Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

polecany dentysta

godzinę temu

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

chłopak-problem-sex:(

26 gru 2013 - 23:05:10

Hej, założyłam nowe konto żeby dodać ten wątek, bo wstydzę się z oficjalnego o tym pisać heh.
Otóż sprawa wygląda następująco.... mam 26lat, mój chłopak 25. Spotykamy się dopiero od miesiąca.
Od jakiegoś tygodnia zaczęliśmy bardziej śmiało się dotykać etc., no wiecie o co mi chodzi:)
Mój problem polega na tym, że za każdym razem gdy się tak bardziej "dotykamy" to on kurde nie ma pełnego wzwodu, znaczy gdy dotykam go tam przez spodnie czuję, że wszystko jest okej, ale jak włożę mu rękę w, to jest taki trochę miękkawy.... matko jakkolwiek może to głupio brzmieć-przepraszam, nie wiem jak to opisać i trochę mi wstyd.
Wczoraj "bawiliśmy" się tak ponad godzinę i ani razu nie czułam żeby był naprawdę twardy! (do sexu jeszcze nie doszło) baa, mało tego, nagle zaczął się pod sam koniec sam "ten tego" i też nie mógł skończyć! wtf?! jak się zapytałam wprost co robię nie tak, bądź co mam zrobić żeby mu było dobrze odpowiada, że było super i że to on nie chciał do końca żeby nas nie pobrudzić.... nie czaję tego w ogóle. Temat seksu też zaczęłam poruszać to wiecie co odpowiedział?? że on na razie nie chce bo strasznie boi się wpaść. no to mówię, że przecież bez zabezpieczenia by nie było, użylibyśmy prezerwatywy, ale on dalej swoje, że nie chce na razie bo naprawdę mimo gumki bałby się wpadki. Widzieliśmy się wczoraj, mieliśmy się spotkać dzisiaj ale po dzisiejszych moich smsach że zrobię wszystko żeby on też doszedł dwie godziny pózniej odwołał spotkanie.
Co jest nie tak????? Chłopak jest kochany, wiem, że mu się podobam bo okazuje to na każdym kroku, wiem, że mu zależy bo nie dość, że to czuję to cały czas mi to mówi. "Zajmuje" się mną pod "tym" względem idealnie! i wiem, że jest wtedy mega podniecony ale dlaczego nie widać tego po jego ... no wiecie:(:(:(
Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją, nie wiem co robić, jest mi przykro:(
dodam, że ostatnio dziewczynę miał 5 lat temu, ja jestem jego drugą, nie wiem czy to może mieć jakiekolwiek znaczenie.
pomóżcie, o co w tym chodzi:(

No i byliśmy wspólnie na weekendzie.... i dalej to samo!!
z jedną różnicą - wiem, że miał naprawdę ochotę, bo już nawet byliśmy nago, robił na moje oko, wszystko, żeby do tego doszło i dalej ten sam problem....:(
Dodam coś jeszcze:
-on bierze jakieś aminokwasy ponieważ trenuje sztuki walki, jest nawet mistrzem Polski w jednej z dziedzin, dużo czasu(o ile go ma) temu poświęca
- Strasznie dużo pracuje, nawet po 12-14 godzin na dzień, bo ma swoją działalność gospodarczą, praca fizyczna
- z tą masturbacją to na bank dużo tego robił, nie wiem czy nie jest tak nadal...

Stresować przy mnie, to się nie stresuje ani nie wstydzi pod żadnym względem, tak to widzę po weekendzie....


I POWTARZAM - TO ON ZAWSZE WSZYSTKO SAM ZACZYNA, ON JEST INICJATOREM "TYCH" TEMATÓW, ja sama z siebie nigdy pierwsza niczego robić nie zaczynałam, proszę czytać cały wątek i nie wyzywać mnie od nimfomanek!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-30 21:10 przez iksi87.

chłopak-problem-sex:(

26 gru 2013 - 23:12:03

zachowujesz się jak nimfomanka sory ale tak to wygląda do tego jakieś smsy ,że zrobisz wszytsko żeby on doszedł...nie dziwię się,że odwołał spotkanie skoro zachowujesz się jakby tylko o sex ci chodziło..

