Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 19:11:31

Też bym była wkurzona na Ciebie. Po cholerę w ogóle się z nim spotykałaś wiedząc,że on jest zajęty.

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 19:12:20

Cytat
Ikaaa21
Ale wszystkie święte i zgorszone cała sytuacją ;D LOL ;D krew nie woda, nie rozbiła rodziny i nie odebrała ojca dzieciom, takie rzeczy są i będą ;) Autorko, jeżeli wiesz że to ten jedyny to warto walczyc, jeżeli to ma byc przygoda, odpusc.

Dokładnie.

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 19:12:54

Nie pakowałabym się w związek z zajętym facetem ale to był kiedyś Twój facet, kochaliście się, może mieliście jakieś plany, też mogłaś czuć się skrzywdzona gdy ona pojawiła się przy jego boku. A jeżeli tak strasznie ona go kocha to niech z nim wyjaśnia dlaczego ją zdradził, zerwał. Przecież nie zmusiłaś go do pocałunku, chcieliście tego oboje. Życie mogla zniszczyć jej tylko decyzja tego faceta o odejściu, miał udawać że ją kocha i siedzieć z nią bo ona była zakochana? W życiu trzeba być czasami egoistą i patrzeć na swoje szczęście. Dlaczego właściwie nie jesteście już razem?

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 19:14:53

fajnie ubrana :) pokaż się wkońcu na fb ;D

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 19:15:34

Cytat
ty_mnie_ja_ciebie
bo jajco. wstydu nie masz i szacunku chciał sprawdzić to mógł się odizolowoć od niej na jakiś czas. ale ,że trafiła mu się taka jak ty to skorzystał i przestać chrzanić o uczuciach. nie powiem co myślę na temat takich jak ty ale dobraliście się idealnie!
skoro to takie prawdziwe wielkie uczucie to krzywda by jej się nie stała jakby zaczekała ze swoimi romansami aż zakończy wszytsko z tamtą dziewczyną. ale lepiej DAĆ ,żeby przypadkiem się nie rozmyślił.trafił swój na swego. a tamta powinna jej jeszcze podziekować ,że zabrała sobie takiego palanta
A co takiego mu dałam? Z resztą to on później nalegał by coś z tym zrobić... ja mu powiedziałam że albo rozstaje się z nią i możemy pomyśleć o wspólnej przyszłośći albo to koniec i zostajemy jedynie przyjaciółmi. Cóż przemyślał wszystko i wybrał to pierwsze...
Cytat
asiafashion
Nie pakowałabym się w związek z zajętym facetem ale to był kiedyś Twój facet, kochaliście się, może mieliście jakieś plany, też mogłaś czuć się skrzywdzona gdy ona pojawiła się przy jego boku. A jeżeli tak strasznie ona go kocha to niech z nim wyjaśnia dlaczego ją zdradził, zerwał. Przecież nie zmusiłaś go do pocałunku, chcieliście tego oboje. Życie mogla zniszczyć jej tylko decyzja tego faceta o odejściu, miał udawać że ją kocha i siedzieć z nią bo ona była zakochana? W życiu trzeba być czasami egoistą i patrzeć na swoje szczęście. Dlaczego właściwie nie jesteście już razem?
Hmm to był związek na odległość poznaliśmy się w jego miejscowości bo mam tam rodzinę.. co wakacje przyjeżdżałam aż w końcu się zbliżyliśmy do siebie i postanowiliśmy spróbować ale byłam gówniarą wtedy i wiadomo co ma się w głowie wtedy ;) zerwałam z nim bo w szkole kogoś poznałam i ten ktoś był cały czas blisko a nie jak on co 2 tygodnie. Mimo to utrzymywaliśmy kontakt po przyjacielsku



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-27 19:19 przez laleczka08.

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 19:17:29

wez już sięprzestań usprawiedliwiać bo przykra jesteś naprawdę.....;/

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 19:20:48

Cytat
fajneubrania
Też bym była wkurzona na Ciebie. Po cholerę w ogóle się z nim spotykałaś wiedząc,że on jest zajęty.
Po prostu przyjechałam do jego miejscowości i nie było opcji nie spotkać się choćby przypadkiem

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 19:22:04

lepiej z nim pogadaj. jezeli on nie chce z nia byc to o co chodzi?
takie rzeczy sie zdarzaja.

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 19:26:22

Cytat
gusiunia1992
lepiej z nim pogadaj. jezeli on nie chce z nia byc to o co chodzi?
takie rzeczy sie zdarzaja.
No nie chciał już dłużej tego ciągnąć i zerwał z nią

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 19:29:53

ale wcześniej dla sprawdzenia zdradził ją z tobą.. bardzo na miejscu... nie ma co

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 19:32:06

Cytat
ty_mnie_ja_ciebie
ale wcześniej dla sprawdzenia zdradził ją z tobą.. bardzo na miejscu... nie ma co
Hmm dla jakiego sprawdzenia? Po prostu tak wyszło przy spotkaniu nie zaplanowałam tego..

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 19:35:17

Moim zdaniem źle zrobiłaś, że całowałaś się z nim jak on był z nią! :/
a to, że On z nią zerwał to chyba tak miało być? nieprawdaż? Skoro jej nie kocha to nie ma sensu być z tą osobą. Nie opisuj jej nic. A z nim... jeżeli go kochasz dajcie se szanse ;)

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 19:36:33

Cytat
imod
Moim zdaniem źle zrobiłaś, że całowałaś się z nim jak on był z nią! :/
a to, że On z nią zerwał to chyba tak miało być? nieprawdaż? Skoro jej nie kocha to nie ma sensu być z tą osobą. Nie opisuj jej nic. A z nim... jeżeli go kochasz dajcie se szanse ;)
Wiem ale nie zaplanowałam tego.. po prostu tak wyszło gdy rozmawialiśmy, znowu wróciły uczucia

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 19:39:13

na miejscu tej byłej skopała bym ci d*upe

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 19:41:29

Cytat
laleczka08
Cytat
imod
Moim zdaniem źle zrobiłaś, że całowałaś się z nim jak on był z nią! :/
a to, że On z nią zerwał to chyba tak miało być? nieprawdaż? Skoro jej nie kocha to nie ma sensu być z tą osobą. Nie opisuj jej nic. A z nim... jeżeli go kochasz dajcie se szanse ;)
Wiem ale nie zaplanowałam tego.. po prostu tak wyszło gdy rozmawialiśmy, znowu wróciły uczucia

No i co z tego. Po co zakładasz takie głupie wątki, myślałaś, że każdy będzie Cię usprawiedliwiał ?! Najlepiej to już nic nie pisz ;|
Cytat
laleczka08
Cytat
tacozujegume
na miejscu tej byłej skopała bym ci d*upe
Za to że facet zerwał z nią bo kocha mnie?


Zamilcz kobieto ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-27 19:45 przez anius1234.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

facet i jego koleżanka z pracy pomocy