Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

15 minut temu

Biznes

19 minut temu

tabernakula sklep

39 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

miłość od pierwszego wejrzenia?

04 lut 2014 - 20:52:54

Dziewczyny ciekawa jestem, czy wierzycie w miłość od pierwszego wejrzenia.?
Poznałam faceta, któremu raz spojrzałam w oczy i coś we mnie pękło, nigdy wcześniej nie miałam czegoś takiego. Na dodatek on poczuł to samo, nawet sam mi to pierwszy powiedział. Teraz się zastanawiam czy to możliwe, bo zaczeło mi na nim bardzo zależeć w przeciągu 1 tygodnia (dodam, że zawsze długo się przywiązuje do nowych ludzi), tylko nie możemy być razem. Postanowiłam urwać z nim kontakt i jest mi strasznie ciężko, nie wiem co się ze mną dzieje. Zastanawiam się, czy już się nie zakochałam...

miłość od pierwszego wejrzenia?

04 lut 2014 - 20:54:49

Czemu nie możecie być razem skoro oboje czujecie to samo o.O?

miłość od pierwszego wejrzenia?

04 lut 2014 - 20:55:33

To tylko chwilowe zauroczenie , zaraz pewnie Ci minie ...

miłość od pierwszego wejrzenia?

04 lut 2014 - 20:57:23

Ale dlaczego nie możecie być razem?

Od pierwszego wejrzenia u mnie zawsze równa się z tym, że to zauroczenie i równie dziwnie się kończy co zaczyna.

miłość od pierwszego wejrzenia?

04 lut 2014 - 20:58:57

On ma dziewczyne, to najważniejszy powód, całe szczęście, że ta znajomość trwa tydzień. Poza tym ja teraz sie wyprowadzam i na szczęście będę mogła o nim zapomnieć
czyli to tylko zauroczenie i na pewno przejdzie, dzieki za to uswiadomienie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-04 21:01 przez pamadz.

miłość od pierwszego wejrzenia?

04 lut 2014 - 20:59:21

Też tak myślałam, że to zauroczenie a jednak, jesteśmy razem ponad 14 miesięcy a w październiku ślub :D

miłość od pierwszego wejrzenia?

04 lut 2014 - 21:00:45

Ja dopóki nie poznałam mojego narzeczonego to w ogóle myślałam kategoriami, że miłość nie istnieje, że to wymyślone na potrzeby filmów, a jak widziałam pary, które się "kochały" to uważałam, że to jest ewentualnie przyjaźń i są ze sobą, bo są, nigdy nie czułam do żadnego faceta nic więcej poza "sympatią", a jak mówił któryś, że mnie kocha, to ja milczałam i wydawało mi się to dziwne, bo wiedziałam, że poprzednie dziewczyny też "kochali", tak jakby rzucali słowa na wiatr i nic to nie znaczyło. Jednak gdy poznałam mojego Kotka to moje myslenie zmieniło się o 360 stopni, od razu wiedziałam, że to ten jedyny, no i w sumie on powiedział to samo o mnie:) także odnosząc sie do wątku- daj szanse temu, bo będziesz żałowała całe życie. musisz spróbować. lepiej żałować że sie spróbowało, niż żałować że nie spróbowałaś. Uważam, że nic sie nie dzieje bez przyczyny i jesli kogoś poznajemy, to widocznie tak musiało być.

miłość od pierwszego wejrzenia?

04 lut 2014 - 21:01:27

Nie wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia, tylko w hormony.

miłość od pierwszego wejrzenia?

04 lut 2014 - 21:02:22

wejrzenia to może nie, ale od pierwszej dłuższej rozmowy.

miłość od pierwszego wejrzenia?

04 lut 2014 - 21:03:53

Cytat
pamadz
On ma dziewczyne, to najważniejszy powód, całe szczęście, że ta znajomość trwa tydzień. Poza tym ja teraz sie wyprowadzam i na szczęście będę mogła o nim zapomnieć
czyli to tylko zauroczenie i na pewno przejdzie, dzieki za to uswiadomienie

doczytałam się... to tego już nie rozumiem kompletnie, mieć dziewczyne i sie zakochać w kimś innym, jesli sie kogoś przestaje kochać, to sie rozstaje, a skoro on z nią było, to znaczy, że miłość jest, wiec zakochał sie w nowej? dziwne... ale niech tobie da to do myślenia, że jeśli facet bedąc z inną zakochał sie w tobie, to bedąc z tobą, mógłby znowu zakochać sie w jakiejś innej dziewczynie:/

miłość od pierwszego wejrzenia?

04 lut 2014 - 21:04:02

moj poprzedni facet, zostawil mnie dla innej i powiedzialam, przysieglam sobie, ze nigdy nei rozwale czyjegos zwiazku. Dlatego nie daje temu szans i zakonczylam ta znajomosc, mimo łez i wielkiego bólu
on nie powiedzial mi, że sie zakochał, ja tez mu tego nie powiedzialam. Padły tylko slowa, ze w tej samej chwili peklo cos w nas i oboje zastanawialismy sie co to jest. A z nikim nie rozmawialo mi sie tak dobrze, nawet z przyjaciolka,z ktora znam sie az 12 lat



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-04 21:06 przez pamadz.

miłość od pierwszego wejrzenia?

04 lut 2014 - 21:04:32

nigdy nic takiego mnie nie spotkało,ale ja od zawsze mam problem z okazywaniem uczuć więc to pewnie dlatego.być może istnieje,ale ja tego nie doświadczyłam

miłość od pierwszego wejrzenia?

04 lut 2014 - 21:05:02

Cytat
pamadz
On ma dziewczyne, to najważniejszy powód, całe szczęście, że ta znajomość trwa tydzień. Poza tym ja teraz sie wyprowadzam i na szczęście będę mogła o nim zapomnieć
czyli to tylko zauroczenie i na pewno przejdzie, dzieki za to uswiadomienie

zaurocznie:) ale mówi Tobie takie rzeczy a ma dziewczyne!? Nienormalny, albo w jedna albo w druga strone. Jak tak sie zakochuje to współczuje jej.

miłość od pierwszego wejrzenia?

04 lut 2014 - 21:09:55

moze to glupie, ale twierdzi, że od pol roku trwa w martwym zwiazku, ale w to akurat nie wierze. Dzis na zakonczenie powiedzialam tylko, ze jezeli bedziemy mieli byc razem to bedzie, tylko moze za jakis czas i jak ustatkuje sie ze swoimi emocjami i bedzie calkowicie wolny

miłość od pierwszego wejrzenia?

04 lut 2014 - 21:13:13

Cytat
keyy
Nie wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia, tylko w hormony.


dobre :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

o seksie