Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Przedszkole

54 sekund temu

Podnoszenie kwalifikacji

41 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

Gdzie poznałaś swojego chłopaka?:)

08 gru 2013 - 19:39:40

Pewnie był już tak wątek, ale chcę go odświeżyć;) Jak w temacie - Gdzie poznaliście swoich chłopaków? Ja obecnie nie mam żadnego, jestem po rozstaniu, ale nie ukrywam, że chciałabym poznac, fajnego, kochającego chłopaka;) Nie mam zbytnio życia towarzyskiego, ale jak moja mama twierdzi i inni, że to nie jest ważne czy się biega z imprezy na imprezę czy się wychodzi po zakupy, wszędzie można poznać chłopaka o ile jakiś jest przeznaczony;) też tak myslicie? Ja już sama nie wiem. Może faktycznie jak mam jakiegoś poznać, to poznam?:)

Gdzie poznałaś swojego chłopaka?:)

08 gru 2013 - 19:42:44

przez internet ;)

Gdzie poznałaś swojego chłopaka?:)

08 gru 2013 - 19:49:29

przez internet na portalu fotka ;P
i jestesmy ze sobą niecałe 1,5 roku:)

Gdzie poznałaś swojego chłopaka?:)

08 gru 2013 - 19:52:37

Bylam ze znajomymi na "popijawce" w miescie i znajomy przyprowadzil swoich znajomych, wsrod nich byl moj obecny chlopak ;) Czyli mozna powiedziec, ze na imprezie ;)

Gdzie poznałaś swojego chłopaka?:)

08 gru 2013 - 19:55:17

W klubie :) w ostatki minęło nam 6 lat od poznania się :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-08 20:04 przez Marteczka91.

Gdzie poznałaś swojego chłopaka?:)

08 gru 2013 - 19:55:26

przez FunSkan 5 lat temu :D

Gdzie poznałaś swojego chłopaka?:)

08 gru 2013 - 19:59:09

ja poznalam swojego calkiem przypadkiem... zaczelo sie od tego ze moja siostra umowila sie z jego kolega, a ten kolega obiecal mojemu cholakowi ze po drodze jak bedzie jechal to go zabierze od dziewczyny i podrzuci do domu, no ale moja siostra wymyslila zeby jescze po mnie zajechac bo wracalam ze szkoly dosc pozno... wtedy to tylko z moim chlopakiem czesc sobie powiedzielismy i wiecej nic, nawet dobrze go nie widzialam, on wtedy mial dziewczyne i nawet na mnie uwagi nie zwracal...
Po ok 3msc pisalam z nim na fotce ale kompletnie nie mialam pojecia ze to ten sam:D pozniej dopiero wszystko wyszlo na jaw, po kilku spotkaniach okazalo sie ze my juz kiedys sie widzielismy... I jestesmy juz ze soba prawie 5 lat:)

Gdzie poznałaś swojego chłopaka?:)

08 gru 2013 - 19:59:18

na pksie w czasach gimnazjalnych, ponad 7 lat razem.

Gdzie poznałaś swojego chłopaka?:)

08 gru 2013 - 20:02:21

na rynku staromiejskim w Sylwestra;)

Gdzie poznałaś swojego chłopaka?:)

08 gru 2013 - 20:06:49

Dobry kolega zaprosił mnie na grilla do swojego sąsiada. Mieszkamy na jednej wiosce z tym, że ja dopiero 3 lata, a oni całe życie. No i po dłuuuuugich namowach (nie miałam zupełnie ochoty tego dnia na wychodzenie z domu) wyszłam. Tym sąsiadem był mój obecny mąż. W życiu bym nie podejrzewała, że tak potoczy się los, a jednak. Najzabawniejsze jest to, że gdybym wtedy nie poszła to być może w ogóle byśmy do tej pory się nie znali, bo on pracował w Niemczech i bywał w domu, w Polsce dwa-trzy razy do roku.
Przeznaczenie płata naprawdę najróżniejsze figle ;)

Gdzie poznałaś swojego chłopaka?:)

08 gru 2013 - 20:07:08

Wybierałam sie z sis i jej chłopakiem na impreze - a jechaliśmy z kolegą mojej sis chłopaka, zaczeliśmy gadac i kręcic własnie od tej imprezy;) jesteśmy ze sobą 11 miesięcy :)

Gdzie poznałaś swojego chłopaka?:)

08 gru 2013 - 20:10:28

A my, aż wstyd pisać, na fotka.pl :P
jesteśmy prawie 4 lata razem, prawie 2 lata razem mieszkamy, ponad rok od zaręczyn, za kilka miesięcy ślub :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co to za plamienie ?