Obecnie rozmawiamy o:

Biznes

gorący temat

obraz na płótnie

13 minut temu

Dom czy mieszkanie

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 7:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zagadał do mnie :D

01 lis 2013 - 12:12:48

Dziewczyny, ale jestem szczęśliwa! Pewnie powiecie "co z tego", i że co was to interesuje, ale naprawdę chcę się wygadać.

Zacznę od początku. Tego chłopaka widuję już od kilku lat, głównie w tym samym klubie. Chodziłam tam przeważnie i miałam nadzieję, że go tam znów zobaczę, zawsze wymienialiśmy się spojrzeniami. Od samego początku był kontakt wzrokowy. Nieraz przychodziłam do klubu, a jego nie było i czułam taki... niedosyt. Potem miałam krótką przerwę i jakoś nie chodziłam po takich miejscach. 2 tygodnie temu znów tam poszłam i on był. Tyle czasu go nie widziałam, aż w końcu znów się tam spotkaliśmy i znów wymieniliśmy się spojrzeniami. Wczoraj było Halloween, więc pomyślałam, że warto się przejść i na pewno pojawi się dużo znajomych. Od godziny 21 do 3 nad ranem wymieniliśmy chyba milion spojrzeń :D Pomyślałam, że muszę wziąć sprawy w swoje ręce i zagadam, przecież nic nie stracę, ale trochę się bałam, bo nigdy tego nie robiłam. Zawsze to faceci się o mnie ubiegali i chyba szłam na łatwiznę, także jednak zrezygnowałam. O 3 postanowiłam pójść do domu, ale jeszcze zachciało mi się skorzystać z wc. Czekałam aż wyjdzie jedna dziewczyna z toalety, a trwało to chyba z 10 minut... Na szczęście aż tyle czasu, bo widziałam, jak pojawił się ON :D Również poszedł skorzystać. Jak wracał to ja dalej czekałam w kolejce i zauważył mnie. Podszedł do mnie i się przedstawił. Jaka ja się zrobiłam wtedy szczęśliwa :D I zapytał mnie w końcu o to, o czym zawsze marzyłam - czy się z nim umówię :D Ach, no zgodziłam się, a jak, takiej okazji nie mogłam przepuścić, tym bardziej, że czekałam na to naprawdę długo. Warto było czekać :D

Mam nadzieję, że zadzwoni :)

Zagadał do mnie :D

01 lis 2013 - 12:15:38

nie mozesz sie pewnie doczkac :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-01 12:29 przez wiola555.

Zagadał do mnie :D

01 lis 2013 - 12:16:08

Ojej, świetnie :))
życzę powodzenia :3

Zagadał do mnie :D

01 lis 2013 - 12:19:16

gratuluję i życzę szczęścia :)

Zagadał do mnie :D

01 lis 2013 - 12:21:25

no to powodzenia :)

Zagadał do mnie :D

01 lis 2013 - 12:24:22

Udzieliło mi się Twoje szczęście, bo aż się uśmiechnęłam jak to czytałam ;-)

Zagadał do mnie :D

01 lis 2013 - 12:26:30

Ciekawe czy ma taką samą zajawkę na anal jak Ty. Pytałaś go o to?

Zagadał do mnie :D

01 lis 2013 - 12:28:47

Wtedy trollowałam, teraz nie trolluję.

Zagadał do mnie :D

01 lis 2013 - 12:28:49

może go spotkasz na cmentarzu...kto wie

Zagadał do mnie :D

01 lis 2013 - 12:35:09

eeem a ty przypadkiem nie amsz faceta? tego bez kultury....

Zagadał do mnie :D

01 lis 2013 - 12:53:22

Cytat
AskaPM
Udzieliło mi się Twoje szczęście, bo aż się uśmiechnęłam jak to czytałam ;-)
Ja tak samo :D taki banan na buś :D

niezweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 1/5

Zagadał do mnie :D

01 lis 2013 - 13:04:56

wiesz co, dla mnie to jest bidne, poznawanie facetów w klubach i na imprezach, może źle mi się to kojarzy, ale nie sądzę, że stały bywalec takich miejsc byłby inteligentnym fantastycznym facetem, ale to zależy od tego jaka ty jesteś, w końcu też tam chodzisz.

Zagadał do mnie :D

01 lis 2013 - 13:06:21

powodzenia!! :)

Zagadał do mnie :D

01 lis 2013 - 13:09:02

Cytat
AskaPM
Udzieliło mi się Twoje szczęście, bo aż się uśmiechnęłam jak to czytałam ;-)

Zagadał do mnie :D

01 lis 2013 - 13:11:12

Cytat
JolajnaLoja
Ciekawe czy ma taką samą zajawkę na anal jak Ty. Pytałaś go o to?

wtf?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Starszy facet...?