Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

42 minut temu

sprawdzony stomatolog

46 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

facet, co z nim zrobić?

01 lis 2013 - 17:00:34

Witajcie
dzisiejszy dzień skłonił mnie do rozmyślań, już od dłuższego czasu pojawia się wiele sytuacji, które dają mi do myślenia. Ze swoim chłopakiem jestem już 3 lata, początkowo mieszkaliśmy razem uznałam go za odpowiedzialnego, odważnego bo wyjechał ze mną w nieznane i taki się okazał, jedynym mankamentem na tym etapie było to,że nie do końca był w moim typie. Do innych jego zalet można zaliczyć to,że gdy razem mieszkaliśmy dbał o mnie, pomagał. Od ponad 1,5 roku nie mieszkamy razem 9wróci do domu rodzinnego aby więcej zarabiać i odkładać pieniądze) ja studiuje w innym mieście, widujemy się praktycznie raz w miesiącu , on nie ma dla mnie czasu ciągle praca i praca, a jak już sie spotkamy siedzimy w domu, nigdzie nie proponuje żadnych wyjść, a i ja mam wyzuty sumienia ,że ciężko pracuje a wyjście wiąże się z kosztami (nie chce na nic go naciągać) jednak co z tego skoro on wcale nie oszczędza mieszka u rodziców a prze te 1,5 roku nie odłożył nawet grosza(ja taka nie jestem, lubię mieć oszczędności, inwestuje pieniądze a nie tak jak on twierdzi,że nie wie na co wydaje całą wypłate ok 2 tys.). Jak widać kwestia pieniędzy nas poróżnia, kolejna to sex (musze dobrze sie zastanowic kiedy go uprawialiśmy ok 5 miesięcy temu ?)nie uważam tego za normalne. Ostatnio tzn około rok temu zaplanowalismy wspólny wyjazd i co się okazało? oczywiście praca, jeden dzien w hotelu nam minął, bo pracy nie da się odłożyć, myśle nad zmianami ,ale obawiam się ich nie uważam się za atrakcyjną mam już też swoje lata;nie jestem podlotkiem (boję się samotności ale czy taki związek ma sens?)wiem ,że on by oddał dla mnie wiele ,ale ja nie potrzebuję chłopaka na posyłki tylko takiego który by był blisko, znajdował dla mnie chwilę czasu, starał się o przyszłość wspólną a gdy on trwoni te pieniądze nie wiem gdzie,to czy myśli o nas?)Rodzina oczywiście go uwielbia bo jest miły, szarmancki, dla nich cudowny,ale zauważam ,że już moja mama zaczyna widzieć jaki jest wobec mnie (nie zadzwonił do mnie nigdy kiedy mnie nie ma miesiącami w domu ba widzi mnie na mieście a nie podejdzie, bo nie chce przeszkadzać)co ja mam robić ?

facet, co z nim zrobić?

01 lis 2013 - 17:05:11

To nie ma sensu. Po co sie dusic.
Nie mozna myslec: biore byle co... bo i tak nic na mnie lepszego nie czeka.
Sama juz nnie widzisz w tym sensu wiec po co to ciagnac ;/

facet, co z nim zrobić?

01 lis 2013 - 17:18:03

odpusc sobie go;p

facet, co z nim zrobić?

01 lis 2013 - 17:23:04

boję się samotności dzisiaj (może to dziwne) ale wzięłam kartkę i wypisałam za i przeciw, przeciw jest więcej,ale z 2 strony można trafić gorzej albo wcale

facet, co z nim zrobić?

01 lis 2013 - 17:36:04

Przeciez zawsze mozesz z nim porozmawiac i powiedziec mu jakie masz obawy , a jezeli on zacznie odpowiadac ze potrzebne sa pieniadze i dlatego musi pracowac tyle , a sama mowisz ze roztwania je , i nie odklada ani grosza , no to sama widzisz ze woli wydawac na swoje rzeczy . Jezeli masz watpliwosci co do tego zwiazku to nie ma co w nim siedziec dluzej , ale najpierw sobie z nim porozmawiaj i sprobuj wyjasnic z nim to :)

facet, co z nim zrobić?

