
Naprawdę przesadzasz...jesteś aż tak zazdrosna i niepewna jego uczuć do Ciebie? No to Ci powiem, że taką SWOJĄ postawą prędzej pchniesz go w ramiona innej, nawet jeśli on o tym wcale nie myśli.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyjechac do niego czy nie?