chłopak-problem-sex:(

26 gru 2013 - 23:13:29

Cytat
ty_mnie_ja_ciebie
zachowujesz się jak nimfomanka sory ale tak to wygląda do tego jakieś smsy ,że zrobisz wszytsko żeby on doszedł...nie dziwię się,że odwołał spotkanie skoro zachowujesz się jakby tylko o sex ci chodziło..
ale on sam zaczyna te tematy!

chłopak-problem-sex:(

26 gru 2013 - 23:17:07

Z boku patrząc wygląda to tak, jakby nie miał ochoty na bliższe kontakty z Tobą.. nie kręcisz go w ten sposób

chłopak-problem-sex:(

26 gru 2013 - 23:17:23

najpierw piszesz ,że on nie chcę bo się boi itd teraz ,że sam zaczyna... to się sprecyzuj zresztą mi też by ''nie stanął'' jakbym wiedziała ,że druga osoba ciągle sprawdza czy wystarczająco twardy i jeszcze chce o tym gadać... aż tak ci na tym zależy ,że nalegasz na ten sex jakbyś była jakaś niewyżyta..swoją drogą miesiąc się znacie....

chłopak-problem-sex:(

26 gru 2013 - 23:17:34

dziwna sprawa... Mialam faceta ktory tez nic nie chcial wiecej poza pieszczotami bo twierdzil ze boi sie wpadki, ale ja podejrzewam na dzien dzisiejszy ze byl gejem bo tez inne rzeczy na to wskazywaly.
Kto normalny sobie odmawia seksu z takiego powodu? sa zabezpieczenia, poza tym koleś nie ma nastu lat, tylko 25, jest doroslym facetem.
Poza tym to ze nie moze stwardniec tez jest dziwne, moj facet jest w pełnej gotowości już po kilku minutach namiętnych pocałunków.
A patrzy na Ciebie, na Twoje cialo jak sie dotykacie, szczegolie wtedy gdy Ty dotykasz jego? czy zamyka oczy?
Ja bym podejrzewala ze cos jest zdecydowanie nie tak z jego seksualnością, no ale jak już wyzej wspomniałam miałam niemiłe przezycia wiec moze jestem zbyt podejrzliwa.

Może być tez tak ze skoro od 5 lat nikogo nie mial to przywykl do masturbacji i ciezko mu sie odzywczaic bo wszedl mu w nawyk taki a nie inny sposob dochodzenia.

chłopak-problem-sex:(

26 gru 2013 - 23:20:46

a może ma po prostu "problem" natury medycznej???? może porozmawiaj z nim o tym szczerze...może jakaś wizyta w azie co u specjalisty, który mu pomoże? nie wydaje mi się, że go nie podniecasz bo tak to nie spotykałby sie z Toba

chłopak-problem-sex:(

26 gru 2013 - 23:21:26

Cytat
ty_mnie_ja_ciebie
najpierw piszesz ,że on nie chcę bo się boi itd teraz ,że sam zaczyna... to się sprecyzuj zresztą mi też by ''nie stanął'' jakbym wiedziała ,że druga osoba ciągle sprawdza czy wystarczająco twardy i jeszcze chce o tym gadać... aż tak ci na tym zależy ,że nalegasz na ten sex jakbyś była jakaś niewyżyta..swoją drogą miesiąc się znacie....
Ty mnie nie rozumiesz, on nie chce seksu bo się boi, ale pieszczoty etc., sam zaczyna, sam z siebie, nigdy ja pierwsza nie zaczęła. pisać też sam o tym zaczyna. i wcale go nie sprawdzam czy mu "stanął" nie dotykam go tam non stop sprawdzając, nie dopisuj czegoś, czego nie powiedziałam
Cytat
soso
dziwna sprawa... Mialam faceta ktory tez nic nie chcial wiecej poza pieszczotami bo twierdzil ze boi sie wpadki, ale ja podejrzewam na dzien dzisiejszy ze byl gejem bo tez inne rzeczy na to wskazywaly.
Kto normalny sobie odmawia seksu z takiego powodu? sa zabezpieczenia, poza tym koleś nie ma nastu lat, tylko 25, jest doroslym facetem.
Poza tym to ze nie moze stwardniec tez jest dziwne, moj facet jest w pełnej gotowości już po kilku minutach namiętnych pocałunków.
A patrzy na Ciebie, na Twoje cialo jak sie dotykacie, szczegolie wtedy gdy Ty dotykasz jego? czy zamyka oczy?
Ja bym podejrzewala ze cos jest zdecydowanie nie tak z jego seksualnością, no ale jak już wyzej wspomniałam miałam niemiłe przezycia wiec moze jestem zbyt podejrzliwa.

