Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co zrobić? była dziewczyna

03 lis 2013 - 15:28:17

Cytat
xpatusiaxx
jaka Ty biedna jesteś....

wcale mi Ciebie nie żal, wpier....się z butami w życie innych a później robisz z siebie ofiarę :/
Nie wepchałam sie specjalnie w ich życie...

co zrobić? była dziewczyna

04 lis 2013 - 12:10:41

Cytat
humavitz
Autorko wątku i koleżanko chyba jedyna popierająca autorkę, dajcie spokój z pisaniem postów, bo te wścibskie, zazdrosne babska zminusują każdy wasz post.
One są święte, nigdy nie dopuściły się niczego złego, nigdy chyba nie zaznały prawdziwego uczucia. Rozłożyły nogi dopiero po ślubie i teraz zazdrość wypływa. A ta druga strona nie lepsza, pewnie młodsza od Ciebie i albo nikogo nie miały albo nikt się nimi nie interesuje, stąd to potępienie. Tutaj, nie dostaniesz obiektywnej oceny, nie od nich.

mylisz się niestety koleżanko. pierwszy raz wbiłam na ten wątek, parę komentarzy przeczytałam - większość oczerniających to prawda. ale swoim komentarzem nie jesteś lepsza od reszty. one - najeżdżają na autorkę postu, Ty najeżdżasz na nie. widzisz podobieństwo?

i.. to nie jest tak, że wypowiadają się tylko te, które nogi rozłożyły dopiero po ślubie czy też te którymi nikt się nie interesuje.


a autorki posta nie popieram. mimo, że jestem też kobieta i różne rzeczy się u mnie zdarzały. to nigdy ale to nigdy nie poszłabym do zajętego faceta, całować się z nim. pomimo jakichkolwiek uczuć - nie!

co zrobić? była dziewczyna

04 lis 2013 - 12:22:45

Cytat
humavitz
Czasem kłócę się ze swoim facetem i wściekam, że narzeka na tzw. babskie humory, ale już wiem o co chodzi. Jak widzę na tym głupim forum ile żółci z Was wychodzi, sprawia Wam radość, że zminusujecie komuś posta i powiecie że jest zdzirą to ja juz wcale się nie dziwię. Strzelacie fochy, obrażacie się, istne przedszkole. Czy kobieta to taki prosty mechanizm, że czarne ma być czarne a białe - białe? Czy nie potraficie zrozumieć, że z uczuciami niestety tak nie jest. (Będziesz ze mną chodzić? Tak pewnie) Dorośnijcie trochę.

Nie, kobieta to istota myśląca i powinna wiedzieć jakie mogą być konsekwencje pewnych zachowań. Ja rozumiem, że uczucia wróciły i w ogóle, zdarza się. Tylko mi wytłumacz czy byli na siebie tak bardzo nagrzani, że nie mogli poczekać z pocałunkiem do rozstania? Dla mnie pocałunek to zdrada, a dziewczyna okazała się nieco łatwa skoro ciężko jej było poczekać. Koleś tak samo.

zweryfikowana
Posty: 4.117
Ostrzeżenia: 1/5

co zrobić? była dziewczyna

04 lis 2013 - 12:27:29

Cytat
zambezi
nie gadaj głupot - byli w związku? BYLI
całowałaś się z nim gdy był zajęty? CAŁOWAŁAŚ.
dla mnie tylko to się liczy.

Generalnie facet zdradził swoją dziewczynę, równie dobrze może potem zdradzić ciebie, powodzenia...
Racja. A poza tym mnie też Facet zostawił dla Innej , która wiedziała , że kontaktuje się z Facetem zajętym. Cierpiałam bardzo . Mam nadzieję , że Ją też zostawi dla innej. Choć nie chowam urazy - widocznie za mało mnie kochał skoro dał się podejść Innej kobiecie.

co zrobić? była dziewczyna

04 lis 2013 - 12:28:07

nie wiem za co obrywa się autorce każda z nas może się zakochać całkiem niespodziewanie w zajętym facecie po drugie do tanga jak mówią trzeba dwojga... serce nie sługa :))

zweryfikowana
Posty: 4.117
Ostrzeżenia: 1/5

co zrobić? była dziewczyna

04 lis 2013 - 12:29:40

Aha i nie odpisuj Jej - tak będzie lepiej.

