Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

15 minut temu

informacje o żywieniu

33 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-29 19:49 przez marta_martamarta.

wywalilabym ja na zbity pysk. z kilometra widac ze sie czai na Twojego faceta.a jego bym jeszcze opieprzyła, ze jej wierzy a nie tobie

ej młoda ! Kamere zinstaluj w domu np. to drogie nie jest a bardzo pomocne. pokażesz wtedy mężowi jak ona pracuje a jak Ty się zachowujesz. i jak bedzie kłamać to pokażesz nagranie mężowi ;)

ALE PIERWSZY POWIEDZ MU ZE ONA KŁAMIE I ROBI TO SPECJALNIE.
POWIEDZ MU O SWOICH OBAWACH I ODCZUCIACH. SPOKOJNIE :*

Cytat
ann992
wywalilabym ja na zbity pysk. z kilometra widac ze sie czai na Twojego faceta.a jego bym jeszcze opieprzyła, ze jej wierzy a nie tobie

najlepiej wywal ją jak twojego faceta w domu nie będzie, a potem powiedz mu to co napisałaś tutaj.

Cytat
ann992
wywalilabym ja na zbity pysk. z kilometra widac ze sie czai na Twojego faceta.a jego bym jeszcze opieprzyła, ze jej wierzy a nie tobie

podpuść ją jakoś, nagraj i daj do posłuchanie mężowi, może wtedy do niego dotrze

Cytat
ann992
wywalilabym ja na zbity pysk. z kilometra widac ze sie czai na Twojego faceta.a jego bym jeszcze opieprzyła, ze jej wierzy a nie tobie

Popieram,ale ogólnie ten wątek brzmi jak scenariusz do Trudnych Spraw ^^

rzeczywiście brzmi to jak historia rodem z mody na sukces. Nie możesz jej nagrać, skoro nie kamerą to choć dyktafonem? jest chyba w każdym telefonie:)

Cytat
ann992
wywalilabym ja na zbity pysk. z kilometra widac ze sie czai na Twojego faceta.a jego bym jeszcze opieprzyła, ze jej wierzy a nie tobie

nie wiem jak mozesz to tolerować, mąż pójdzie do pracy zwolnij ją z pracy i każ sie wynosić

historia taka jak w serialu na polsacie

to Ty nie masz już nic do powedzenia,to Ty jestes w ciąży i masz sie czuc konfortowo a nie ciagle sie denerwowac

Ja to bym się na jakiś czas do mamy wyprowadziła na twoim miejscu, może mąż przejrzy na oczy, jakim stał się niepoważnym człowiekiem. Wystarczyło, że młoda atrakcyjna kobieta się pojawiła i już ona jest najważniejsza, normalnie przypomina mi to jakieś trudne sprawy... Powiedz mu, że dłużej tego nie zniesiesz, że on ci nie wierzy, że obłapuje tą dziewczynę, a ty musisz to znosić gdy jesteś w ciąży więc chcesz jak najlepiej dla swojego dziecka i na trochę wyprowadzasz się do mamy. Jeśli cię kocha, to zmądrzeje, a jak nie - ona będzie mu wciąż usługiwać, a do ciebie facet się nie odezwie.

Cytat
Mee1990
Cytat
ann992
wywalilabym ja na zbity pysk. z kilometra widac ze sie czai na Twojego faceta.a jego bym jeszcze opieprzyła, ze jej wierzy a nie tobie

Popieram,ale ogólnie ten wątek brzmi jak scenariusz do Trudnych Spraw ^^
bardzo zabawne ;/;/

juz raz ją chciałam wywalic jak go nie było to do niego zadzwoniła i sie skarzyła on jej powiedzial ze ma siedziec w domu i czekac az on wroci.

mam nagranie jak ona sie drze ze czegos tam nie zrobic ale moj mąż nawet nie chce tego posłuchac . mowi ze mam dac spokoj i przestac sie pograżac i dac mu spokoj po trudnym dniu w pracy.

kamery nie zainstaluje bo kiedy jak ona caly czas po domu sie kręci a ja na stol ani biurko nie wejde.
chcialam moja kolezanke jako swiadka i byla u mnie kolezanka caly dzien ale Tanja zachowywala sie jak wzor pomocy domowej wtedy i tak sie zachowuje tez w niedziele jak moj maz jest caly czas w domu ;/

Nawet bym się nie żaliła mężowi tylko od razu bym ją wywaliła z domu.
To ty powinnaś ustalać warunki a nie mąż którego i tak większość dnia nie ma w domu.
Jeśli potrzebujecie pomocy domowej to ty powinnaś ją polubić i się z nią dogadywać. Poza tym kto ją przyjął do pracy ty czy mąż? Skąd wytrzasnęliście Ukrainkę co to Polek nie było?
Jest dużo chętnych kobiet które chętnie zajęło by jej miejsce.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-29 18:04 przez anta83.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

błędy faceta