Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca czy miłość?

23 gru 2013 - 10:58:46

Powinnaś spróbować, przynajmniej przemęczyć się rok. Dobra praca da Ci dużo doświadczenia i po roku pracy będziesz mogła szukać czegoś podobnego w miejscowości w której mieszka chłopak. Rok to nie jest dużo i można wytrzymać przez rok żyjąc na odległość.

Praca czy miłość?

23 gru 2013 - 11:08:45

Cytat
samotnaola
Cytat
paolinka6623
ja bym zrozumiała Twojego chłopaka że nie chce zostawiac swojego dobytku i go też nie zostawiała.. O ile planujecie wspólnie pprzyszłość. Jak dla mnie jasne - wazniejsza miłość niż praca czy pieniądz.
ale miłoscią dzieci ani siebie nie wykarmię. Ta praca otwiera mi możliwość do rozwijania się

No to sama już odpowiadasz sobie na pytanie "co wybrać" nie chciałabym być w Twojej sytuacji. Nie napisałaś ile jesteście razem i na ile to jest poważne. Można powiedzieć, facet to facet, będzie następny, ale jak to jest poważny związek, kilkuletni to moim zdaniem facet powinien powiedzieć byś spróbowała, że dacie radę i jakoś to wytrzymacie. A jego też rozumiem, nie da się od tak zostawić tego na co tak ciężko pracował. Moim zdaniem to powinnaś z nim porozmawiać, jeśli pokusiłby się na stwierdzenie, "jak wyjedziesz to koniec z nami" to tym bardziej uświadomisz się w przekonaniu że nie warto rezygnować z pracy marzeń.

Praca czy miłość?

23 gru 2013 - 11:32:06

wyjedź do pracy, bo będziesz do konca zycia sie zastanawiac, czas pokaze co bedzie dalej, wyjazd nie musi oznaczac rozstania, jak Ci bedzie zle to wrocisz a moze poczujesz sie dopiero tam spelniona w 100% i poznasz kogos nowego, moze jest Ci to pisane......Facet jak kocha to poczeka i po miesiacu czy dwoch rozłąki nie znajdzie sobie od razu innej, a jak tak bedzie lub zacznie Cie szantazowac ze abo on albo praca to znaczy ze nie liczy sie z Twoimi uczuciami i nie jest wart poswiecenia.....
a to ile jesteście razem wcale nie ma znaczenia obl udzie nie raz po 20 latach nie potrafią siędogadac w waznych kwestiach, dlatego lepiej teraz wystawic zwiazek na probe bo jeśli to jest ten to przetrwacie rozlake i probe czasu... a może jak zostaniesz, stracisz życiową szanse a np za rok rozstaniecie się z innego, blahego powodu?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-23 11:36 przez szafiarka_.

Praca czy miłość?

23 gru 2013 - 11:39:00

Praca w tych czasach jest najważniejsza ;) kocha to zrozumie i z czasem do Ciebie się przeprowadzi;) faceta można zmienić a z pracą ciężko;]

Praca czy miłość?

23 gru 2013 - 12:57:28

Cytat
styllistka
Powinnaś spróbować, przynajmniej przemęczyć się rok. Dobra praca da Ci dużo doświadczenia i po roku pracy będziesz mogła szukać czegoś podobnego w miejscowości w której mieszka chłopak. Rok to nie jest dużo i można wytrzymać przez rok żyjąc na odległość.
właśnie w naszym mieście nie ma nic kompletnie a na pewno nie z takimi zarobkami

Praca czy miłość?

23 gru 2013 - 13:01:59

A ja rozumiem Twpojego afceta, tutaj juz sie czegos dorobil. Jesli planujecie wspolne zycie to wybierz milosc.

Praca czy miłość?

23 gru 2013 - 13:06:05

Cytat
moreloweucho
A ja rozumiem Twpojego afceta, tutaj juz sie czegos dorobil. Jesli planujecie wspolne zycie to wybierz milosc.
tak samo on może przeprowadzić się ze mną, za co będziemy żyć?

Praca czy miłość?

23 gru 2013 - 13:17:32

Ja bym wybrala prace

Praca czy miłość?

23 gru 2013 - 13:22:51

zwiazek na odległość nigdy prawie nie wypala, za bardzo bedziecie za sobą tesknić. A czy on nie może jechac z Toba? co jest przeciwko temu? jakieś ważne powody? bo jesli ich nie ma, to zastanów się czy on Ciebie kocha, gdyby kochał chciałby byc tam gdzie ty i szukałby kompromisu.

Praca czy miłość?

23 gru 2013 - 13:26:33

Cytat
truskawka_ang
zwiazek na odległość nigdy prawie nie wypala, za bardzo bedziecie za sobą tesknić. A czy on nie może jechac z Toba? co jest przeciwko temu? jakieś ważne powody? bo jesli ich nie ma, to zastanów się czy on Ciebie kocha, gdyby kochał chciałby byc tam gdzie ty i szukałby kompromisu.
pisała że on ma pracę

Praca czy miłość?

23 gru 2013 - 13:31:35

Cytat
truskawka_ang
zwiazek na odległość nigdy prawie nie wypala, za bardzo bedziecie za sobą tesknić. A czy on nie może jechac z Toba? co jest przeciwko temu? jakieś ważne powody? bo jesli ich nie ma, to zastanów się czy on Ciebie kocha, gdyby kochał chciałby byc tam gdzie ty i szukałby kompromisu.
on ma tu swoja pracę i warsztat(warsztat jest jego ojca)

Praca czy miłość?

23 gru 2013 - 13:56:12

Ja bym wybrała miłość po 7 latach bycia razem dla mnie nie ma nic ważniejszego. Wiedząc że jestem tą jedyną , ale nie wiem jaka jest sytuacja u Ciebie, więc ciężko tak mówić. Współczuję Ci nie jest lekko.

Praca czy miłość?

23 gru 2013 - 14:07:25

praca . nie badz glupia i wykorzystaj swoja szanse bo kiedys bedziesz zalowac i obarczac niepowodzeniami jego ;) a jak cie kocha to sibie poradzicie :)

zweryfikowana
Posty: 2.093
Ostrzeżenia: 1/5

Praca czy miłość?

23 gru 2013 - 14:12:22

praca

Praca czy miłość?

23 gru 2013 - 14:12:26

300 km to nie koniec świata, jeżeli ni jesteście na etapie wspólnego mieszkania i poważnych planów na przyszłość (planowanie ślubu itp) to ja bym wyjechała.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co myśleć?