Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

starszy facet jego dzieci i ja :(

27 sie 2013 - 14:45:37

Dziewczyny do tej pory myślałam że moje nudne życie juz zawsze będzie takie samo, ale wszystko się zmieniło 5 miesięcy temu kiedy rozpoczełam nową prace. Mam 21 lat, chłopaka z którym jestem prawie od 6 lat, i jak do tej pory myślałam ze jest dla mnie wszystkim mimo że tak długo czekałam na jakiś powazniejszy krok z jego strony, chociażby wspólne zamieszkanie. Cały czas siedzi za granicą a ja sie czuje samotna.. Otóż rozpoczełam prace jako opiekunka do dzieci, chciałam sobie dorobić gdyż studiuje zaocznie. Opiekuje się dwójką dzieci w wieku 7 i 11 lat. Dzieciaki nie mają mamy, wychowuje ich tato. I własnie o niego chodzi. Gdy pierwszy raz go zobaczyłam od razu mi się spodobał, ma on 32 lata, swoją firme, dom i jest bardzo ułożony. Bardzo mi się w nim to spodobało, gdyż jest całkowitym przeciwieństwem mojego obecnego a własciwie juz byłego faceta. Mimo że z początku sprawiał wrażenie bardzo poważnego to okazał się fajnym zabawnym facetem. Pewnego dnia zostałam z jego dziecmi do bardzo poznego wieczora, gdyz miał cos do załatwienia wrócił koło 20. Zaproponował zebym została, zamówi coś do jedzenia. Wypiliśmy , zaczeliśmy się całować i tak wylądowaliśmy w łóżku. Rano go już nie było jak wrócił do domu to się zachowywał jakby nic się nie stało, poczułam się wykorzysstana. I miałam ogromne wyrzuty sumienia wobec obecnego chłopaka. Mimo to czułam ze bardzo mnie do niego ciagnie i zaczynam coś czuć. Myślałam poważnie o zrezygnowaniu z tej pracy. Jednak o dziwo któregos wieczoru zaprosił mnie do kina i na kolacje, zgodziłam się chciałm znim porozmawiac bo ostatnio jak wracał do domu to tak jakby mnie unikał. Na kolacji było miło, dowiedziałam się że coś do mnie czuje, ze mu się podobam itp. Od tametj pory zaczelismy się spotykac, często zostaje u niego w domu. Najgorsze jest to że jego syn chyba zaczą co.s podejzewać i mam wrażenie ze nie odpowiada mu to ze w ogole jestem w ich domu. Zostawiłam chłopaka z którym byłam tyle czasu, lecz mama z którą rozmawiam o wszystkim uważa że zle robie. Twierdz że facet chce mnie wykorzystać, ze omamiła mnie jego kasa, dom co kompletnie nie jest prawdą, twierdz tez ze nie ma wobec mnie powaznych zamiarów.i chce sie zabawic z młoda ładną dziewczyna. A ja nie wiem co mam robić, bardzo zangazowałam się i zalezy mi na nim lecz mam wrażenie ze pn nie wie czego chce. Zaczynam powaznie myslec o odejściu z pracy i zakonczeniu tej znajomosci, bo boje sie ze sie sparze. Ciągle o tym myśle, o nim i jego dzieciach, chce być z nim mysle ze on tez daje mi to do zrozumienia ze mu zalezy.. no ale jego dziecii, nie chce im zastąpić mamy.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-27 14:50 przez patka921.

starszy facet jego dzieci i ja :(

27 sie 2013 - 14:49:05

Ciężka sprawa,jak są dzieci
ja bym nie ryzykowała z nim

zweryfikowana
Posty: 228
Ostrzeżenia: 1/5

starszy facet jego dzieci i ja :(

27 sie 2013 - 14:50:01

nie zrywaj z tamtym i sprawdz jakie zamiary ma ten, bo wyjdzie z tego tyle ze ani jednego ani drugiego miec nie bedziesz:P

starszy facet jego dzieci i ja :(

27 sie 2013 - 14:51:24

tylko ze nie chce oszukiwać mojego byłego juz chłopaka, bo bylismy razem tyle czasu i jest dla mnie wazny, nie moglabym byc z nim i spotykac sie z kims innym.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

starszy facet jego dzieci i ja :(

27 sie 2013 - 14:52:34

jestem w wieku tego faceta.. i nie wyobrażam sobie, by związek z 21 latką traktować poważnie. Jeśli rzeczywiście jest to coś poważnego, to jeśli odejdziesz, on podąży za tobą. Facet, któremu zalezy, zrobi wszystko, by nie stracić swojej kobiety. Ale jeśli dalej pozostajesz jako niania - raczej bym się nie łudziła. Tak czy inaczej, jak na mnie powinnaś zmienić pracę. Jeśli mu zależy, to dalej będziecie razem, mimo zmiany. A jeśli nie - zajmie się nową nianią

starszy facet jego dzieci i ja :(

27 sie 2013 - 14:53:12

WEDŁUG MNIE dojrzały ojciec dwójki dzieci, które już dużo przeszły w swoim życiu tracąc matkę na poważnie nie zwiąże się z tak młodą dziewczyną, ktora w każdej chwili może zmienić zdanie i odejść, a dzieci się przywiążą.. Najważniejsze jest dobro dzieciaków.

