Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

sklep detailingowy

14 minut temu

kosmetyki samochodowe

58 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

chłopak i dyskoteka

31 sty 2014 - 11:57:00

Mam dwie przyjaciółki które wyjechały (jedna do Niemiec bo zaszła w ciążę, druga do innego miasta studiować). Ostatnio widziałyśmy się 4 miesiące temu, ale w następnym tygodniu planujemy się zobaczyć wszystkie i iść do klubu gdzie zawsze chodziłyśmy, spędzić czas jak dawniej.
I tu zaczyna się problem, bo jeśli chodzi o moje wyjścia samej bez chłopaka, to jest strasznie zazdrosny. Powiedziałam mu więc, żeby przecież szedł z nami, bo nie idę tam na żaden podryw tylko się pobawić. Chłopak przeczytał w wydarzeniu na fb że ma być tam pokaz striptizerów, o czym nie miałam zielonego pojęcia. Podczas tego występu mogę wyjść do innej sali nawet, byle nie był zazdrosny i nie robił problemu z mojego wyjścia.
Na to On, że jeśli się odważę tam iść to spakuje moich kilka rzeczy które mam u niego i mi przywiezie pod bramę, albo będzie chodził na striptizy...
Nie wiem co mam robić, z jednej strony już dawno planowałyśmy to wyjście, z drugiej strony nie chcę jakiś problemów ze strony chłopaka, bo wiem że takie będą, wakacyjną dyskotekę z koleżanką wypomina mi do dzisiejszego dnia chociaż nic złego na niej nie robiłam...
Co byście zrobiły na moim miejscu?

chłopak i dyskoteka

31 sty 2014 - 11:59:43

Cytat
kitka___anitka
Co byście zrobiły na moim miejscu?

Nie uległabym szantażowi, bo nie robię nic złego.

chłopak i dyskoteka

31 sty 2014 - 12:00:02

boże z kim ty jesteś? Być zazdrosnym o takie rzeczy.
Ja bym poszła nie można być zależnym od faceta!

chłopak i dyskoteka

31 sty 2014 - 12:00:56

chyba nic dziwnego ty bys się cieszyla jakby poszedł na striptizerki?chociaz pokaz dla kobiet to co innego ale i tak nie ma się co dziwic

chłopak i dyskoteka

31 sty 2014 - 12:02:51

Cytat
iza9000
chyba nic dziwnego ty bys się cieszyla jakby poszedł na striptizerki?chociaz pokaz dla kobiet to co innego ale i tak nie ma się co dziwic

przecież napisałam że chcę żeby szedł ze mną, poza tym pokaz trwa parę minut, pisałam też że bym wyszła do innej sali na ten czas.

chłopak i dyskoteka

31 sty 2014 - 12:03:06

A nie mozecie wyjsc w inne miejsce? Dlugo sie nie widzialyscie, pewnie bedziecie chcialy pogadac to nie wiem czy impreza jest na to dobrym miejscem. Co do chlopaka to tez bym nie chciala zeby moj facet patrzyl na rozbierajaca sie babe. Co zamkniesz oczy?;) ale zaraz pojawia sie wypowiedzi ze nie jestes na smyczy i wlasnoscia faceta, wiec wyluzuj:D

chłopak i dyskoteka

31 sty 2014 - 12:04:07

kopnęła bym go w dupę i miała własne życie, bez żadnych durnych zakazów.

chłopak i dyskoteka

31 sty 2014 - 12:05:05

Cytat
kitka___anitka
Cytat
iza9000
chyba nic dziwnego ty bys się cieszyla jakby poszedł na striptizerki?chociaz pokaz dla kobiet to co innego ale i tak nie ma się co dziwic

przecież napisałam że chcę żeby szedł ze mną, poza tym pokaz trwa parę minut, pisałam też że bym wyszła do innej sali na ten czas.
A po co ma isc z toba? Beda faceci kolezanek?

chłopak i dyskoteka

31 sty 2014 - 12:05:59

nie wytrzymałabym w takim związku..

chłopak i dyskoteka

31 sty 2014 - 12:08:34

Cytat
AngelsHall
A nie mozecie wyjsc w inne miejsce? Dlugo sie nie widzialyscie, pewnie bedziecie chcialy pogadac to nie wiem czy impreza jest na to dobrym miejscem. Co do chlopaka to tez bym nie chciala zeby moj facet patrzyl na rozbierajaca sie babe. Co zamkniesz oczy?;) ale zaraz pojawia sie wypowiedzi ze nie jestes na smyczy i wlasnoscia faceta, wiec wyluzuj:D

dziewczyny przyjeżdżają już w czwartek więc od czwartku będziemy się widziały i miały czas na rozmowę, chciałyśmy też gdzieś wyjść razem. nie ma innych fajnych klubów, ten jest z resztą taki do którego chodziłyśmy zawsze;) tu na prawdę nie chodzi o ten głupi pokaz, po powtarzam, mogę wyjść do innej sali bo jest tam kilka, i już. chcę po prostu pobawić się z przyjaciółkami, ale mój facet tego nie rozumie.
Cytat
AngelsHall
Cytat
kitka___anitka
Cytat
iza9000
chyba nic dziwnego ty bys się cieszyla jakby poszedł na striptizerki?chociaz pokaz dla kobiet to co innego ale i tak nie ma się co dziwic

przecież napisałam że chcę żeby szedł ze mną, poza tym pokaz trwa parę minut, pisałam też że bym wyszła do innej sali na ten czas.
A po co ma isc z toba? Beda faceci kolezanek?

po pierwsze żeby nie był zazdrosny że idę tam sama. jedna koleżanka idzie z chłopakiem, druga jest singielką



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-31 12:10 przez kitka___anitka.

chłopak i dyskoteka

31 sty 2014 - 12:10:19

ja bym się wkurzyła jakby mój chodził na striptiz, a Ty i tak pewnie nie wyjdziesz bo koleżanki będą chciały popatrzeć. Konsensus jest taki, że on się godzi na Twoje wyjście, a Ty wybierasz inny lokal. Mój też jest zazdrosny, ale nie można dać sobie zakazywać wszystkiego

chłopak i dyskoteka

31 sty 2014 - 12:16:05

ja bym zmienila miejsce spotkania:)

chłopak i dyskoteka

31 sty 2014 - 12:17:46

Cytat
elak21
ja bym się wkurzyła jakby mój chodził na striptiz, a Ty i tak pewnie nie wyjdziesz bo koleżanki będą chciały popatrzeć. Konsensus jest taki, że on się godzi na Twoje wyjście, a Ty wybierasz inny lokal. Mój też jest zazdrosny, ale nie można dać sobie zakazywać wszystkiego


On chce żebym ja do żadnego klubu nie szła..

chłopak i dyskoteka

31 sty 2014 - 12:18:42

taak, niech Cię zamknie w złotej klatece... nie pozwalaj sobie na to, żeby chłopak Tobą rządził.

chłopak i dyskoteka

31 sty 2014 - 12:18:48

Na pewno nie wytrzymałabym w takim chorym związku. Nie wyobrażam sobie pytać się faceta o pozwolenie na wyjście z koleżankami. A jakby mnie szantażował to bez zastanowienia bym te rzeczy od niego zabrała i niech spada, bo całego takiego życia sobie nie wyobrażam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wszystkiego mi zabrania...