Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

transportery taśmowe

32 minut temu

sprawdzony stomatolog

36 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca czy miłość?

23 gru 2013 - 09:25:42

Dostałam propozycję pracy o ktorej nawet nie marzyłam, zarobki wręcz świetne. Problem w tym że musiałabym się przeprowiadzić 300km dalej a tu na miejscu mam chłopaka. Kompletnie nie wiem co zrobić, wiem że on nie zechce się przeprowadzić

Praca czy miłość?

23 gru 2013 - 09:38:58

A rozmawiałaś z nim o tym?

zweryfikowana
Posty: 577
Ostrzeżenia: 1/5

Praca czy miłość?

23 gru 2013 - 10:00:51

Moim zdaniem jako Twój chłopak powinien Cię wspierać. Zależy jeszcze ile jesteście razem, czy to już poważniejszy związek, macie plany na przyszłość itd.

Praca czy miłość?

23 gru 2013 - 10:06:02

Praca.

Z chłopakami nigdy nic nie wiadomo. Jak ma się udać to się uda, 300 km czy 600 km nieważne.

Praca czy miłość?

23 gru 2013 - 10:06:24

Można żyć na odległość. Przeprowadź się tam, a niech chłopak w tym czasie szuka dobrej pracy w tamtej miejscowości i sprowadź go do siebie :

Praca czy miłość?

23 gru 2013 - 10:08:45

Cytat
Doti91
Można żyć na odległość. Przeprowadź się tam, a niech chłopak w tym czasie szuka dobrej pracy w tamtej miejscowości i sprowadź go do siebie zły/quote]
właśnie o to chodzi że on nie chce się przeprowadzać, tu mu jest dobrze, ma pracę i ma swój warsztat samochodoy

Praca czy miłość?

23 gru 2013 - 10:12:40

Jak tu mu będzie dobrze bez Ciebie, to chyba nie jest wart zachodu.. Pomyśl o tym.
Ja za swoim chłopakiem na koniec świata bym pojechała.

Praca czy miłość?

23 gru 2013 - 10:15:20

Cytat
Doti91
Jak tu mu będzie dobrze bez Ciebie, to chyba nie jest wart zachodu.. Pomyśl o tym.
Ja za swoim chłopakiem na koniec świata bym pojechała.
nie chodzi o to że dobrze mu beze mnie. On ma tu mieszkanie pracę coś do czego sam doszedl

zweryfikowana
Posty: 400
Ostrzeżenia: 1/5

Praca czy miłość?

23 gru 2013 - 10:16:40

Uwierz mi, ze jak nie spróbujesz to będziesz załowac do konca zycia, ze taka okazja Ci przeszła koło nosa...kurde ciężka sprawa.

Praca czy miłość?

23 gru 2013 - 10:27:09

Cytat
maxfactor
Uwierz mi, ze jak nie spróbujesz to będziesz załowac do konca zycia, ze taka okazja Ci przeszła koło nosa...kurde ciężka sprawa.
wiem, strasznie zalezy mi na tej pracy

Praca czy miłość?

23 gru 2013 - 10:34:09

ja bym zrozumiała Twojego chłopaka że nie chce zostawiac swojego dobytku i go też nie zostawiała.. O ile planujecie wspólnie pprzyszłość. Jak dla mnie jasne - wazniejsza miłość niż praca czy pieniądz.

Praca czy miłość?

23 gru 2013 - 10:35:14

praca, jak sie kochacie to bedziecie razem

Praca czy miłość?

23 gru 2013 - 10:35:49

spróbuj tam pracować i żyć "na odległość", tak żebyś kiedyś nie żałowała, że zostałaś

Praca czy miłość?

23 gru 2013 - 10:39:05

Cytat
Doti91
Jak tu mu będzie dobrze bez Ciebie, to chyba nie jest wart zachodu.. Pomyśl o tym.
Ja za swoim chłopakiem na koniec świata bym pojechała.
Równie dobrze można powiedzieć, że jaj jej tam będzie dobrze bez niego to nie jest warta zachodu...
Głupie myślenie.
Wszystko zależy od punktu patrzenia.

Skoro ma tu swój warsztat to wcale się nie dziwie, że nie chce tego wszystkiego rzucać i wyjeżdżać.
A co do Twojego dylematu to faktycznie ciężki wybór,
Owszem, można żyć na odległośc, ale rok, dwa...kiedy w perspektywie jest wspólna przyszłość, ale nie na dłuższą mete, jak dla mnie bynajmniej.

Praca czy miłość?

23 gru 2013 - 10:55:16

Cytat
paolinka6623
ja bym zrozumiała Twojego chłopaka że nie chce zostawiac swojego dobytku i go też nie zostawiała.. O ile planujecie wspólnie pprzyszłość. Jak dla mnie jasne - wazniejsza miłość niż praca czy pieniądz.
ale miłoscią dzieci ani siebie nie wykarmię. Ta praca otwiera mi możliwość do rozwijania się

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co myśleć?