Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

Czym zajmują sie wasi mężczyźni?

08 paź 2013 - 19:48:17

Jestem tu nowa..z nadmiaru wolnego czasu i pewnego rodzaju samotności postanowiłam założyc tutaj konto i przy okazji troszke sie wyżalic :):) Moj M. jest robotnikiem fizycznym, w związku z tym ma częste delegacje. Czasami nie ma go po tygodniu.. Czuję sie strasznie samotna, mimo , że nie mieskzamy razem ja itak odczuwam jego brak.Tak strasznie chciałabym żeby zmienił tą robote:( A Wasi mężczyźni czym sie zajmują? Pracują na miejscu, czy też w ciągłych rozjazdach?

Czym zajmują sie wasi mężczyźni?

08 paź 2013 - 19:50:17

Mój jest bezrobotnym studentem :D Tzn. miał iść do pracy ale niedługo ma zabieg i potem długi czas rehabilitacji więc nawet by mu się nie opłacało

Czym zajmują sie wasi mężczyźni?

08 paź 2013 - 19:51:25

Mój najprawdopodobniej wyjedzie na początku listopada do Norwegii. Co prawda zarobki będzie miał tam super, ale to dla mnie bardzo ciężkie, bo niestety muszę zostać w PL i dokończyć ostatni rok studiów.

Czym zajmują sie wasi mężczyźni?

08 paź 2013 - 19:52:43

Mój facet jest żołnierzem i pracuje na jednostce oddalonej o 300km od miejsca zamieszkania. Widujemy się tylko w weekendy. Nie powiem, że nie chciałabym częściej ale rozumiem, że ma taka prace a nie inną

Czym zajmują sie wasi mężczyźni?

08 paź 2013 - 19:52:21

Mój facet jest lektorem jezyka angielskiego w prywatnych szkołach i firmach. nie ma go w domu praktycznie od 8 rano do 8 wieczorem. ja siedze całe dnie sama z dzieckiem w domu.
w weekendy też pracował , ale teraz zrezygnował z jakichkolwiek zajęć w te dni zeby pobyc troche z rodziną.
i tez nie lubie jak go nie ma tak całe dnie , chociaż widze ,ze jak ma przerwe np. godzinna miedzy zajęciami to przyjezdza do domu chociaż na 15 minut.
wiem,że robi to wszystko dla nas.

Czym zajmują sie wasi mężczyźni?

08 paź 2013 - 19:53:25

Mój mąż pracuje w firmie budowlanej mojego taty :) nie ma go od rana do prawie wieczora, więc widujemy się tylko wieczorami i w weekendy:)

Czym zajmują sie wasi mężczyźni?

08 paź 2013 - 19:54:41

Jest programistą i pracuje na miejscu, to ja czesciej wyjeżdżam w delegacje:) Pracujemy (9-17) bardzo blisko siebie więc czasem wychodzimy na lunch w połowie dnia i razem z pracy wracamy, także spedzamy razem bardzo dużo czasu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-08 19:58 przez dzwooneczek.

Czym zajmują sie wasi mężczyźni?

08 paź 2013 - 19:54:42

mój studiuje górnictwo ostatni rok, mieszkamy razem, ale po studiach planujemy iść do pracy, nie wiem jak będzie, chcemy mieszkać razem, ale jak i co z pracą nie wiem... mamy jeszcze kilka miesięcy

Czym zajmują sie wasi mężczyźni?

08 paź 2013 - 19:56:23

mój chłopak pracuje w delegacji w innym mieście cały tydzień go nie ma, pozostają jedynie weekendy, więc po części rozumiem sytuację
Powinnaś znaleźć sobie zajęcie jakieś, zagospodarować czas, a nie być wiecznie tęskniącą kobietą bluszczem:)

Czym zajmują sie wasi mężczyźni?

08 paź 2013 - 19:58:30

mój miśku jest kierowcą wychodzi do pracy o 3.00 ale za to o 12 jest już w domu :)

Czym zajmują sie wasi mężczyźni?

08 paź 2013 - 19:58:29

Mój pracuje w filmie logistycznej ma nienormowany czas pracy tj moze byc 8 godzin -lub 14, nigdy nie wie o której skończy:( czasami nie ma go cały dzień i pól nocy np zaczyna o 11 kończy o 2 w nocy, w tygodniu sie mijamy jesteśmy tzw. weekendową parą..Ostatnio rozgląda się za inna pracą, bo w ógóle nie ma życia prywatnego, czasu dla siebie, dla nas...

Czym zajmują sie wasi mężczyźni?

08 paź 2013 - 19:59:24

mój od niedawna pracuje w urzędzie miasta, widujemy się praktycznie codziennie, ale jeszcze nie mieszkamy ze sobą, bo jesteśmy w trakcie studiów

Czym zajmują sie wasi mężczyźni?

08 paź 2013 - 20:00:12

Mój jest żołnierzem, więc rozłąki są wpisane w jego zawód. Np nie bylo go praktycznie cały wrzesień, ale kocham go, to i czekam :)

Czym zajmują sie wasi mężczyźni?

08 paź 2013 - 20:02:07

na miejscu, w Polsacie :P

Czym zajmują sie wasi mężczyźni?

08 paź 2013 - 20:02:33

Mój jest hydraulikiem ;) fajnie jest mieć faceta hydraulika.....;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co byscie zrobiły?