Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dziwne zachowanie :(

02 sty 2014 - 17:04:58

Nie wiem już co robić :(

Jestem z chłopakiem 3.5 roku. Na co dzień prawie wcale się nie kłócimy, jest super. Ale nie wiem czemu, jak mamy gdzieś wyjść tzn.wesele, imprezy, sylwester, jest dla mnie już od początku dnia niemiły i zawsze się kłóci na imprezie. Np. cały miniony weekend spędziliśmy razem, było na prawdę super, później w poniedziałek przez telefon też, a jak już zaczął się sylwestrowy wtorek to już jakieś głupie docinki od rana, zupełnie inne zachowanie.
I Przy stole na sali na sylwestrze, zapytał się czy nalać mi coś do picia, ja że na razie nie. A znajomy obok po prostu mi nalał, a mój chłopak co na to? Powiedział mi do ucha że jestem popier.. wieśniarą. No masakra, o takie coś?.. Po sylwestrze wysłuchałam gadania że na studniówkę (za 17 dni) pójdę sobie bez niego, bo zachowuję się jak damulka i takie tam.. Nie rozumiem, przed sylwestrem wszystko super a jak już gdzieś idziemy to jestem najgorsza. Dzisiaj już pisze do mnie jak bym była obojętna, powtarza że jak sobie już znajdziemy sobie kogoś innego to żebyśmy utrzymywali ze sobą kontakt. No masakra:(

dziwne zachowanie :(

02 sty 2014 - 17:08:36

nie znam jego wersji ale po tym co piszesz to jakiś świrnięty...

dziwne zachowanie :(

02 sty 2014 - 17:12:13

CHłopak ma nierówno pod sufitem skoro Cię tak traktuje...zastanów się czy chcesz być tak ciągle przez niego poniżana? A może on wstydzi się z tobą wychodzić do ludzi skoro na codzień jest wszystko cacy a przed imprezami zmienia tak swoje zachowanie?

dziwne zachowanie :(

02 sty 2014 - 17:12:24

może chce Cie do siebie zniechęcić, może chce już zakończyć ten związek ale nie wie jak ? albo może oczekuje, że to Ty z nim zerwiesz żeby to nie on był tym "złym" ? opcji może być wiele, ale myślę że to z nim powinnaś o tym pogadać :)

dziwne zachowanie :(

02 sty 2014 - 17:13:13

Weź go na poważną rozmową. I bądź stanowcza, jeśli będzie cię poniżał, to mu podziękuj i zapomnij, że istniał. Nie wyobrażam sobie, żeby mój facet tak się do mnie odnosił. Chyba bym go zabiła przy tym stole.

dziwne zachowanie :(

02 sty 2014 - 17:14:12

ja na prawdę nie robiłam nic o co mógł by się wkurzyć na mnie, np. weekend i poniedziałek było między nami na prawdę super, w sylwestra rano się nie odzywał już, jak zapytałam czemu to odpowiedział że nie chce się pokłócić i później już chamskie odzywki.. i ciągle powtarza że nie chce być ze mną a przytulał mnie i całował;/

dziwne zachowanie :(

02 sty 2014 - 17:15:22

Uwal dupka. Jak mógł wgl tak Cie nazwać?!
Rozmawiałaś z nim już kiedyś o tym?
W takim razie skoro dzisiaj do Cb tak pisze to napisz mu, że spoko też jestes za tym żeby utrzymywać kontakt. Szlag Go jasny trafi bo nie bedziesz sie przed nim płaszczyc i błagac by z Tobą był.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-02 17:16 przez Fashion_victim19.

dziwne zachowanie :(

02 sty 2014 - 17:17:23

Cytat
kottttka92
A może on wstydzi się z tobą wychodzić do ludzi skoro na codzień jest wszystko cacy a przed imprezami zmienia tak swoje zachowanie?

Nie, to na pewno nie. Bo jeśli chodzi o wygląd to każdy mi mówił że wyglądam super, a zachowywałam się normalnie.

dziwne zachowanie :(

02 sty 2014 - 17:17:43

Nie rozumiem, powiedział, że nie chce być z Tobą a Ty nadal z nim siedziałaś i całowałaś się? WTF ;p

dziwne zachowanie :(

02 sty 2014 - 17:20:21

Cytat
Fashion_victim19
Uwal dupka. Jak mógł wgl tak Cie nazwać?!
Rozmawiałaś z nim już kiedyś o tym?
W takim razie skoro dzisiaj do Cb tak pisze to napisz mu, że spoko też jestes za tym żeby utrzymywać kontakt. Szlag Go jasny trafi bo nie bedziesz sie przed nim płaszczyc i błagac by z Tobą był.