co zrobić? była dziewczyna

04 lis 2013 - 12:30:35

Nie odpisuj jej nic, wystarczająco już namieszałaś.

co zrobić? była dziewczyna

04 lis 2013 - 12:41:08

ja to się dziwie ze wy obie macie ,Z takim bałwanem do czynienia ,z jedna chodzi z druga się całuje wraca do tej pierwszej itd. itd. ,czy wy nie widzicie ze on się wami bawi i zadnej z was nie kocha?jak dl amnie to powinnyscie obie się spotkać isc na dobre piwo ,wyjasnic sobie co i jak ,bałwana wykopac za drzwi i poszukać sobie chłopakow ,którzy was będą kochali:) a nie robic sobie stresy problemy prze idiote ,które niewie co to znaczy miłosc

Cytat
laleczka08
Ona ciągle do mnie pisze albo wydzwania...:(
wiec umow się z nia ,spotkajcie się ,wyjasnijcie sobie wszystko i zrozumcie ,ze spotkałysciue faceta ,durnia ,który zadnej z was nie kocha ,bo gdyby ktoras kochał to nei spojrzałby na inna ,pogadajcie sobie wypijcie dobre piwo ,może się nawet skumplujecie:) i wywalcie jak napisałam faceta za drzwi ,na zawsze i poczekajcie na miłość prawdziwa na faceta ,dla którego będziecie całym swiatem:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-04 12:46 przez brunetka71.

zweryfikowana
Posty: 4.117
Ostrzeżenia: 1/5

co zrobić? była dziewczyna

04 lis 2013 - 12:48:07

Cytat
brunetka71
ja to się dziwie ze wy obie macie ,Z takim bałwanem do czynienia ,z jedna chodzi z druga się całuje wraca do tej pierwszej itd. itd. ,czy wy nie widzicie ze on się wami bawi i zadnej z was nie kocha?jak dl amnie to powinnyscie obie się spotkać isc na dobre piwo ,wyjasnic sobie co i jak ,bałwana wykopac za drzwi i poszukać sobie chłopakow ,którzy was będą kochali:) a nie robic sobie stresy problemy prze idiote ,które niewie co to znaczy miłosc
Cytat
laleczka08
Ona ciągle do mnie pisze albo wydzwania...:(
wiec umow się z nia ,spotkajcie się ,wyjasnijcie sobie wszystko i zrozumcie ,ze spotkałysciue faceta ,durnia ,który zadnej z was nie kocha ,bo gdyby ktoras kochał to nei spojrzałby na inna ,pogadajcie sobie wypijcie dobre piwo ,może się nawet skumplujecie:) i wywalcie jak napisałam faceta za drzwi ,na zawsze i poczekajcie na miłość prawdziwa na faceta ,dla którego będziecie całym swiatem:)
Jestem za ! Super rozwiazanie.

co zrobić? była dziewczyna

04 lis 2013 - 12:57:13

i myslisz ze taki facet jak z Toba bedzie i po dluzszym byciu razem nie bedzie calowal sie z inna? duzy blad, zrobil to tamtej zrobi to Tobie

co zrobić? była dziewczyna

04 lis 2013 - 17:24:38

Cytat
laropademango
i myslisz ze taki facet jak z Toba bedzie i po dluzszym byciu razem nie bedzie calowal sie z inna? duzy blad, zrobil to tamtej zrobi to Tobie
Jeśli nie znasz historii to się nie wypowiadaj

co zrobić? była dziewczyna

05 lis 2013 - 19:20:12

Cytat
laleczka08
Cytat
laropademango
i myslisz ze taki facet jak z Toba bedzie i po dluzszym byciu razem nie bedzie calowal sie z inna? duzy blad, zrobil to tamtej zrobi to Tobie
Jeśli nie znasz historii to się nie wypowiadaj


jak tak boli Cie zdanie innych osob to nie zakladaj watkow ;)bo w necie nikt nie zna calej histori hehe



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-05 19:29 przez laropademango.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

facet a nadwaga