Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

regularne posiłki

36 minut temu

dieta organizacja

50 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

szok na studiach

16 paź 2013 - 19:14:20

Ciekawa jestem co o tym myślicie. Jestem już rok w związku i jestem bardzo szczęśliwa. Od października zaczęłam studia i całkowicie przypadkiem jestem na tym samym kierunku co S. Jest to chłopak którego poznałam na wakacjach 3 lata temu, zakochałam się i z nim jedynym oprócz mojego chłopaka spałam. Ale to było tak dawno i kontakt się urwał. Spotkaliśmy się na pierwszych wykładach, nikogo nie znaliśmy więc trochę łatwiej było ogarniać jak się funkcjonuje na studiach. W grupie też jesteśmy tej samej. Codziennie próbuje kogoś poznać by się kolegować z kimś innym, ale póki co ludzie są albo niemili albo jacyś dziwni... No i tak samo mieliśmy robić projekty w parach więc robimy go razem po zajęciach bo lepiej jak kogoś się zna niż trafić na jakąś nieogarnietą osobę. Ja nie czuje dyskomfortu 'po tym wszystkim' jednak mój chłopak bardzo to przeżywa i w sumie mu się nie dziwie... Ale ze studiów nie zrezygnuje, grupy nie da się zmienić a S. traktuje jak zwykłego kolegę. On też ma dziewczynę i traktuje mnie normalnie. Co o tym myślicie? Dodam, że mój chłopak wie o tym co nas kiedyś łączyło

szok na studiach

16 paź 2013 - 19:19:52

musisz mu powiedzieć, że jest dla ciebie najważniejszy i że on to tylko chłopak z grupy o którego nie musi się martwić... bo inaczej byś mu nie mówiła o tym wszystkim:)

szok na studiach

16 paź 2013 - 19:22:48

na dwoje babka wróżyła. jeśli będziecie szczęśliwi w swoich związkach to będzie ok ale jak coś się popsuje to on będzie najbliżej. różnie może się wszystko ułożyć, wspomnienia mogą wrócić lub nie.

szok na studiach

16 paź 2013 - 19:21:25

Cytat
sanhac
musisz mu powiedzieć, że jest dla ciebie najważniejszy i że on to tylko chłopak z grupy o którego nie musi się martwić... bo inaczej byś mu nie mówiła o tym wszystkim:)
tak robie codziennie :) i on mi wierzy jednak wiem , że się mega wkurza jak coś wspomne o nim apropo szkoły... Bo kiedyś jak mieliśmy szczerą rozmowę mówiłam mu co mnie łączyło z S...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-16 19:21 przez inez007.

szok na studiach

16 paź 2013 - 19:25:20

wytłumacz mu, że to jedyna miła osoba, z którą da się normalnie pracować i nic poza tym, powtarzaj mu często, że to on jest numerem jeden i że to się nie zmieni, do tego jakieś 'drobne' niespodzianki typu ciasto upieczone specjalnie dla niego, miła kartka na dzień dobry czy nowa sexy bielizna i będzie bardziej pewny- zarówno siebie jak i Ciebie :)

szok na studiach

16 paź 2013 - 19:23:57

Ja rozumiem twojego chłopaka, bo mój tez jest o mnie zazdrosny. Nawet jak robiłam przez skypa projekt z kolegą, to też musiał wiedzieć kto to jest. :D

Powiedz mu tak, jak jest: że na razie jeszcze nikogo dobrze nie poznałaś, więc łatwiej jest ci współpracować z kimś kogo znasz. Poza tym to, co się wydarzyło to już historia i teraz kochasz tylko jego.

szok na studiach

16 paź 2013 - 19:28:00

trochę mnie uspokoiłyście bo już troche miałam wyrzuty sumienia... W sumie z tamtym chłopakiem kiedyś mnie sporo łączyło. Ale jak go widzę nie myśle o tym. Taka pierwsza miłość , pierwsze razy ale teraz dla mnie nie ma żadnego znaczenia. i tak jak mowicie bede robic:)

szok na studiach

16 paź 2013 - 19:38:11

Miałam kiedyś podobną sytuację ale bez happy endu... miałam narzeczonego, byliśmy ze soba 1,5 roku( ale coś się zaczęło psuć). Rozpoczęłam studia magisterskie i do mojej grupy trafił chłopak w którym się zakochałam.. Mieszkaliśmy razem z narzeczonym, więc sytuacja jeszcze trudniejsza, oczywiscie nie zrobiłam żadnego głupstwa będąc z nim, ale wszystko się momentalnie rozpadło, a ja z kolegą z grupy nigdy nie byłam :) ( stwierdził w koncu ze jestesmy razem w grupie i to będzie niezdrowe :] ) chociaż cały czas nas do siebie ciągnęło jak cholera..
Wy jesteście w innej sytuacji - coś było kiedyś ale się skończyło, spróbowaliście siebie więc już nie korci jak to by było... :) a facet będzie zazdrosny, wiadomo.

szok na studiach

17 paź 2013 - 13:02:21

nie dziwie sie ze twoj chłopak sie denerwuje. Tak sobie myśle, że jeszcze mozesz przypadkiem zejsc sie z tym chłopakiem.

szok na studiach

17 paź 2013 - 13:08:24

to moze umowcie sie gdzies kiedys, Ty, Twoj chlopak, kolega i jego dziewczyna, moze jak Twoj chlopak go pozna, zobaczy ze ma dziewczyna i probuje Ciebie podrywac to bedzie troche spokojniejszy

zweryfikowana
Posty: 821
Ostrzeżenia: 1/5

szok na studiach

17 paź 2013 - 13:12:25

Na jego miejscu też pewnie miałabym obawy. Pogadaj z nim, wyjaśnij wszystko na spokojnie. Może zozumie..?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zakochalam sie w przyjacielu- CO ROBIC?