No właśnie, tylko że jeszcze ta studniówka.. nie mam z kim iść w takim razie.. a on obrażony powtarza żebym znalazła sobie kogoś innego, ale wiem że tak na prawdę chce iść bo jak mówię "ok, pójdę z kimś innym" to się wkurza, czyli chce żebym go jeszcze prosiła żeby ze mną szedł.
Cytat
skasna
Nie rozumiem, powiedział, że nie chce być z Tobą a Ty nadal z nim siedziałaś i całowałaś się? WTF ;p

Za ten tekst na sylwestrze przepraszał i próbowałam o tym zapomnieć bo to było zaraz na początku, a chciałam się pobawić i nie psuć sobie imprezy. Później pojechaliśmy do niego, jak wstaliśmy wczoraj to normalnie już było, leżeliśmy przytuleni po czym on nazywał mnie już byłą :| a zachowywał się normalnie, nie wiem, na prawdę nie ogarniam!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-02 17:23 przez magdananana.

dziwne zachowanie :(

02 sty 2014 - 17:21:08

Cytat
magdananana
Cytat
kottttka92
A może on wstydzi się z tobą wychodzić do ludzi skoro na codzień jest wszystko cacy a przed imprezami zmienia tak swoje zachowanie?

Nie, to na pewno nie. Bo jeśli chodzi o wygląd to każdy mi mówił że wyglądam super, a zachowywałam się normalnie.

w takim razie facet jest palantem, pewnie nie docenia tego co ma, a może jest tak jak któraś wyżej napisała że nie chce już z tobą być i robi wszystko żebyś to ty z nim zerwała, najlepiej jak porozmawiasz z nim szczerze dowiesz się dlaczego tak właśnie się zachowuje

dziwne zachowanie :(

02 sty 2014 - 17:24:57

Cytat
magdananana
ja na prawdę nie robiłam nic o co mógł by się wkurzyć na mnie, np. weekend i poniedziałek było między nami na prawdę super, w sylwestra rano się nie odzywał już, jak zapytałam czemu to odpowiedział że nie chce się pokłócić i później już chamskie odzywki.. i ciągle powtarza że nie chce być ze mną a przytulał mnie i całował;/

Kompletnie tego nie rozumiem, Ty siedziałaś dalej bez żadnej reakcji ? paranoja jakaś, facet Ci mówi że nie chce z Tobą być a Ty się z nim przytulasz i całujesz

dziwne zachowanie :(

02 sty 2014 - 17:27:35

Cytat
magdananana
Za ten tekst na sylwestrze przepraszał i próbowałam o tym zapomnieć bo to było zaraz na początku, a chciałam się pobawić i nie psuć sobie imprezy. Później pojechaliśmy do niego, jak wstaliśmy wczoraj to normalnie już było, leżeliśmy przytuleni po czym on nazywał mnie już byłą :| a zachowywał się normalnie, nie wiem, na prawdę nie ogarniam!
Czyli powiedział że nie chce z Tobą być, potem Cię przeprosił (bo co, odwidziało mu się nagle?), a potem pojechałaś z nim do domu i znowu uważał, że nie jesteście razem a Ty co, siedziałaś tam jakby nigdy nic? I teraz zamiast z nim pogadać i dowiedzieć się o kij mu chodzi, to Ty tutaj piszesz? I jeszcze martwisz się, bo nie będziesz miała z kim iść na studniówkę, chcesz go błagać jak on nawet nie chce z Tobą być? Rety, czy wy w ogóle rozmawiacie ze sobą w tych związkach?

dziwne zachowanie :(

02 sty 2014 - 17:28:25

nie wyobrazam sobie sytuacji ze chlopak mowi do mnie cos takiego... moze chce Cie zniechecic do wychodzenia z nim gdzies bo wolalby sam chodzic, ale takie zachowanie jest chore. ja na Twoim miejcu powiedzialabym mu zeby sie pocalowal w d*pe i poszlabym z kims innym na ta studniowke i w ogole olala typa

dziwne zachowanie :(

02 sty 2014 - 17:29:12

Gość ma rozdwojenie jaźni czy co?Gada-znajdź sobie innego,jesteś moją byłą,a jednocześnie się z tobą całuje,przytula i nie wiem co tam jeszcze.Wysyła ci jasny sygnał-zerwij ze mną,bo ja tego nie zrobię,żeby nie wyjść na palanta,bo lepiej żeby to ona mnie rzuciła niż ja ją.
Ja bym na złość nie wzięła go na studniówkę.I tak ci ją schrzani skoro mu odbija na każdej imprezie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-02 17:30 przez dootii.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak zaczac?