Obecnie rozmawiamy o:

Wakacje w Hiszpanii.

gorący temat

Dobry barber w Rzeszowie

28 minut temu

Drukarnia

59 minut temu

Samochód.

godzinę temu

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wystawił mnie w ostatniej chwili

22 gru 2013 - 14:41:55

Miałam jechać z chłopakiem na swięta w góry, wszystko zaplanowane zarezerwowane a tu nagle on mówi że nie jedzie bo babcia chora O.o no cholera jasna! I jak z takim się dogadać?

zweryfikowana
Posty: 564
Ostrzeżenia: 1/5

Wystawił mnie w ostatniej chwili

22 gru 2013 - 14:43:29

A może faktycznie chora..? No ale ja też bym się wkurzyła na swojego..
Ale spokojnie, opadną emocje i spojrzysz na to inaczej..

Wystawił mnie w ostatniej chwili

22 gru 2013 - 14:44:15

Kocha babcie, tez bym wolała siedzieć z babcia niż z taka nieempatyczna osoba.

Wystawił mnie w ostatniej chwili

22 gru 2013 - 14:45:45

ale że on ma się babcią opiekować czy co?

Wystawił mnie w ostatniej chwili

22 gru 2013 - 14:50:56

A może babcia jest bardzo ciężko chora i może w każdej chwili umrzeć? Też bym została.

Wystawił mnie w ostatniej chwili

22 gru 2013 - 14:55:58

Ciekawe jakby Twoja babcia zachorowała

Wystawił mnie w ostatniej chwili

22 gru 2013 - 14:59:32

Nie wiem czy serio zachorowała ale dodam że od początku była przeciwna wyjazdowi, bo jak to wnuczka nie będzie na święta.

Wystawił mnie w ostatniej chwili

22 gru 2013 - 15:01:46

Ja mu się w sumie nie dziwię.
Rok temu miałam jechać z przyjaciółką na wakacje, dwa dni przed ona powiedziała że nie może jechać bo babcia się pochorowała poważnie i nie wyobraża sobie gdyby wyjechała a babci się pogorszyło i się z nią nie pożegnała.

Wystawił mnie w ostatniej chwili

22 gru 2013 - 15:02:06

nie wystawił Cie tylko zdarzyła się taka sytacja, ze nie może jechac i musisz zrozumieć :/ a może babcia jest umierajaca i co, on ma jechać w góry i sie dobrze bawic ? też byś nie pojechała w takiej sytuacji. Rozumiem, że jesteś zła, tez bym zadowolona nie była jakby juz wszystko było zaplanowane i bym sie nastawła na wyjazd. No ale nic nie zrobisz, nie złość się na chłopa bo to nie jego wina i celowo Cie nie wystawił

Wystawił mnie w ostatniej chwili

22 gru 2013 - 15:02:12

jezeli babcia jest powaznie chora i mozliwe ze umrze to jasne ze facet chce z nia zostac... moze to ostatnie wspolne swieta.
Ale jezeli mowisz, ze babcia jest wredna, od paczatku miala jakies fochy co do waszego wyjazdu i masz podejrzenia, że specjalnie symuluje to tez bym sie wkurzyla...

Wystawił mnie w ostatniej chwili

22 gru 2013 - 15:04:21

Napisz może czy babcia jest powaznie chora, leży w szpitalu? Czy po prostu gorzej się czuje? Bo to zasadnicza różnica. Moja babcia co jakiś czas jak to starszy człowiek gorzej się czuje ale z tego powodu ja bym wyjazdu nie odwoływała. Raz było z nią bardzo źle - byla w szpitalu i lekarze nie wiedzieli czy przeżyje, wtedy byłam w takich nerwach że na studia nawet nie dałam rady jechać więc po prostu niech ci facet wyjaśni co tej babci jest bo to kluczowa kwestia.

Wystawił mnie w ostatniej chwili

22 gru 2013 - 15:06:17

Cytat
skarbek2012
Napisz może czy babcia jest powaznie chora, leży w szpitalu? Czy po prostu gorzej się czuje? Bo to zasadnicza różnica. Moja babcia co jakiś czas jak to starszy człowiek gorzej się czuje ale z tego powodu ja bym wyjazdu nie odwoływała. Raz było z nią bardzo źle - byla w szpitalu i lekarze nie wiedzieli czy przeżyje, wtedy byłam w takich nerwach że na studia nawet nie dałam rady jechać więc po prostu niech ci facet wyjaśni co tej babci jest bo to kluczowa kwestia.
nie leży w szpitalu..

Wystawił mnie w ostatniej chwili

22 gru 2013 - 15:09:56

Cytat
Ilove_ny
Cytat
skarbek2012
Napisz może czy babcia jest powaznie chora, leży w szpitalu? Czy po prostu gorzej się czuje? Bo to zasadnicza różnica. Moja babcia co jakiś czas jak to starszy człowiek gorzej się czuje ale z tego powodu ja bym wyjazdu nie odwoływała. Raz było z nią bardzo źle - byla w szpitalu i lekarze nie wiedzieli czy przeżyje, wtedy byłam w takich nerwach że na studia nawet nie dałam rady jechać więc po prostu niech ci facet wyjaśni co tej babci jest bo to kluczowa kwestia.
nie leży w szpitalu..
No to albo sie zle poczula jak to kazdy stary czlowiek od czasu do czasu cos go boli, cos strzyka itd... albo w ogole udaje specjalnie i bierze wnuka na litosc zeby zostal. Jezeli babcia nie lezy w szpitalu, nie ma zagrozenia ze umrze to ja nie widze powodu by odwolywac wyjazd, starsi ludzie czesto slabiej sie czuja i co ma stale siedziec w domu bo babcie bola plecy?
Troche cipka z tego Twojego faceta jak tak sie daje.

Wystawił mnie w ostatniej chwili

22 gru 2013 - 15:20:20

Ehh takich rzeczy się nie przewidzi

Wystawił mnie w ostatniej chwili

22 gru 2013 - 15:39:37

No to jak nie jest w szpitalu to nie wiem o co twojemu facetowi chodzi. Gdybym ja miała rezygnować z każdego wyjazdu za każdym razem jak babcia się gorzej poczuje to bym nigdzie nie pojechała;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy wierzycie w taką miłość?