Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

prezent za zdanego magistra

23 lis 2013 - 20:30:25

Chcialabym kupic chlopakowi prezent za zdanego magistra (ktorego bedzie bronil w styczniu, ale bez problemu wybroni sie na bardzo dobra ocene). nie mam pojecia co. interesuje sie zagadneniami informatycznymi, zna sie na tym dosc dobrze. gry komputerowe odpadaja, bo nie gra, nie wiem czy w ogole kupic cos w kierunku komputerowym ? (myslalam o torbie na laptopa, ale laptop jest niestety dosc sporych wymiarow.. ) czy moze cos innego ? poprosilabym o kilka ciekawych propozycji.. co do jego hobby to technika komputerowa

prezent za zdanego magistra

23 lis 2013 - 20:35:55

Nie pomogę, bo nie widzę w tym sensu.

prezent za zdanego magistra

23 lis 2013 - 20:37:33

kup mu dobre whisky i oblejcie to razem

prezent za zdanego magistra

23 lis 2013 - 20:38:20

może zamiast prezentu zorganizuj mu imprezę?

prezent za zdanego magistra

23 lis 2013 - 20:39:07

też nie widzę w tym sensu, on tego magistra zdaje chyba dla siebie a nie dla Ciebie, masz mu za to dziękować?

prezent za zdanego magistra

23 lis 2013 - 20:39:47

sens jest dlatego ze niestety on wyjezdza w lutym na dobre 8 miesiecy.. i chce zeby mial cos ode mnie, a magister to jedna z okazji

zweryfikowana
Posty: 1.574
Ostrzeżenia: 1/5

prezent za zdanego magistra

23 lis 2013 - 20:40:08

kup tequile i upijacie się

prezent za zdanego magistra

23 lis 2013 - 20:40:37

Popieram propozycje ssoni i zambezi

albo moze kup mu jakies ladne cos do pisania, pioro/ dlugopis, albo jakies czekoladki

prezent za zdanego magistra

23 lis 2013 - 20:41:14

bardzo miłe z Twojej strony :) ale nie mam pojęcia jaki prezent...

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

prezent za zdanego magistra

23 lis 2013 - 20:48:30

Pióro np z Parkera z grawerem dedykacją od ciebie

prezent za zdanego magistra

23 lis 2013 - 20:53:11

pioro swietny pomyslm tylko problem w tym ze jego notatki sa drukowane a nie pisane (bo robi bledy gramatyczne a slownik w ms przeciez poprawia... )
chyba przystane do whiskey ;)

zweryfikowana
Posty: 772
Ostrzeżenia: 1/5

prezent za zdanego magistra

23 lis 2013 - 21:03:51

Ja na twoim miejscu zrobiłabym mu coś dobrego do jedzenia, wypila toast i pogratulowała. Prezenty chyba nie mają sensu. Ja mojej siostrze po zdanym magistrze upiekłam muffiny i na każdej napisałam np. mgr, brawo, mgr na 5 itp. Bardzo jej sie spodobało :)
Poza tym jesli wyjeżdża, to daj mu wasze wspólne zdjęcie, z tyłu napisz jak bardzo go kochasz i że bedziesz czekac itp, zeby sobie mogł co wieczor na to zdjecie patrzec. Pamiętaj, że najlepszym czyms od ciebie dla chlopaka zwlaszcza gdy wyjezdza są wspomnienia waszych wspolnych chwil :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-23 21:06 przez sabkasabka.

prezent za zdanego magistra

23 lis 2013 - 21:05:22

Cytat
xkira
też nie widzę w tym sensu, on tego magistra zdaje chyba dla siebie a nie dla Ciebie, masz mu za to dziękować?

a co ma prezent do dziękowania? jak dajesz komuś prezent na urodziny albo upominek z okazji narodzin dziecka to też podziękowanie?

Ja uważam, że to bardzo miłe z Twojej strony, od rodziców też się zazwyczaj dostaje prezenty z tego typu okazji, więc czemu nie od ukochanej :) Niestety nie mam pomysłu, co to może być. To zależy ile chcesz wydać... Jeśli nic nie wymyślisz, myślę, że zorganizowanie miniprzyjęcia będzie dobrym pomysłem :) albo kolacja we dwoje ;)

prezent za zdanego magistra

23 lis 2013 - 21:08:20

Jak to nie widzicie w tym sensu? nie chodzi przeciez o nagrode , ale w ramach gratulacji...Co do pytania to hmm..moze zrob jakas wyjatkowa kolacje? albo widialam w internecie taki niby certyfikat :
certyfikat magistra
niezależna komisja egzaminacyjna na podstawie zeznań świadków stwierdza iż imię i nazwizko spełnił w latach następujące wymagania statutowe:
1. wypił wystrczające ilości piwa
2. zawalił co najmniej jeden egzamin
3. zdał ... przynajmniej kilka butelek w skupie surowców wtórnych
4, zliczył... odpowiednią ilość imprez
5. nie oddał w terminie książek do biblioteki
na podstawie powyższego przyznaje się
certyfikat magistra
dokument ten zezwala na:
1. obsługę bez kolejkki w Pupie (powiatowym urzędzie pracy) celem uzyskanie statusu osoby bezrobotnej
2. wydrokowanie 100 wizytówek z "mgr" przed nazwiskiem
niezależna komisja egzaminacyjna


iiiiii dac mu taki smieszny dyplom w jakies ramce czy cos :)

prezent za zdanego magistra

23 lis 2013 - 21:14:23

chcialam mu zrobic kolacje, ale problem w tym ze my sie spotykamy tylko u niego (oboje mieszkamy w UK), poniewaz ja wynajmuje pokoj u pewnej rodziny a on nie chcialby przyjechac do mnie na ta kolacje bo nawet nie mam warunkow by usiasc i zjesc porzadnie..
dymplomy, trofea i inne pierdolki to nie w jego stylu :)
a mini impreza to napewno on bedzie robil chwile po tym ale pozegnalna
ale moze faktycznie upieke jakies dobre ciasto (bo lubi moje wypieki) i do tego doloze danielsa :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-23 21:17 przez marta_dg.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak się z tego wyleczyć?