Może być tez tak ze skoro od 5 lat nikogo nie mial to przywykl do masturbacji i ciezko mu sie odzywczaic bo wszedl mu w nawyk taki a nie inny sposob dochodzenia.

patrzy na mnie cały czas, nawet jak się całujemy to nie zamyka heh.
też pomyślałam o tej masturbacji, że robił to przez ostatnie 5 lat i dlatego mu cieżko inaczej.... mam nadzieję, że to tylko to. bo gejem to raczej nie jest na pewno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-26 23:23 przez iksi87.

chłopak-problem-sex:(

26 gru 2013 - 23:25:48

Nie przejmuj sie az tak... Dlugo byl sam, jestescie krotko razem, dajcie sobie czas :-) nie musi sie to przeciez wiazac z niczym zlym. Moze musicie wiecej ze soba pobyc

chłopak-problem-sex:(

26 gru 2013 - 23:26:48

Cytat
ty_mnie_ja_ciebie
zachowujesz się jak nimfomanka sory ale tak to wygląda do tego jakieś smsy ,że zrobisz wszytsko żeby on doszedł...nie dziwię się,że odwołał spotkanie skoro zachowujesz się jakby tylko o sex ci chodziło..
nimfomanka bo zalezy jej aby jemu tez bylo dobrze i by mial orgazm? nimfomanka bo chce sie z nim kochac? bez przesady... nie masz pojecia czym jest choroba o której mówisz.
autorka jest dorosłą, dojrzałą kobietą i ma swoje potrzeby chce czuć się spełniona i tego samego chce dla swojego partnera. Też nie jestem za zbyt szybkim wskakiwaniem facetowi do lozka, no ale są w związku i są doroslymi ludzmi a nie nastolatkami więc nie nam oceniać czy chcą to zrobić po miesiącu czy po roku.
A kazda kobieta by się troche zaniepokoiła, ze nie moze mu w pelni stanac( wczesniej autorka nic o tym nie mowila wiec nie było presji ktora mogla by byc powodem problemu) bo kazda kobieta chce czuć ze podnieca swojego mezczyzne.
a seks to radość, bliskość, przyjemność... czemu sobie tego odmawiac?
Cytat
iksi87
Cytat
ty_mnie_ja_ciebie
najpierw piszesz ,że on nie chcę bo się boi itd teraz ,że sam zaczyna... to się sprecyzuj zresztą mi też by ''nie stanął'' jakbym wiedziała ,że druga osoba ciągle sprawdza czy wystarczająco twardy i jeszcze chce o tym gadać... aż tak ci na tym zależy ,że nalegasz na ten sex jakbyś była jakaś niewyżyta..swoją drogą miesiąc się znacie....
Ty mnie nie rozumiesz, on nie chce seksu bo się boi, ale pieszczoty etc., sam zaczyna, sam z siebie, nigdy ja pierwsza nie zaczęła. pisać też sam o tym zaczyna. i wcale go nie sprawdzam czy mu "stanął" nie dotykam go tam non stop sprawdzając, nie dopisuj czegoś, czego nie powiedziałam
Cytat
soso
dziwna sprawa... Mialam faceta ktory tez nic nie chcial wiecej poza pieszczotami bo twierdzil ze boi sie wpadki, ale ja podejrzewam na dzien dzisiejszy ze byl gejem bo tez inne rzeczy na to wskazywaly.
Kto normalny sobie odmawia seksu z takiego powodu? sa zabezpieczenia, poza tym koleś nie ma nastu lat, tylko 25, jest doroslym facetem.
Poza tym to ze nie moze stwardniec tez jest dziwne, moj facet jest w pełnej gotowości już po kilku minutach namiętnych pocałunków.
A patrzy na Ciebie, na Twoje cialo jak sie dotykacie, szczegolie wtedy gdy Ty dotykasz jego? czy zamyka oczy?
Ja bym podejrzewala ze cos jest zdecydowanie nie tak z jego seksualnością, no ale jak już wyzej wspomniałam miałam niemiłe przezycia wiec moze jestem zbyt podejrzliwa.

