Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

skąd sie biorą takie dziewczyny??/

11 lis 2013 - 15:54:00

Poodoba mi się jeden chłopak z pracy ale cóż nic na siłę ;) jesteśmy pracownikami fizycznymi w pewnym zakładzie mięsnym. Pracuje tam dużo osób i wszyscy sie znają. Jest dziewczyna, nie jest jakoś specjalnie piękna no ale brzydka też nie jest. W sumie po pracy to strasznie ładnie wygląda jak się umaluje i fajnie ubierze. Ona ma strasznie wielkie powodzenie co drugi chłopak się w niej kocha. Nie chodzi o jakieś bajerowanie czy coś tylko o wyznawanie miłości. Ile razy mieliśmy impreze a później któryś wyznawał jej miłość i proponował związek. A ona się tym bawi, robi nadzieje to się uśmiechnie to zagada a później każdy lata za nią jak szalony. Jak ona to robi?? Co myślicie o takich dziewczynach?

skąd sie biorą takie dziewczyny??/

11 lis 2013 - 15:56:00

Nic tylko zazdrościć ...:-))))

skąd sie biorą takie dziewczyny??/

11 lis 2013 - 15:57:30

Faceci lubią też "zwyczajne" dziewczyny, każdemu podoba się co innego albo ktoś inny. Może dziewczyna ma na dodatek dobre gadane?

skąd sie biorą takie dziewczyny??/

11 lis 2013 - 16:01:45

No nie powiem zazdroszcze jej tego, na imprezach jest traktowana jak księżniczka

skąd sie biorą takie dziewczyny??/

11 lis 2013 - 16:02:17

Nie każda ma parcie na związek, na ustatkowanie się. Dziewczyna po prostu dobrze się bawi, chodzi na imprezy, rozmawia z ludźmi i tyle. Myślę, że z nią wszystko okej, gorzej z tymi facetami, którzy po jednym wieczorze wyznają miłość. Serio, miłość? ;-) Bądźmy poważni.

skąd sie biorą takie dziewczyny??/

11 lis 2013 - 16:02:32

to tzw. urok osobisty ;) albo go masz albo nie.. proste :) ja też nigdy nie narzekałam na brak zainteresowania i to nie ze względu na urodę bo miss nie jestem :D ale głownie chyba dlatego ze potrafiłam się dobrze dogadać z mężczyznami nawet bardziej niz z kobietami.. :)

skąd sie biorą takie dziewczyny??/

11 lis 2013 - 16:02:44

korzysta z zycia :)

skąd sie biorą takie dziewczyny??/

11 lis 2013 - 16:11:54

Cytat
AlladynM
Nie każda ma parcie na związek, na ustatkowanie się. Dziewczyna po prostu dobrze się bawi, chodzi na imprezy, rozmawia z ludźmi i tyle. Myślę, że z nią wszystko okej, gorzej z tymi facetami, którzy po jednym wieczorze wyznają miłość. Serio, miłość? ;-) Bądźmy poważni.
Nie po jednym wieczorze ;) pracują razem i już na każdej imprezie któryś zdobywa się na szczerość i wyznaje uczucia

skąd sie biorą takie dziewczyny??/

11 lis 2013 - 16:15:55

ma duzo sexapilu i jesli ma to za wielenie musi robic by sie za nia uganiali , po za tym nie bierze tego na serio wiec zlewanie tez przyciaga facetow

skąd sie biorą takie dziewczyny??/

11 lis 2013 - 16:20:28

Urok osobisty, luz i pewność siebie. :) Pewnie nie jedna jej zazdrości. :)

skąd sie biorą takie dziewczyny??/

11 lis 2013 - 16:22:05

Cytat
Euphoria330
Cytat
AlladynM
Nie każda ma parcie na związek, na ustatkowanie się. Dziewczyna po prostu dobrze się bawi, chodzi na imprezy, rozmawia z ludźmi i tyle. Myślę, że z nią wszystko okej, gorzej z tymi facetami, którzy po jednym wieczorze wyznają miłość. Serio, miłość? ;-) Bądźmy poważni.
Nie po jednym wieczorze ;) pracują razem i już na każdej imprezie któryś zdobywa się na szczerość i wyznaje uczucia

Ja mam po prostu taki pogląd, że miłość nie przychodzi ot, tak. Można być pod wrażeniem kogoś, zafascynowanym, ale miłość, to już wyższa szkoła jazdy, dojrzałość. Dlatego jakoś nie wierzę w ich prawdziwą miłość. Praca i imprezy, to nie jest życie ze sobą. ;)

skąd sie biorą takie dziewczyny??/

11 lis 2013 - 16:23:28

Widocznie dziewczyna jest sympatyczna i ma gadane ;)

skąd sie biorą takie dziewczyny??/

11 lis 2013 - 16:30:07

ja mam taką koleżankę. nie jest jakąś miss ale ma piękne, wielkie oczy, długaśne i gęste rzęsy. jak się z nią rozmawia to jest niesamowicie ciepła. człowiek ma wrażenie, że jest najważniejszy na świecie jak z nią gada. to w połączeniu z tymi wielgachnymi oczami robi wrażenie. faceci za nią szaleją.

skąd sie biorą takie dziewczyny??/

11 lis 2013 - 16:42:26

Ostatnio była afera bo ona chodziła z jednym chłopakiem(pracują razem) a zaraz po rozstaniu jego najlepszy kumpel z pracy wyznawał jej uczucia

skąd sie biorą takie dziewczyny??/

11 lis 2013 - 16:48:20

Ale to nie jej wina,że ma takie powodzenie,a ty to chyba trochę jej tego zazdrościsz...:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Udostępnione zdjęcia przez znajomego bez wiedzy osoby na zdjęciu!