Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

Nietypowa uroda

godzinę temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 15:02:43

Mój były chłopak zerwał ze swoją dziewczyna bo stwierdzil ze to nie to czego chce i wciaz cos tam.do mnie czuje ale na razie nic z tym nie robiny bo mieszkamy zbyt daleko od siebie. Niestety kilka dni temu dostalam wiadomosc na fb od tej dziewczyny ze zniszczylam.jej zwiazek itp przykfo mi bylo ale to nie nasza wina ze czujsmy cos do siebie. Co zrobic? Napisac jej cos? Podobno strasznie to przezywa i bard o jest w nim zakochana. Dodam ze w trakcie ich zwiazku doszlo do pocalunku miedzy nami.

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 15:10:13

no to jak całujesz się z zajętym facetem to dobrze o tobie nie świadczy. Zostaw ją w spokoju nic nie odpisuj, przecierpi.

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 15:11:00

Po prostu gdy sie zobaczylismy to wrocilo cos.. jakiws uczucie nue zrobilam tego specjalnie

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 15:14:52

no ja się jej nie dziwię, skoro jeszcze całowałaś się z nim podczas ich związku;/

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 15:19:35

Ale skoro jej nie kochal to i tak by zerwal.. Tlumaczyl jej ze to nie o mnie chodzi tylko o to ze nie chcial ciagnac tego wiedzac ze nie da jej tego czego on by chciala. Chcial sprawdzic jak bedzie czy sie zakocha ale tak sie nie stalo

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 15:22:25

nie gadaj głupot - byli w związku? BYLI
całowałaś się z nim gdy był zajęty? CAŁOWAŁAŚ.
dla mnie tylko to się liczy.

Generalnie facet zdradził swoją dziewczynę, równie dobrze może potem zdradzić ciebie, powodzenia...

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 15:23:08

Cytat
laleczka08
Ale skoro jej nie kochal to i tak by zerwal.. Tlumaczyl jej ze to nie o mnie chodzi tylko o to ze nie chcial ciagnac tego wiedzac ze nie da jej tego czego on by chciala. Chcial sprawdzic jak bedzie czy sie zakocha ale tak sie nie stalo

ale to Ciebie nie usprawiedliwia, nie potrafiłaś się powstrzymać trzeba było się z nim nie spotykać.

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 15:36:02

Hmm znam gp tyle lat i wiem ze jesli cos jest nie tak to mowi o tym. Powiedzial jej o pocalunku tylko gdy sie spotkali wybaczyla mu a pozniej on zerwal. A co jesli to co jest miwdzy nMi to jest to cos na cLe zycie?

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 18:50:30

Cytat
zambezi
no ja się jej nie dziwię, skoro jeszcze całowałaś się z nim podczas ich związku;/

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 18:56:33

na jej miejscu wydrapałabym ci oczy. fakt ,facet kawał ch.... skoro nie był szczęśliwy mógł to zakończyć wcześniej. w ogóle co to ma być ,że chciał sprawdzić!!! to co gdyby wam nie wyszło to by wrócił do niej tak? oboje jesteście siebie warci a dla mnie dziewczyny które ładują się komuś w związek dobrze wiedząc ,że gość jest zajęty to zwykłe zdziry i nic więcej. bądz z nim i niech ciebie potraktuje tak samo jak tą biedną dziewczyne.

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 18:59:32

Cytat
kinia009
no to jak całujesz się z zajętym facetem to dobrze o tobie nie świadczy. Zostaw ją w spokoju nic nie odpisuj, przecierpi.

Cisną mi się na usta brzydkie wyrazy, ale nie powiem, bo dostanę ostrzeżenie. Ty jesteś taka święta?
Chyba nie wiesz co znaczy naprawdę kochać?
Nie zamierzam jej usprawiedliwiać, ale nie zachowuj się kobieto jakbyś miała co najmniej 60tkę i "jak się prowadzisz", "to źle o Tobie świadczy", istna stara panna, bez obrazy :)

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 19:05:12

Cytat
ty_mnie_ja_ciebie
na jej miejscu wydrapałabym ci oczy. fakt ,facet kawał ch.... skoro nie był szczęśliwy mógł to zakończyć wcześniej. w ogóle co to ma być ,że chciał sprawdzić!!! to co gdyby wam nie wyszło to by wrócił do niej tak? oboje jesteście siebie warci a dla mnie dziewczyny które ładują się komuś w związek dobrze wiedząc ,że gość jest zajęty to zwykłe zdziry i nic więcej. bądz z nim i niech ciebie potraktuje tak samo jak tą biedną dziewczyne.
O to sprawdzenie to chodziło o nią... Czuł coś do niej ale nie wiedział co i chciał się przekonać czy jest w stanie ją pokochać.. mówił że było mu z nią dobrze fajnie ale powoli docierało że to nie to, że uczucie które było stało w miejscu i się nie rozwijało.. nie zrobiłam tego specjalnie, ale skoro coś do niego czuje to według Ciebie powinnam odpuścić bo co?

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 19:08:29

Czasem kłócę się ze swoim facetem i wściekam, że narzeka na tzw. babskie humory, ale już wiem o co chodzi. Jak widzę na tym głupim forum ile żółci z Was wychodzi, sprawia Wam radość, że zminusujecie komuś posta i powiecie że jest zdzirą to ja juz wcale się nie dziwię. Strzelacie fochy, obrażacie się, istne przedszkole. Czy kobieta to taki prosty mechanizm, że czarne ma być czarne a białe - białe? Czy nie potraficie zrozumieć, że z uczuciami niestety tak nie jest. (Będziesz ze mną chodzić? Tak pewnie) Dorośnijcie trochę.

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 19:08:48

bo jajco. wstydu nie masz i szacunku chciał sprawdzić to mógł się odizolowoć od niej na jakiś czas. ale ,że trafiła mu się taka jak ty to skorzystał i przestać chrzanić o uczuciach. nie powiem co myślę na temat takich jak ty ale dobraliście się idealnie!
skoro to takie prawdziwe wielkie uczucie to krzywda by jej się nie stała jakby zaczekała ze swoimi romansami aż zakończy wszytsko z tamtą dziewczyną. ale lepiej DAĆ ,żeby przypadkiem się nie rozmyślił.trafił swój na swego. a tamta powinna jej jeszcze podziekować ,że zabrała sobie takiego palanta



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-27 19:11 przez ty_mnie_ja_ciebie.

zweryfikowana
Posty: 72
Ostrzeżenia: 1/5

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 19:10:05

Ale wszystkie święte i zgorszone cała sytuacją ;D LOL ;D krew nie woda, nie rozbiła rodziny i nie odebrała ojca dzieciom, takie rzeczy są i będą ;) Autorko, jeżeli wiesz że to ten jedyny to warto walczyc, jeżeli to ma byc przygoda, odpusc.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

obiektywna opinia...proszę