Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

powrót

09 wrz 2013 - 10:30:05

hej dziewczyny
mam nadzieje ze i tymrazem mi poradzcie;/ zakladam nowy wątek
moja historia jest taka;
na poczatku roku bylam z super chlopakiem jednak po 3 miesiacach cos sie popsóło miedzy nami i się roztalismy to on ze mna zerwał, niedawno wrócił z zagranicy i napisała do mnie smsa ze chcialby sie spotkac... ja po wielu namysłach i wielu próbach odmowy, postanowiłam sie z nim spotkac. Rozmawiało nam sie super, chlopak prznał sie do błedu wynal mi ponownie miłosc i znowu jestesmy razem. niedawno sie dowiedziałam ze jestem glupia ze do niego wrociłam ze jemu zalezy tylko na tym by miec 'kogos' nie wiem nie wiem juz sama. skoro sie kochamy j jest nam dobrze ze soba to czemu nie mozemy dac sobie drugiej szansy? widze ze mu zalezy i każdą chwile spedza ze mną
jak uwazacie czy ponowny związek z ta sama osobą moze sie udać?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.600

powrót

09 wrz 2013 - 10:36:41

Ja byłam w podobnej sytuacji a teraz jestem jego żoną od prawie trzech lat.
Uważam, że należy dać szanse. To jak wam się ułoży zależy tylko od waszego zaangażowania w związek.

powrót

09 wrz 2013 - 10:57:35

a skąd sie dowiedziałaś o tym , że "jestem glupia ze do niego wrociłam ze jemu zalezy tylko na tym by miec 'kogos'" ???

powrót

09 wrz 2013 - 11:00:52

Czyżby jakas zazdrosna koleżanka dawała ci takie zlote rady? Ze jestes gupia, bo jemu zalezy, zeby tylko nie byc samemu?

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

powrót

09 wrz 2013 - 11:03:06

a Ty jak uważasz ?

Cytat
aga341212
hej dziewczyny
mam nadzieje ze i tymrazem mi poradzcie;/ zakladam nowy wątek
moja historia jest taka;
na poczatku roku bylam z super chlopakiem jednak po 3 miesiacach cos sie popsóło miedzy nami i się roztalismy to on ze mna zerwał, niedawno wrócił z zagranicy i napisała do mnie smsa ze chcialby sie spotkac... ja po wielu namysłach i wielu próbach odmowy, postanowiłam sie z nim spotkac. Rozmawiało nam sie super, chlopak prznał sie do błedu wynal mi ponownie miłosc i znowu jestesmy razem. niedawno sie dowiedziałam ze jestem glupia ze do niego wrociłam ze jemu zalezy tylko na tym be soba to y miec 'kogos' nie wiem nie wiem juz sama. skoro sie kochamy j jest nam dobrze zczemu nie mozemy dac sobie drugiej szansy? widze ze mu zalezy i każdą chwile spedza ze mną
jak uwazacie czy ponowny związek z ta sama osobą moze sie udać?

Autorko, no jak uważasz, że jesteś głupia czy nie ? Czy opinie na tak spowodują, że dalej będziesz w tym związku, czy opinie na nie przyczynią się do tego, że przestaniesz się z nim spotykać ? Czy, aż tak ważne jest dla ciebie na starcie (kolejnym już) co sądzą inni ? No mnie to ciekawi, odpowiesz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-09 11:11 przez malmie.

powrót

09 wrz 2013 - 11:07:52

Cytat
malmie
a Ty jak uważasz ?

powrót

09 wrz 2013 - 11:13:03

Cytat
klauudens
Czyżby jakas zazdrosna koleżanka dawała ci takie zlote rady? Ze jestes gupia, bo jemu zalezy, zeby tylko nie byc samemu?

moja wlasna siostra mi tak powiedziała;p

Ja czuje ze on naprawde sie zmienił, chce wiecej czasu ze mną spędzać i lepiej nawet sie dogadujemy teraz niz wczesniej
Cytat
malmie
a Ty jak uważasz ?
Cytat
aga341212
hej dziewczyny
mam nadzieje ze i tymrazem mi poradzcie;/ zakladam nowy wątek
moja historia jest taka;
na poczatku roku bylam z super chlopakiem jednak po 3 miesiacach cos sie popsóło miedzy nami i się roztalismy to on ze mna zerwał, niedawno wrócił z zagranicy i napisała do mnie smsa ze chcialby sie spotkac... ja po wielu namysłach i wielu próbach odmowy, postanowiłam sie z nim spotkac. Rozmawiało nam sie super, chlopak prznał sie do błedu wynal mi ponownie miłosc i znowu jestesmy razem. niedawno sie dowiedziałam ze jestem glupia ze do niego wrociłam ze jemu zalezy tylko na tym be soba to y miec 'kogos' nie wiem nie wiem juz sama. skoro sie kochamy j jest nam dobrze zczemu nie mozemy dac sobie drugiej szansy? widze ze mu zalezy i każdą chwile spedza ze mną
jak uwazacie czy ponowny związek z ta sama osobą moze sie udać?

