Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zapytać go... ?

15 sty 2014 - 18:09:50

czesc dziewczyny
ostatnio pisząc z kolega poruszylismy temat studniówki ,
ja sie zastanawiam czy na nia isc bo mój partner z angli w ostatniej chwili odwołał bo nie dostanie wolnego z pracy
i ten kolega do mnie napisał ze mam isc ze to raz w zyciu i ze on ma pełno kolegów którzy z checia by poszli na studniówke
i on sam nawet z checia by poszedl ze mna
ja odpisałam ze no fajnie tylko ze moj wczesniejszy partner zadeklarował sie ze zapłaci za siebie ( ja nie mam tyle kasy zeby placic za siebie i za osobe towarzyszaca )
cos tam pisalismy jeszcze o studniówce i on spytał a jakie są własnie wymagania ? i zebym sie zastanowiła a on jest na tak
ja odpisałam ze osoba towarzyszaca 170 a ja za siebie place 220 i ze jestem na tak i zapytałam go czy on chce isc
on napisał ze jest natak i ze dziekuje za zaproszenie
i na tym sie skonczyło pisanie o studniówce
i teraz ja nie wiem czy on za siebie zapłaci czy jak ?
Jak myslicie dziewczyny ?
Może zapytam sie go jakoś tak dyskretnie jak to z tymi płatnosciami ? bo nie wiem teraz na czym stoje i tak jak pisałam wczesniej nie mam zeby placic za osobe towarzyszaca

Zapytać go... ?

15 sty 2014 - 18:17:56

a spytaj go
co Ci szkodzi ?

zweryfikowana
Posty: 564
Ostrzeżenia: 1/5

Zapytać go... ?

15 sty 2014 - 18:22:12

hah:D No zapytaj coś w stylu "co z tą studniówką.?" :P I prosto z mostu, że musisz zapłacić :P No hallo, to KOLEGA. Nie obrazi się, przecież.;)

Zapytać go... ?

15 sty 2014 - 18:23:48

Wolałabym nie iść lub iść sama niż żeby ktoś musiał zapłacić za bycie na mojej studniówce o.O

Zapytać go... ?

15 sty 2014 - 18:23:55

Dziwna sytuacja ale jak mówiłas mu w czym jest problem no to albo jest dziwny i głupi albo udaje

Cytat
19BaMbOoChA90
Wolałabym nie iść lub iść sama niż żeby ktoś musiał zapłacić za bycie na mojej studniówce o.O



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-15 18:24 przez stukupuku2025.

Zapytać go... ?

15 sty 2014 - 18:25:45

Yyyy.. ja bym w życiu nie kazała płacić mojemu koledze - partnerowi za studniówkę :/

niezweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 1/5

Zapytać go... ?

15 sty 2014 - 18:29:20

ja bym się ze wstydu zapadła pod ziemię, gdybym miała oczekiwac od kogoś że zapłaci za siebie na twojej studniówce. Ja bym ogarnęła kasę, pożyczyła czy cokolwiek i zapłaciła za niego...

Zapytać go... ?

15 sty 2014 - 18:30:43

Cytat
19BaMbOoChA90
Wolałabym nie iść lub iść sama niż żeby ktoś musiał zapłacić za bycie na mojej studniówce o.O

Zapytać go... ?

15 sty 2014 - 18:33:23

zapytaj prosto z mostu, chociaz mi byłoby trochę głupio, w koncu to Ty go zapraszasz, a gdy się kogoś zaprasza to płaci się za niego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-15 18:33 przez truskawka_ang.

Zapytać go... ?

15 sty 2014 - 18:35:48

jestem na tak, on jest na tak... troche ciezko zrozumiec co napisalas, czytalam dwa razy. tak jak piszą dziewczyny wyzej, raczej poszlabym sama niz kazala koledze za siebie placic (jakby to byl Twoj chlopak to moze jeszcze by przeszlo). jakby mnie ktos zaprosil i kazal placic za siebie to bym go wysmiala

Zapytać go... ?

15 sty 2014 - 18:37:43

jak ja szłam z kolegą to sam mi zaproponował, że za siebie zapłaci, ale u mnie jest zwyczaj, ze to studniówkowicz płaci za parę więc odmówiłam. Swoja droga strasznie dużo za ta studniówke płacisz, ja płaciłam 220 ale za PARĘ! A sala była naprawdę wypas (Biały Dom-Chudów), studniówka 3 lata temu.

Zapytać go... ?

15 sty 2014 - 18:39:21

Cytat
19BaMbOoChA90
Wolałabym nie iść lub iść sama niż żeby ktoś musiał zapłacić za bycie na mojej studniówce o.O

podpisuje sie rekami i nogami!
kpisz sobie? zapraszasz kogos i ma za siebie placic?

Zapytać go... ?

15 sty 2014 - 18:42:00

Może mu teraz głupio, bo pisał, że chętnie z Tobą pójdzie ale jak mu napisałaś, że Twój partner, z którym miałaś iść miał płacić za siebie to on też by musiał a nie ma kasy i głupio mu było powiedzieć, że jak ma płacić za siebie to nie idzie a wcześniej był chętny :) mam nadzieje, że rozumiesz o co mi chodzi :)

Zapytać go... ?

15 sty 2014 - 18:43:15

Cytat
truskawka_ang
zapytaj prosto z mostu, chociaz mi byłoby trochę głupio, w koncu to Ty go zapraszasz, a gdy się kogoś zaprasza to płaci się za niego.


Z drugiej strony zastanów się, czy nie postawiłaś go w niezręcznej sytuacji: najpierw narzekałaś, że nie masz z kim iść, potem on Ci zaproponował swoje towarzystwo. Na to Ty powiedziałaś, że wymagasz zapłaty. Jeśli tak było, to na pewno było mu głupio powiedzieć: "Ej, to jak trzeba płacić, to ja nie idę".

Zastanów się też, czy jego stać na to, żeby z Tobą szedł. Bo to Tobie powinno zależeć na kręceniu kasy, a nie jemu.

Zapytać go... ?

15 sty 2014 - 18:44:21

o właśnie myślę tak samo :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poprzednie partnerki