Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moja wina? ;/

11 paź 2013 - 20:54:39

Mój chłopak oznajmił mi dziś, że wpada do niego kumpel na mecz. No ok, wpadł, po jakimś czasie mój chłopak odezwał się, co tam u mnie, ja mówie, że ok, jak tam u nich i pytam się, czy są sami (ten kumpel czasami wpadał do mojego ze swoją dziewczyną - więc na pewno domyślił się o kogo pytam). Pierwszy sms - olanie mojego pytania. Przypominam się, na co dostaję odp. 'A co się tak dopytujesz? ;D' Na co ja, że mógłby mi po prostu odpowiedzieć. On: 'a co to ma za znaczenie? ;D'. Już się wkurzyłam i piszę 'Możesz mi odpowiedzieć?' i odpisał 'Nie ma jej'.
Już widzę, że jest kiepsko, żadnego uśmieszku, więc tłumaczę że po co się ze mną droczył, skoro mógł odpowiedzieć normalnie od razu i on: 'Bo co, bo Ty już byś nie pisała normalnie, co nie?'

ehh... gwoli ścisłości - nie ściemnia mnie, nie ma tego w zwyczaju i zawsze mi mówi o takich rzeczach. Fakt faktem bywam zazdrosna, ale po co, gdy było miło, zaczął insynuować, że pewnie bym się wkurzyła i powstała sprzeczka...? ;/



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-11 20:56 przez xperia123.

Moja wina? ;/

11 paź 2013 - 20:57:23



Moja wina? ;/

11 paź 2013 - 20:57:55

A co Ci to zmienia, czy jego kumpel przyszedł z dziewczyną? O_o

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Moja wina? ;/

11 paź 2013 - 20:58:15

no takie dopytywanie się jest upierdliwe

Moja wina? ;/

11 paź 2013 - 20:58:18

No trochę trudne ;D ale chcę znać obiektywną opinię, czy to on przesadził, czy miał podstawy ;p

Moja wina? ;/

11 paź 2013 - 21:00:16

Stawiacie wy się czasem na miejscach swoich facetów? Wyobrażacie sobie swoje reakcje na nachalne dopytywanie, czy koleżanka przyszła ze swoim chłopakiem (i fakt, jakie to ma znaczenie? odpowiedź: takie, że pytający podejrzewa mnie najwyraźniej o niecne występki/myśli i chce mnie kontrolować, taki wniosek wkurza)?

Moja wina? ;/

11 paź 2013 - 21:00:38

Niezłe gestapo z ciebie.

Moja wina? ;/

11 paź 2013 - 21:01:10

Tak Twoja wina bo się niepotrzebnie czepiasz. Chłopak do Ciebie pisze co porabiasz a Ty mu od razu z pytaniem o dziewczyne kumpla (sama napisałaś, że Twój chłopak się domyślił o kogo pytasz). Poza tym jakie to ma znaczenie czy ten kumpel przyszedł z dziewczyną czy nie?

Moja wina? ;/

11 paź 2013 - 21:01:30

Tak ma rację, dałabyś mu w spokoju spędzić wieczór, a nie zadręczała mysia pysia esemeskami.

Moja wina? ;/

11 paź 2013 - 21:01:39

Cytat
taran
Stawiacie wy się czasem na miejscach swoich facetów? Wyobrażacie sobie swoje reakcje na nachalne dopytywanie, czy koleżanka przyszła ze swoim chłopakiem (i fakt, jakie to ma znaczenie? odpowiedź: takie, że pytający podejrzewa mnie najwyraźniej o niecne występki/myśli i chce mnie kontrolować, taki wniosek wkurza)?
Więc uważacie, że nie mógł napisać w pierwszym smsie 'nie, nie ma jej ;)' i byłoby między nami ok? A jest kłótnia i już mi nie odpisał ;/
Cytat
jefrozka
Tak ma rację, dałabyś mu w spokoju spędzić wieczór, a nie zadręczała mysia pysia esemeskami.
Moja droga, to on się do mnie odezwał jako pierwszy ;) wcześniej nie mieliśmy kontaktu parę godzin i nie stanowiło to dla mnie problemu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-11 21:02 przez xperia123.

Moja wina? ;/

11 paź 2013 - 21:02:47

A czy ty nie mogłaś darować sobie swojego pytania? Byłoby jeszcze bardziej ok.

Moja wina? ;/

11 paź 2013 - 21:04:31

z ciekawości, ile masz lat? ;)

Moja wina? ;/

11 paź 2013 - 21:04:58

Cytat
taran
A czy ty nie mogłaś darować sobie swojego pytania? Byłoby jeszcze bardziej ok.
Może i mogłam, ale jak już zadałam to nie rozumiem, czemu nie odpowiedział normalnie od razu, tylko droczył się ze mną, doprowadzając do kłotni między nami...
Cytat
luizaleis1966
z ciekawości, ile masz lat? ;)
22 ;) Rozumiem, ze chcesz mi zasugerować, że pytanie czy kolega wpadł sam czy też nie, jest infantylne i to ja doprowadziłam do tej kłotni?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-11 21:06 przez xperia123.

Moja wina? ;/

11 paź 2013 - 21:05:56

Ile ty masz lat?

Moja wina? ;/

11 paź 2013 - 21:08:51

xperia123 dorośnij...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Facet!