Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Starszy mężczyzna a związek

28 paź 2013 - 11:16:42

Witam
Wiem że może temat już troche oklepany
ale przeprowadziłam sie do wiekszego miasta i zauważyłam że mnóstwo jest związków że dziewczyna ma 20 lat a mężczyzna 40:)
wiem że wszyscy na nich dziwnie patrzą...
co myślicie o takim zwiazku
czekam na wasze opinie
:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-28 11:27 przez truskawa12.

Starszy mężczyzna a związek

28 paź 2013 - 11:20:12

Może teraz mnie wszyscy zjedzą, ale te związki, które znam z taką wielką różnicą wieku wyglądają tak: On szuka młodej, ładnej aby ją pokazywać i samego siebie odmłodzić, a Ona w takim związku szuka opiekuna, sponsora i głowy, która rozwiąże wszystkie jej problemy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-28 11:24 przez wikijaja.

Starszy mężczyzna a związek

28 paź 2013 - 11:23:16

Cytat
wikijaja
Może teraz mnie wszyscy zjedzą, ale te związki, które znam z taką wielką różnicą wieku wyglądają tak: On szuka młodej, ładnej aby ją pokazywać i samego sobie odmłodzić, a Ona w takim związku szuka opiekuna, sponsora i głowy, która rozwiąże wszystkie jej problemy :)

Po części się z tym zgadzam :) Jednak nie mam nic do takich par. Jedna strona oferuje coś drugiej i skoro są szczęśliwi z takiego rozwiązania, to super! :) Nie można też wszystkich wkładać do jednego worka, bo na pewno są pary, które po prostu się kochają, nie patrząc na żadne inne profity wynikające z takiej relacji :)

Starszy mężczyzna a związek

28 paź 2013 - 11:24:15

Cytat
wikijaja
Może teraz mnie wszyscy zjedzą, ale te związki, które znam z taką wielką różnicą wieku wyglądają tak: On szuka młodej, ładnej aby ją pokazywać i samego sobie odmłodzić, a Ona w takim związku szuka opiekuna, sponsora i głowy, która rozwiąże wszystkie jej problemy :)

Zgadzam się

zweryfikowana
Posty: 4.117
Ostrzeżenia: 1/5

Starszy mężczyzna a związek

28 paź 2013 - 11:24:43

Hmmm - może wystąpić różnica poglądów i temperamentu ,ale z drugiej strony nie ma reguły ... zależy kto jakim pobudkami się kieruje :)

Starszy mężczyzna a związek

28 paź 2013 - 11:25:00

och wikijaja pojechałaś stereotypem :D choć generalnie równiez mam takie zdanie, to i tak nie zaglądam innym do łóżek, nie interesuje mnie to i każdy ma takie życie, jakie sobie ułoży. nie znam ani jednej pary z taką dużą różnicą wieku, więc wypowiadać się też jakoś o poszczególnych przypadkach nie mogę...

Starszy mężczyzna a związek

28 paź 2013 - 11:25:41

Szczerze mówiąc jakoś mnie to nie rusza, chyba że chłop ma żonę to wtedy nie rozumiem takiego wpierniczania się przez 'smarkulę' z butami do życia takiego faceta (nawet jeśli to on nalega), no ale jak się nie szanuje siebie, to o czym tu mówić.

Mam w rodzinie przypadek, że ciocia jest od wujka młodsza o (chyba) 17lat. On był rozwiedziony + miał ze sobą dziecko, ona była rozwiedziona + miała ze sobą dziecko. "Połączyli" siły i teraz już są ok. 15 lat razem :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Starszy mężczyzna a związek

28 paź 2013 - 11:26:33

Tak, zaraz zjem wikijaja, albo nie, bo ma trochę racji.

