Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

a może coś jeszcze czuje?

11 sie 2009 - 23:47:32

Cześć!!!
Chciałam Was zapytać co o tym sądzicie. Byłam z facetem prawie 3 lata. byliśmy swoja pierwszą miłościa..nagle wszystko się zaczęło psuć... zerwał...spotykaliśmy się jeszcze pare razy, ale nie wrócilismy do siebie...pojawiła się ONA :( nie dało się już nic wtedy odratować... przez pół roku zero znaku życia od byłego...było mi niby z tym dobrze bo przez ten czas poznałam kogoś ... myślałam, że to coś da jak znajdzie się inny facet...ale niestety to nie to samo:( po pół roku odezwał się mój były mimo to że jest wciąż z NIĄ!!! Zaczał pytać co u mnie itp...jego dziewczyna nie wie ze mamy kontakt chociaz trwa to juz pół roku...ciche rozmowy i nawet jedno spotkanie i wcale nie skończyło się tylko na rozmowie( mozecie mnie tu pognębić,ale to był impuls:() Kiedyś mu napisałam, że nie zdziwie się jak kiedyś do siebie wrócimy a on na to, że tez sie nie zdziwi...myślicie,że facet który kocha swoją dziewczyne mógłby pisać do swojej byłem takie coś??:/
Po kryjomu nawet pisze ze mna sms...kiedyś wyszłam w środku nocy bo poszłam szukać kolegę to on zaczał się o mnie martwić,pisał ze mam wracac do domu itp...duzo było takich sytuacji ...
wiem,że nadal go kocham...może juz nie ta miloscia co kiedys ale jednak,ale też wiem ze na razie nie mam czego sie spodziewac z jego strony :(
Czuję się zamieszana...nie wiem co robić jak się zachowywać :( Pomożcie mi bo bardzo jest mi z tym źle...:((
Pozdrawiam
co o tym sądzicie???
proszę o Waszą opinie... :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-12 10:51 przez emiilka_.

a może coś jeszcze czuje?

12 sie 2009 - 11:37:03

Uczciwy to on nie jest.ani w stosunku do ciebie,ani swojej obecnej dziewczyny .co mozesz zrobic- kaz mu sie okreslic,a nie na 2 fronty kombinowac

a może coś jeszcze czuje?

12 sie 2009 - 11:46:36

nie rozumię go wogóle. zdradza swoją obecną dziewczyne co świadczy o tym że jej nie kocha. martwi się o ciebie itp. to co on jeszcze z tamtą robi?? każ mu się określić!!!!! nie może mieć dwóch

a może coś jeszcze czuje?

12 sie 2009 - 17:16:06

W tym problem ze ja wiem ze on jej nie zostawi bo sie boi, że ona coś sobie zrobi czy coś w tym stylu bo to 15 letnia dziewczyna;/ kiedyś prosiłam go żeby mnie zostawił w spokoju ze to nie ma sensu on powiedzial ze ok ze zrobi to dla mnie...ale po tygodniu się odezwał i już tak ciągle:(( dziwnie to wszystko wyglada...jest mi zle z tym wszystkim ale z drugiej strony nie chce stracic z nim kontaktu :((

a może coś jeszcze czuje?

12 sie 2009 - 17:19:38

To ile wy macie lat,Ty i ten chłopak

a może coś jeszcze czuje?

12 sie 2009 - 17:21:14

ja 19 on 20... tylko ona 15;/

a może coś jeszcze czuje?

12 sie 2009 - 17:22:27

to faktycznie nieodpowiedzialny, skoro związał się z nieodpowiedzialną małolatą!
i uczciwy też nie!!
co On chce na dwa fronty.......
wiem miłość jest ślepa, ale daj sobie z Nim spokój.
Chyba, że faktycznie się określi i będzie z Tobą, tylko z Tobą!!!
ale czy wtedy będziesz miała pewność, że nie będzie pisał sms-y z tamtą??
może lepiej daj sobie spokój.
pozdrawiam serdecznie.

a może coś jeszcze czuje?

12 sie 2009 - 17:22:57

O kurcze, 15 latka.. To się nieźle wtopił.. Rozumiem Ciebie, to wszystko przykra sytuacja. Ja na szczęście przestałam kochać mojego byłego i teraz mam faceta, z którym jestem bardzo szczęśliwa, już 2,5 roku prawie.
Mam nadzieję, że jakoś uda Ci się uporządkować swoje uczucia, moim zdaniem powinnaś podkreślić to wszystko grubą linią i przestać myśleć o nim... Wiem, że to nie jest łatwe.

a może coś jeszcze czuje?

12 sie 2009 - 17:23:04

powiem tak już raz Cie dla innej zostawił to jest fakt... teraz oszukuje tą drugą, bawi się jej uczuciami i Twoimi...jest kobieciarzem... sama sobie odpowiedz czy potrafisz i potrafiłabyś mu zaufać bezgranicznie nawet jeśli do Ciebie wróci( bo przecież na zaufaniu się miłość i związek powinien opierać)? a może za miesiąc pozna kolejną i z nią będzie nocami pisał w tajemnicy? my go nie znamy więc ciężko określić jednoznacznie... przemyśl wszystko co robił i robi

a może coś jeszcze czuje?

12 sie 2009 - 17:26:25

Zostawił Cię dla takiej gówniary??na Twoim miejscu nie wróciłabym do takiego bo jeśli raz Cię zostawił i to dla takiej gówniary to kolejny raz też to zrobi..

a może coś jeszcze czuje?

12 sie 2009 - 17:30:47

Jeśli naprawdę, ale tak naprawdę by Cię kochał, to powalczył by o Ciebie i zostawił tą dziewczynę.

a może coś jeszcze czuje?

12 sie 2009 - 17:38:40

Mam koleżankę, która była z chłopakiem ponad 3 lata,byli dla siebie pierwszą miłością i nagle on ją właśnie zostawił dla takiej gówniary. Później rok był z tą małolatą i chciał wrócić do byłej. ona go przyjęła i... nie minęło trochę czasu a on ją zostawił dla jeszcze innej!!! Lepiej się zastanów, jeśli nie chcesz cierpieć. Jeśli raz już tak zrobił, zrobi tak znowu. ..

a może coś jeszcze czuje?

12 sie 2009 - 17:39:22

Wydaje mi się, że łatwiej jest mu oszukiwac tą 15-letnią-obecną dziewczynę, bo jest młoda. W Tobie może widzi nie nastoletnią dziewczynę a kobietę. Nie chce zerwać z 15-latką-może nie dlatego,że ona sobie cos zrobi-to pewnie jakas wymowka. A wraca do Ciebie myslami, smsami, spotkanimi-bo znaliscie się długo. Stworzyliście jakaś płaszczyzne,cos co daje mu poczucie bezpieczeństwa-dlatego do tego wraca, bo może przy Tobie czuje sie sensowniej.
Na Twoim miejscu bym dokadnie wszystko sobie przemyślała. Postaraj się podejsc do tego bardziej na trzeźwo, nie kierując się emocjami,wspomnieniami-typu "bo kiedys bylo dobrze". Pomysl o przyszlosci-jak na nowo moglabys sobie ulozyc życie z tym człowiekiem, co by Ci to dalo,czy miałabys z tego "zysk" czy "stratę"

a może coś jeszcze czuje?

12 sie 2009 - 17:40:36

ja w podobnej sytuacji powiedziałam mojemu że ma 5 minut żeby mi pokazać jak mu zależy i jak bardzo mnie kocha bo inaczej kończymy znajomość... podziałało :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-12 17:41 przez Aneccia44.

a może coś jeszcze czuje?

12 sie 2009 - 17:43:06

Moja koleżanka była w podobnej sytuacji- radziłyśmy jej, żeby kolesia olała długo to zajęło, ale teraz jest szczęśliwa z innym

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

FACET NA DZIŚ