Może być tez tak ze skoro od 5 lat nikogo nie mial to przywykl do masturbacji i ciezko mu sie odzywczaic bo wszedl mu w nawyk taki a nie inny sposob dochodzenia.

patrzy na mnie cały czas, nawet jak się całujemy to nie zamyka heh.
też pomyślałam o tej masturbacji, że robił to przez ostatnie 5 lat i dlatego mu cieżko inaczej.... mam nadzieję, że to tylko to. bo gejem to raczej nie jest na pewno



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-26 23:33 przez soso.

chłopak-problem-sex:(

26 gru 2013 - 23:29:14

moze jest prawiczkiem ;) ;)

chłopak-problem-sex:(

26 gru 2013 - 23:30:34

Cytat
soso
Cytat
ty_mnie_ja_ciebie
zachowujesz się jak nimfomanka sory ale tak to wygląda do tego jakieś smsy ,że zrobisz wszytsko żeby on doszedł...nie dziwię się,że odwołał spotkanie skoro zachowujesz się jakby tylko o sex ci chodziło..
nimfomanka bo zalezy jej aby jemu tez bylo dobrze i by mial orgazm? nimfomanka bo chce sie z nim kochac? bez przesady... nie masz pojecia czym jest choroba o której mówisz.
autorka jest dorosłą, dojrzałą kobietą i ma swoje potrzeby chce czuć się spełniona i tego samego chce dla swojego partnera. Też nie jestem za zbyt szybkim wskakiwaniem facetowi do lozka, no ale są w związku i są doroslymi ludzmi a nie nastolatkami więc nie nam oceniać czy chcą to zrobić po miesiącu czy po roku.
A kazda kobieta by się troche zaniepokoiła, ze nie moze mu w pelni stanac( wczesniej autorka nic o tym nie mowila wiec nie było presji ktora mogla by byc powodem problemu) bo kazda kobieta chce czuć ze podnieca swojego mezczyzne.
a seks to radość, bliskość, przyjemność... czemu sobie tego odmawiac?
dziękuję za zrozumienie, naprawdę dziękuję.
i nie zależy mi w tym związku tylko na seksie a na nim samym, na jego osobie. po prostu zastanawiam się czemu jest tak, a nie inaczej. nigdy się jeszcze w takiej sytuacji nie znalazłam, nie wiem po prostu co o tym sądzić, to wszystko
Cytat
bubblebi
moze jest prawiczkiem ;) ;)
mówił mi, że wtedy te 5 lat temu miał taką sytuację, że niby prawie wpadł i stąd ten jego strach przed seksem. więc chyba prawiczkiem nie jest, no chyba, że się wstydzi i okłamał... nie wiem... ale seksu z zabezpieczeniem się bać to trochę dziwne mimo wszystko
Cytat
soso
Cytat
ty_mnie_ja_ciebie
zachowujesz się jak nimfomanka sory ale tak to wygląda do tego jakieś smsy ,że zrobisz wszytsko żeby on doszedł...nie dziwię się,że odwołał spotkanie skoro zachowujesz się jakby tylko o sex ci chodziło..
nimfomanka bo zalezy jej aby jemu tez bylo dobrze i by mial orgazm? nimfomanka bo chce sie z nim kochac? bez przesady... nie masz pojecia czym jest choroba o której mówisz.
autorka jest dorosłą, dojrzałą kobietą i ma swoje potrzeby chce czuć się spełniona i tego samego chce dla swojego partnera. Też nie jestem za zbyt szybkim wskakiwaniem facetowi do lozka, no ale są w związku i są doroslymi ludzmi a nie nastolatkami więc nie nam oceniać czy chcą to zrobić po miesiącu czy po roku.
A kazda kobieta by się troche zaniepokoiła, ze nie moze mu w pelni stanac( wczesniej autorka nic o tym nie mowila wiec nie było presji ktora mogla by byc powodem problemu) bo kazda kobieta chce czuć ze podnieca swojego mezczyzne.
a seks to radość, bliskość, przyjemność... czemu sobie tego odmawiac?
Cytat
iksi87
Cytat
ty_mnie_ja_ciebie
najpierw piszesz ,że on nie chcę bo się boi itd teraz ,że sam zaczyna... to się sprecyzuj zresztą mi też by ''nie stanął'' jakbym wiedziała ,że druga osoba ciągle sprawdza czy wystarczająco twardy i jeszcze chce o tym gadać... aż tak ci na tym zależy ,że nalegasz na ten sex jakbyś była jakaś niewyżyta..swoją drogą miesiąc się znacie....
Ty mnie nie rozumiesz, on nie chce seksu bo się boi, ale pieszczoty etc., sam zaczyna, sam z siebie, nigdy ja pierwsza nie zaczęła. pisać też sam o tym zaczyna. i wcale go nie sprawdzam czy mu "stanął" nie dotykam go tam non stop sprawdzając, nie dopisuj czegoś, czego nie powiedziałam
Cytat
soso
dziwna sprawa... Mialam faceta ktory tez nic nie chcial wiecej poza pieszczotami bo twierdzil ze boi sie wpadki, ale ja podejrzewam na dzien dzisiejszy ze byl gejem bo tez inne rzeczy na to wskazywaly.
Kto normalny sobie odmawia seksu z takiego powodu? sa zabezpieczenia, poza tym koleś nie ma nastu lat, tylko 25, jest doroslym facetem.
Poza tym to ze nie moze stwardniec tez jest dziwne, moj facet jest w pełnej gotowości już po kilku minutach namiętnych pocałunków.
A patrzy na Ciebie, na Twoje cialo jak sie dotykacie, szczegolie wtedy gdy Ty dotykasz jego? czy zamyka oczy?
Ja bym podejrzewala ze cos jest zdecydowanie nie tak z jego seksualnością, no ale jak już wyzej wspomniałam miałam niemiłe przezycia wiec moze jestem zbyt podejrzliwa.

