Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

godzinę temu

szkoła nauki jazdy

godzinę temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Związek z ... cierpliwością ...

07 gru 2013 - 14:04:46

Związek który bardziej irytuje niż cieszy.
Początek znajomości...miło, cudnie, a kiedy wchodzi w życie ...
zmiana statusu na związek ... nagle boommm
Od początku było wiadomo, że ów człowiek dużo pracuje...
ale żeby nie mieć 3 minut żeby chociaż zadzwonić.
A może to coś w rodzaju... zdobyłem...teraz jest moja...starać się nie muszę ? :/
Czy można nazywać coś związkiem jeśli widzi się osobę raz na miesiąc??
Tak podobno ... od stycznia będzie więcej czasu ...a od października 2014 wspólne mieszkanie ...
oj chyba ktoś ma plan...plan który nie uwzględnia poglądów drugiej strony....

Związek z ... cierpliwością ...

07 gru 2013 - 14:08:18

Nie wiem o co w wątku chodzi.

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

Związek z ... cierpliwością ...

07 gru 2013 - 14:10:36

skoro jesteś nieszczęśliwa to się z nim rozstań. Prosta sprawa.

Związek z ... cierpliwością ...

07 gru 2013 - 14:10:53

Cytat
CrystalStyle
Związek który bardziej irytuje niż cieszy.
Początek znajomości...miło, cudnie, a kiedy wchodzi w życie ...
zmiana statusu na związek ... nagle boommm
Od początku było wiadomo, że ów człowiek dużo pracuje...
ale żeby nie mieć 3 minut żeby chociaż zadzwonić.
A może to coś w rodzaju... zdobyłem...teraz jest moja...starać się nie muszę ? :/
Czy można nazywać coś związkiem jeśli widzi się osobę raz na miesiąc??
Tak podobno ... od stycznia będzie więcej czasu ...a od października 2014 wspólne mieszkanie ...
oj chyba ktoś ma plan...plan który nie uwzględnia poglądów drugiej strony....

a co już sobie status na fejsie zmieniłaś a on nie ma czasu dla ciebie?

Związek z ... cierpliwością ...

07 gru 2013 - 14:12:00

chyba mialas to napisac na blogu.

Związek z ... cierpliwością ...

07 gru 2013 - 14:16:56

Ja nic z tego co napisałaś nie rozumiem

Związek z ... cierpliwością ...

07 gru 2013 - 14:28:33

No ale co my Ci mamy poradzić? Widujecie się raz na miesiąc - zanim ustawiliście związek na fejsie to widywaliście się częściej? Ile Ty masz lat w ogóle? Dorośli ludzie pracują i często jest tak, że się mijają cały tydzień - tak wygląda życie niestety. A jeśli Ty nie chcesz z nim mieszkać od października to mu po prostu o tym powiedz, z czego kobito robisz problem?

Związek z ... cierpliwością ...

07 gru 2013 - 14:31:26

ludzie piszą że nie wiedzą o co chodzi w tym poście a ja bardzo dobrze Cię rozumiem... Też się czuję olewana....

Związek z ... cierpliwością ...

07 gru 2013 - 14:51:40

Widzę, że jak ktoś napisał o zmianie statusu na związek to większość pisze o facebooku. Czy tylko na fb zmienia się status? Czy Wy żyjecie tylko w sieci? Dziewczynie chodziło o zmiane statusu w życiu a nie w internecie co jest jasno napisane!
A tak w ogóle jak widzicie się raz na miesiąc i nie ma czasu by zadzwonić to coś jest nie tak. Praca pracą ale chwilkę zawsze się znajdzie dla tej najbliższej osoby.

Związek z ... cierpliwością ...

07 gru 2013 - 14:57:43

Cytat
aga26312
Widzę, że jak ktoś napisał o zmianie statusu na związek to większość pisze o facebooku. Czy tylko na fb zmienia się status? Czy Wy żyjecie tylko w sieci? Dziewczynie chodziło o zmiane statusu w życiu a nie w internecie co jest jasno napisane!
A tak w ogóle jak widzicie się raz na miesiąc i nie ma czasu by zadzwonić to coś jest nie tak. Praca pracą ale chwilkę zawsze się znajdzie dla tej najbliższej osoby.
mi tez to wyglada, jakby o fb chodzilo ;) mysle, ze autorka uzylaby innych slow jesli chodziloby o cos innego

Związek z ... cierpliwością ...

07 gru 2013 - 15:02:05

Co Wy z tym fejsem? Może chodziło o taki "życiowy status".
Jeśli nie i faktycznie, Autorko, piszesz o statusie na facebooku, to...aaa.

Tekst jak wpis z pamiętnika. Wiadomo, o co chodzi, ale nie można tego było tak bardziej do czytelnika napisać, a nie wywalić monolog wewnętrzny.
Widzieć się raz na miesiąc to rzadko i zrozumiałe, że można oczekiwać czegoś więcej, ale może faktycznie to okres przejściowy. Moja rada taka: poczekać do stycznia, to już niedługo, wytrzymasz. Dalsze kroki podejmuj ewentualnie później.

Związek z ... cierpliwością ...

07 gru 2013 - 15:22:45

Cytat
kamila249
Cytat
aga26312
Widzę, że jak ktoś napisał o zmianie statusu na związek to większość pisze o facebooku. Czy tylko na fb zmienia się status? Czy Wy żyjecie tylko w sieci? Dziewczynie chodziło o zmiane statusu w życiu a nie w internecie co jest jasno napisane!
A tak w ogóle jak widzicie się raz na miesiąc i nie ma czasu by zadzwonić to coś jest nie tak. Praca pracą ale chwilkę zawsze się znajdzie dla tej najbliższej osoby.
mi tez to wyglada, jakby o fb chodzilo ;) mysle, ze autorka uzylaby innych slow jesli chodziloby o cos innego
hehe to bym się dopiero ździwiła:D Nawet nie dopuszczałam takiej myśli że to jaki ma się status ustawiony na facebooku robi takie zamieszanie w związku. Ale jeszcze mam nadzieję i autorka napisze, że nie chodzi o status na fb bo chyba dzieckiem nie jest.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-07 15:25 przez aga26312.

Związek z ... cierpliwością ...

07 gru 2013 - 15:40:34

Nie bardzo wiem o co ci chodzi. Albo faktycznie facet cię olewa i nie chce się spotykać albo faktycznie jest zawalony pracą i obowiązkami a ty naoglądałaś się za dużo romansideł o idealnej miłości...

Związek z ... cierpliwością ...

07 gru 2013 - 15:44:51

Albo z nim szczerze porozmawiaj, albo daj sobie spokój, taki związek nie ma przyszłości ;)

Związek z ... cierpliwością ...

07 gru 2013 - 17:11:57

Jesuuuu.... piszę o realnym życiu ...a nie FB...
Zastanawiam się po prostu ...czy przetrwa ...
związek...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak to jest u Was? hmmm...