Autorko, no jak uważasz, że jesteś głupia czy nie ? Czy opinie na tak spowodują, że dalej będziesz w tym związku, czy opinie na nie przyczynią się do tego, że przestaniesz się z nim spotykać ? Czy, aż tak ważne jest dla ciebie na starcie (kolejnym już) co sądzą inni ? No mnie to ciekawi, odpowiesz.







ludzie gadają i zawsze będą gadac, ale troche boli mnie ich opinia. wiem ze to jest moje wlasne zycie i jak je ułoże tak bede zyła.
wiem ze i tak beda gadac o naszym ponownym powrocie;/
spotykac z nim bede sie zawsze a ludzie 'pogadaja i przestana moze kiedys"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-09 11:19 przez aga341212.

powrót

09 wrz 2013 - 11:14:18

Ponowny związek jak najbardziej może się udać, czasami robi siię pewne głupoty, lecz po pewnym czasie człowiek rozumie swoje błędy i je poprawia. Jeżeli jest Ci z nim teraz dobrze, to nie zastanawiaj się tylko z nim chodź, czas pokaże czy to była dobra decyzja:)

powrót

09 wrz 2013 - 11:15:21

Cytat
aga341212
Cytat
klauudens
Czyżby jakas zazdrosna koleżanka dawała ci takie zlote rady? Ze jestes gupia, bo jemu zalezy, zeby tylko nie byc samemu?

moja wlasna siostra mi tak powiedziała;p

Ja czuje ze on naprawde sie zmienił, chce wiecej czasu ze mną spędzać i lepiej nawet sie dogadujemy teraz niz wczesniej
a siostra skad takie info ma ???

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

powrót

09 wrz 2013 - 11:15:58

Cytat
aga341212
Cytat
klauudens
Czyżby jakas zazdrosna koleżanka dawała ci takie zlote rady? Ze jestes gupia, bo jemu zalezy, zeby tylko nie byc samemu?

moja wlasna siostra mi tak powiedziała;p

Ja czuje ze on naprawde sie zmienił, chce wiecej czasu ze mną spędzać i lepiej nawet sie dogadujemy teraz niz wczesniej

Wobec tego trzeba dać szansę, warto próbować. Może to chwilowe i krótkotrwałe, a może wprost przeciwnie, z resztą przecież już chyba podjęłaś decyzję, skoro piszesz: kochamy się.

powrót

09 wrz 2013 - 11:21:15

siostra od razu mnie oceniła ze jestem naiwna i glupia ze ponownie do niego wrociłam
powiedziala ze 'sama nie wiem czego w zyciu chce' moze i ma racje ale to moja decyzja;/

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

powrót

09 wrz 2013 - 11:27:44

Cytat
aga341212
siostra od razu mnie oceniła ze jestem naiwna i glupia ze ponownie do niego wrociłam
powiedziala ze 'sama nie wiem czego w zyciu chce' moze i ma racje ale to moja decyzja;/

Wiesz może i siostra ma rację, tego nie wiem, ale właśnie tak jak powiedziałaś: to jest twoja i jego decyzja, że chcecie spróbować.
Rodzina, znaczy się siostra, na pewno to zrozumie, choć nie wiem jakie relacje tam u ciebie panują.

powrót

09 wrz 2013 - 14:49:10

Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Ale..jeśli wyjechał,przemyślał wszystko i wrócił i chciał Cię spotkać to może coś przemyślał. Spróbujcie, czas pokaże czy wam się uda. Jeśli się nie uda to trzeba żyć dalej i się nie załamywać. Takie jest poprostu życie ;)

powrót

09 wrz 2013 - 16:43:52

a tam nie sluchaj innych, ale lepiej uważaj, tzn. postaraj się kontrolować swoje uczucia do niego.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wysłac mu tą sex fotke?