Starszy mężczyzna a związek

28 paź 2013 - 11:33:37

I MASZ ŚWIETA RACJE -POPIERAM A JESZCZE TAK TO SIE KONCZY ZE PO PARU LATACH ON SFLACZEJE MALO MU SIE BEDZIE CHCIALO ONA JUZ DOROBIONA BEDZIE MIALA TO CO CHCIALA O CZYM MARZYLA W KONCU ZNAJDZIE MLODSZEGO JUZ NIE MOWIE ZE W KAZDYM PRZYPADKU ALE NAPEWNO W WIEKSZOSCI.MEZCZYZNI LUBIA SIE POKAZAC Z TAKA WIEDY SIE DOWARTOSCIOWUJA I PEWNIE MAJA MNUSTWO KOMPLEKSOW?WOGOLE LUDZIE W DZISIEJSZYCH CZASACH STRASZNIE SOBIE KOMPLIKUJA ZYCIE SZUKAJA POWODOW NIE SZNUJA TEGO CO MAJA I W JEDNA STRONE I W DRUGA OJ DUZO BY MOZNA BYLO PISAC.PRACUJE Z LUDZMI ROZMAWIAM Z MEZCZYZNAMI I KOBIETAMI SLYSZE CO SIE DZIEJE DLA MNIE TO JEST SZOK I KAZDY MOWI ZE TO NORMALNE W DZISIAJSZYCH CZASACH NIE WIEM MOZE ZA BARDZO IM SIE NUDZI ZA DUZO PIENIEDZY MAJA ?NIE UMIEJA ROZMAWIAC ?ROZWIAZYWAC PROBLEMOW

Starszy mężczyzna a związek

28 paź 2013 - 11:36:29

a kogo to obchodzi? Przecież to kwestia indywidualna. Dla mnie to by bylo obleśne, ale ja to ja, a jesli komus to odpowiada to czemu nie.

Z drugiej strony bym się zastanowiła co z takim kolesiem jest nie tak, skoro koło 40 nadal nie ma rodziny? (nie biorę pod uwagę rozwodników)
Koles tez moze miec kryzys wieku sredniego i wtedy zabawi się takaą dziewczyną, ona biedna straci młodość na jakiegoś dziadzia i w wieku 30 lat obudzi się bo została sama, a wszyscy fajni kolesie w jej wieku są 'przebrani' :P

w każdym razie to nie moja bajka, ale niech sobie robią co chcą :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-28 11:37 przez claudyn.

Starszy mężczyzna a związek

28 paź 2013 - 11:38:08

jestem w takim związku, powiedzmy.
Lekko nie jest ;]

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

Starszy mężczyzna a związek

28 paź 2013 - 11:45:43

Cytat
mzap88
jestem w takim związku, powiedzmy.
Lekko nie jest ;]
no to po co w tym trwasz?
ja ogólnie uważam, że jest ok, dopóki się ma o czym gadać, ale ja jestem prawie 20latką i nie mam wspólnych tematów z mężczyznami w wieku mojego ojca ;)

Starszy mężczyzna a związek

28 paź 2013 - 11:44:36

z jednej strony to ich sprawa i tak dalej, może rzeczywiście się kochają, ale nie wyobrażam sobie siebie z facetem 20 lat starszym, wielka przepaść pokoleniowa, co innego ma się w głowie, czego innego oczekuje od życia.

Jak komuś to pasuje, to ok ale ja bym się na coś takiego nie zdecydowała

Starszy mężczyzna a związek

28 paź 2013 - 11:45:43

JA TEZ :/ JUZ 12 LAT -ROZNIE TO BYWA ALE NIE WYPOWIADAM SIE JUZ NIECH KAZDY ROBI CO CHCE JA ZAWSZE MOWIE JAK ZNALAZLES CIULKE NA SMIETNIKU I NA ODWROT .

Starszy mężczyzna a związek

28 paź 2013 - 11:46:07

Cytat
Slyth
Cytat
mzap88
jestem w takim związku, powiedzmy.
Lekko nie jest ;]
no to po co w tym trwasz?
ja ogólnie uważam, że jest ok, dopóki się ma o czym gadać, ale ja jestem prawie 20latką i nie mam wspólnych tematów z mężczyznami w wieku mojego ojca ;)

dobre pytanie.
Ja akurat z tym gościem mam o czym gadać i świetnie się razem czujemy.
No ale przyszłości to to nie ma.
W ogole młodzi nie zwracają na mnie uwagi, zawsze przyciągałam starych :)
To wina mojego ojca, który był potworem a nie ojcem.
Skrzywienie po prostu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sylwester - sama?