01 lis 2013 - 17:38:57

Zadaj sobie podstawowe pytanie czy go wgl kochasz? nie chodzi mi o przyzwyczajenie tylko czy naprawde kochasz?

facet, co z nim zrobić?

01 lis 2013 - 17:47:49

a ile masz lat? bo piszesz, ze masz juz swoje lata, czyli ile, ze czterdziesci?

facet, co z nim zrobić?

01 lis 2013 - 17:48:02

Cytat
wiola555
Zadaj sobie podstawowe pytanie czy go wgl kochasz? nie chodzi mi o przyzwyczajenie tylko czy naprawde kochasz?

Wiesz co, chyba nie , przyzwyczaiłam się ,że on jest i cholernie boję się ,że jak nie on to żaden inny
z 2 strony zaczynam obwiniać siebie ,że za dużo wymagam ,ale to nie jest chyba tak wiele, nie wiem też czy mnie stać na kogos lepszego



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-01 17:51 przez takimalaki.

facet, co z nim zrobić?

01 lis 2013 - 17:50:40

Cytat
takimalaki
Cytat
wiola555
Zadaj sobie podstawowe pytanie czy go wgl kochasz? nie chodzi mi o przyzwyczajenie tylko czy naprawde kochasz?

Wiesz co, chyba nie , przyzwyczaiłam się ,że on jest i cholernie boję się ,że jak nie on to żaden inny


No to kurcze masz odpowiedz! Zakoncz to bo marnujesz szanse na znalezienie kogos z kim bedziesz szczesliwa..tego jedynego :)
Cytat
takimalaki
Cytat
wiola555
Zadaj sobie podstawowe pytanie czy go wgl kochasz? nie chodzi mi o przyzwyczajenie tylko czy naprawde kochasz?

Wiesz co, chyba nie , przyzwyczaiłam się ,że on jest i cholernie boję się ,że jak nie on to żaden inny
z 2 strony zaczynam obwiniać siebie ,że za dużo wymagam ,ale to nie jest chyba tak wiele, nie wiem też czy mnie stać na kogos lepszego


wiesz co? sama jestem z facetem ktory pracuje we wloszech i widzimy sie raz na miesiac albo i rzadziej ( ale mamy dobry kontakt bardzo ) tez jest tam teraz ze wzgledu na nasze plany o przyszlosci..jak najszybciej chce sie wyprowadzic z domu ze wzgledu na rodzinne problemy i on robi wszystko zeby zarobic na jakis dom, miszkanie..nasze zycie. wiec nie wymagasz za duzo naprawde



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-01 17:56 przez wiola555.

facet, co z nim zrobić?

01 lis 2013 - 17:53:54

Bez sensu jest ciągnąć taki związek...

facet, co z nim zrobić?

01 lis 2013 - 17:56:06

dla mnie to w ogole nie jest zwiazek...

facet, co z nim zrobić?

01 lis 2013 - 17:56:52

boisz się tego że nikogo nie znajdziesz a nawet nie dajesz sobie takiej szansy, nikt nie jest pewny tego co się wydarzy ale trzeba z odwagą patrzeć w przyszłość

facet, co z nim zrobić?

01 lis 2013 - 17:57:08

a wiecie co jest najgorsze, że jak zaczynam poruszać ten temat to on w takim związku nie widzi nic złego, myśli, że jest dobrze, kiedyś już miałam z nim coś takiego(dopadały mnie wątpliwości) a on nie starał się tego ratował mówił ,że uszanuje moją decyzję ,to chyba też nie jest takie normalne

facet, co z nim zrobić?

01 lis 2013 - 18:01:56

dla mnie to w ogole nie jest zwiazek...odpuść go sobie - znajdziesz kogoś odpowiedzialniejszego

facet, co z nim zrobić?

01 lis 2013 - 18:12:08

dla mnie związek to przede wszystkim bliskość, dlatego nie wytrzymałabym w związku na odległość. skoro sama przyznajesz, że go nie kochasz, nie ma się nad czym zastanawiać :) ile masz lat, że tak się martwisz samotnością?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozczarowanie