Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co na prezent?

13 gru 2013 - 15:00:58

Czesc dziewczyny. Mam do was prośbę. Swieta zbliżają się wielkim krokiem a ja nadal nie wiem co kupic mojemu chłopakowi. On jest za granicą, i jeszcze kilka miesięcy tam bedzie niestety... Chciałabym mu kupic coś, co bedzie mu tam o mnie przypominac. Myślałam już o jakiejś ładnej bransoletce. Ale nie złotej lub srebrnej, tylko skórzanej jak juz. Taka by mu sie spodobała. Co myślicie, dobry pomysł?

Co na prezent?

13 gru 2013 - 15:02:14

powinnaś sama wiedzieć, czy to dobry pomysł. Mój przykładowo takich rzeczy nie nosi i nosiłby. Z twoim może byc inaczej.

Co na prezent?

13 gru 2013 - 15:04:12

Napisałam, że taka by mu się podobała, wiec uważam ze to dobry pomysł. Ale chciałam zapytac czy moze macie jakies inne propozycje, na prezent, który bedzie mu o mnie przypominał. ;)

Co na prezent?

13 gru 2013 - 15:04:56

nie wiem ja męzowi kupie perfumki ktore uwielbia armaniego code

Co na prezent?

13 gru 2013 - 15:05:23

JESLI TY UWAZASZ ZE DOBRY POMYSL, TO TAK ZRÓB, MY MOZEMY POWIEDZIEC Z CZEGO NASI FACECI BY SIE UCIESZYLI, TWOJEGO NIE ZNAMY
mój na 100%by sie nie ucieszył z czegoś takiego, wolałaby np. jakiś album ze zdjęciami moimi takimi troche pikantnymi,albo jakieś takiego jedno oprawione duże zdjęcie, ale... każdy facet jest inny:)poza tym niekoniecznie musi to być coś co bedzie Ciebie przypominać, i nawet jak mu kupisz bokserki, to za kazdym razem jak je bedzie zakladał bedzie myslał o Tobie:)

Co na prezent?

13 gru 2013 - 15:40:01

Taka bransoletka wydaje się fajnym pomysłem, może na tej skórze jakiś grawer? Z Twoim imieniem albo ważną dla Was datą :) Nie wiem jaki masz budżet, ale do takiego prezentu fajnie dorzucić też coś, co ściśle wiąże się z zainteresowaniami Twojego chłopaka, tutaj widziałam fajny spis pomysłów :)

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Co na prezent?

07 mar 2014 - 09:29:38

Odsyłam tutaj - http://prezentmarzen.com/jazda-off-road-po-torze-w-warszawie-trasa-zielona/ Ale tak naprawdę to trzeba przede wszystkim znać daną osobę, bo przecież wszyscy mamy diametralnie różne oczekiwania, prawda?

Co na prezent?

04 maj 2014 - 21:24:39

Odkopałaś temat sprzed pół roku.



Co na prezent?

26 lis 2014 - 10:24:05

i możesz do tej bransoletki dodać perfumy, ale tak nieco inaczej: 7 flakoników po 15 mililitrów; na każdy dzień tygodnia. W odlewkiperfum.pl jest zawsze sporo promocji, więc można skorzystać. i do tego dołączona kartka, że to taki zestaw prawdziwego mężczyzny :D

Co na prezent?

26 lis 2014 - 11:23:00

bransoleta to fajny pomysł, jeśli lubi takie biżuteryjne akcesoria, to myślę, że się ucieszy. Ja kupuję perfumy. To już stały element świąt. Sama też je dostaje. A gdybyś potrzebowała inspiracji, to dzisiaj wyszło coś takiego: <moderacja - spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-19 11:27 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 2/5

Co na prezent?

28 sty 2015 - 12:40:05

Polecam sobie przejrzeć FB firmy Pixgraf -www.facebook.com/pixgraf. Mają dużo ciekawych gotowych zdjęć, no i poza tym wykorzystują zdjęcia klientów. Druk na kartkach, na magnesach, na zakładkach do książek itp.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 5/5

Co na prezent?

18 mar 2015 - 20:22:12

Zawsze pytam mojego chłopaka co by chciał dostać. Niedawno powiedział mi, że na urodziny chce buty sportowe bo stare mu się już rozjechały. Wybrałam mu takie http://sklep-air-max.pl/men/nike-free-run-2-443815-411-niebieskie. Fajnie wyglądają, nawet na żywo lepiej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomocy :(:(:(