Może być tez tak ze skoro od 5 lat nikogo nie mial to przywykl do masturbacji i ciezko mu sie odzywczaic bo wszedl mu w nawyk taki a nie inny sposob dochodzenia.

patrzy na mnie cały czas, nawet jak się całujemy to nie zamyka heh.
też pomyślałam o tej masturbacji, że robił to przez ostatnie 5 lat i dlatego mu cieżko inaczej.... mam nadzieję, że to tylko to. bo gejem to raczej nie jest na pewno
Skoro ciagle patrzy na Ciebie to myśle że można wykluczyc mozliwosc ze pociagaja go chlopcy, albo to ze Ty go sama w sobie nie pociagasz... skoro patrzy to musisz mu sie podobac, inaczej zamykal by oczy i wyobrazal sobie cos innego.

Stawiam na to ze to przez te pare lat bez kobiety, odzwyczail sie od seksu i mozliwe ze ma tez stresa ze po takiej przerwie nie sprosta Twoim oczekiwaniom, pewnie sie boi ze bedzie kiepski i przez ten stres mu nie stoi i boi sie zdecydowac na seks ;)
Pogadaj z nim szczerze.
szczerze to boje się już zaczynać ten temat z nim, mamy spędzić wspólny weekend daleeko od domu, mamy wynajety hotel. jak znowu zacznę gadać, że zrobię wszystko żeby doszedł to kto wie, może i to odwoła heh. ale mówi, że z pokoju to wychodzić nie będziemy bo on woli sobie ze mną poleżeć "etc", no dziwna sytuacja, dziwna



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-26 23:35 przez iksi87.

chłopak-problem-sex:(

26 gru 2013 - 23:36:35

Powiedz ze mozesz np isc do ginekologa po tabletki a do tego jak sie tak boi mozecie tez stosowac gumke... albo by sie z gumka nie meczyc jak juz tabletki to po prostu niech nie konczy w pochwie. wtedy to juz niemalze cud jakbys zaszła.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-26 23:38 przez soso.

chłopak-problem-sex:(

26 gru 2013 - 23:47:29

i w jednym ma rację, gumki to żadne zabezpieczenie. Z tym twardnięciem i nietwardnięciem to się uśmiałam, nie wiem co radzić, może przede wszystkim pogadaj z nim o tym? :D

chłopak-problem-sex:(

27 gru 2013 - 00:17:59

Cytat
majka51
i w jednym ma rację, gumki to żadne zabezpieczenie. Z tym twardnięciem i nietwardnięciem to się uśmiałam, nie wiem co radzić, może przede wszystkim pogadaj z nim o tym? :D
to przynajmniej Ty masz powód do śmiechu;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zerwał z nią dla mnie