Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zazdrość ? Jak sobie z nią radzić

01 gru 2013 - 14:24:50

Cześć laski mam problem od pewnego czasu jestem mega zazdrosna o mojego faceta , mimo iż nie daje mi powodów ja jestem mega zazdrosna i nie radzę sobie z tym co robić wiem ze go to martwi nie chce niszczyc swojego zwiazku wrecz go pięlegnować chce i nie chce go starcić co poradzić na ten ,,problem>

zazdrość ? Jak sobie z nią radzić

01 gru 2013 - 14:26:55

Nie mam pojęcia. Może idz do psychologa na jakaś małą rozmowę. Może to gdzieś głbięj ukryte - lęk o strate ukochanej osoby itp.

zazdrość ? Jak sobie z nią radzić

01 gru 2013 - 14:27:55

deusia właśnie sie nad tym zastanawiam bo powiem szczerze ze i mnie zaczyna to męczyć

zazdrość ? Jak sobie z nią radzić

01 gru 2013 - 14:35:13

Też przez jakiś czas byłam mega zazdrosna, przeszło mi po jakiś 2,5 latach, od 1,5 roku mamy spokój . CO prawda jeszcze czasami zdarzy się mały atak zazdrości, ale wtedy staram się to przerodzić w żart

zazdrość ? Jak sobie z nią radzić

01 gru 2013 - 14:39:13

Cytat
Piranha122
Też przez jakiś czas byłam mega zazdrosna, przeszło mi po jakiś 2,5 latach, od 1,5 roku mamy spokój . CO prawda jeszcze czasami zdarzy się mały atak zazdrości, ale wtedy staram się to przerodzić w żart

Jak do tego doszło że Ci mineło ? będę wdzieczna za odpowiedz

zazdrość ? Jak sobie z nią radzić

01 gru 2013 - 14:52:25

Poszliśmy na studia do tego samego miasta, spędzam bardzo dużo czasu ze sobą, więcej rozmawiamy, gdy nie podoba mi się coś (np jak jedna koleżanka ewidentnie go podrywała, a on nie zwracał jej na to uwagi) prosiłam, aby coś z tym zrobił, proponowałam, aby pisał z nią przy mnie i wtedy np widziałam, że to tylko ona jest nachalna.

Co prawda na studiach ta zazdrość jeszcze przez prawie rok utrzymywała się, bo wszystko wprowadzaliśmy stopniowo, ale od 1,5 roku mamy spokój.

Zauważyłam też, że duży wpływ miały moje przyjaciółki, z którymi od czasu do czasu gdzieś wyjdę na większą imprezę. Może to dziwne, ale np jak jesteśmy na imprezie i skoro nie ciągnie mnie aby flirtować z innymi, to mam jakieś takie przeczucie, że może mój facet ma tak samo.

Zauważyłam też zależność, że jak np jestem lepiej ubrana, pomalowana i wtedy facet jest mną jeszcze bardziej zachwycony, to nawet nie w głowie mi zazdrość. Może wtedy miałam niższą samoocenę, a teraz czuję się pewniej.

Często też powtarzam sobie, że skoro jest ze mną 4 lata, to chyba coś to znaczy ;)

Mam nadzieję, że pomogłam ;)

zazdrość ? Jak sobie z nią radzić

01 gru 2013 - 14:56:23

pomogłaś i to bardzo , my jesteśmy 3 i właśnie zamiast na początku teraz bywam zazdrosna

zazdrość ? Jak sobie z nią radzić

01 gru 2013 - 15:22:09

Ubierz się do niego kilka razy w jakąś sukienkę, zrób ładny makijaż i zobaczysz, że podniesie się twoja samoocena i zazdrość sama zacznie znikać ;) Jesteście ze sobą 3 lata, a to naprawdę dużo i bez powodu nie byłby z Tobą. Głowa do góry ;)

zazdrość ? Jak sobie z nią radzić

01 gru 2013 - 16:07:14

mieszkamy ze sobą więc próćz godz w pracy spedzanych jestesmy razem zaczelismy ogladac filmy wspolnie gotujemy i to daje duzo

zazdrość ? Jak sobie z nią radzić

01 gru 2013 - 20:47:44

myślę, że lepiej się poczujesz jak z nim o tym porozmawiasz zamiast dusić w sobie.

zazdrość ? Jak sobie z nią radzić

01 gru 2013 - 20:53:51

Cytat
Piranha122

Zauważyłam też zależność, że jak np jestem lepiej ubrana, pomalowana i wtedy facet jest mną jeszcze bardziej zachwycony, to nawet nie w głowie mi zazdrość. Może wtedy miałam niższą samoocenę, a teraz czuję się pewniej.

O Jezu, też tak mam :) kompletnie mija mi zazdrość, a mój facet lata za mną jakby miał mnie ktoś zaraz porwać ;p a nie daję mu NIGDY powodów do zazdrości

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wesele co zrobić?