starszy facet jego dzieci i ja :(

27 sie 2013 - 14:53:38

Cytat
domekw
Ciężka sprawa,jak są dzieci
ja bym nie ryzykowała z nim

No i co z tego? Dzieci to jakiś grzech?

starszy facet jego dzieci i ja :(

27 sie 2013 - 14:55:41

Cytat
Evans18
Cytat
domekw
Ciężka sprawa,jak są dzieci
ja bym nie ryzykowała z nim

No i co z tego? Dzieci to jakiś grzech?
A paszoł won!! czytaj ze zrozumieniem

starszy facet jego dzieci i ja :(

27 sie 2013 - 14:58:20

tak tylko ze ja własnie nie odczuwam tego ze dla niego to jest tylko przelotna znajomosc, na kazdym kroku czuje ze mu bardzo zalezy wypytywal czy nie chciałabym sie wprowadzic i jak ja go traktuje kim on dla mnie jest, jak jest w pracy dzwoni caly czas kiedyh ma wolna chwile tylko zeby ze mna porozmawiac

Cytat
karolka324
WEDŁUG MNIE dojrzały ojciec dwójki dzieci, które już dużo przeszły w swoim życiu tracąc matkę na poważnie nie zwiąże się z tak młodą dziewczyną, ktora w każdej chwili może zmienić zdanie i odejść, a dzieci się przywiążą.. Najważniejsze jest dobro dzieciaków.
dlaczego tak uważasz, myślisz ze nie zechce być ze mną tylko dltego ze jestem młoda. On widzi jak sie zajmuje jego dziecikami i ze one sie do mnie przywiozały



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-27 15:01 przez patka921.

starszy facet jego dzieci i ja :(

27 sie 2013 - 15:01:04

Cytat
karolka324
WEDŁUG MNIE dojrzały ojciec dwójki dzieci, które już dużo przeszły w swoim życiu tracąc matkę na poważnie nie zwiąże się z tak młodą dziewczyną, ktora w każdej chwili może zmienić zdanie i odejść, a dzieci się przywiążą.. Najważniejsze jest dobro dzieciaków.
może być i w druga strone:) poważny dojrzały myslący ,o dzieciach facet ,nie zwiaze się zmłoda osoba,jesli nei będzie pewny swoich uczuc i poważnych zamiarow względem niej ,choćby z tego względu ,by nie robic nadziei dzieciom ,ze ,ktoś fajny pojawi się w ich domu :) a nie przelotna miłostka ,na chwile :) tym bardziej jesli ta osoba opiekuje się dziecmi:)

starszy facet jego dzieci i ja :(

27 sie 2013 - 15:02:54

Cytat
domekw
Cytat
Evans18
Cytat
domekw
Ciężka sprawa,jak są dzieci
ja bym nie ryzykowała z nim

No i co z tego? Dzieci to jakiś grzech?
A paszoł won!! czytaj ze zrozumieniem

A czemuż to, forum jest publiczne panno. Raczej ty czytaj, bo ja tam nic złego nie widzę, jedynie to że autorka nie jest pewna co robić.

starszy facet jego dzieci i ja :(

27 sie 2013 - 15:03:59

Cytat
roksolana83
jestem w wieku tego faceta.. i nie wyobrażam sobie, by związek z 21 latką traktować poważnie. Jeśli rzeczywiście jest to coś poważnego, to jeśli odejdziesz, on podąży za tobą. Facet, któremu zalezy, zrobi wszystko, by nie stracić swojej kobiety. Ale jeśli dalej pozostajesz jako niania - raczej bym się nie łudziła. Tak czy inaczej, jak na mnie powinnaś zmienić pracę. Jeśli mu zależy, to dalej będziecie razem, mimo zmiany. A jeśli nie - zajmie się nową nianią

Zgadzam się z przedmówczynią.
Nie wyobrażam sobie, by dorosły "stary" facet traktował poważnie relację z tak młodą dziewczyną. Moim zdaniem nie powinnaś się nastawiać na zbyt wiele. I fakt, dopóki pozostaniesz niańką będziesz po prostu panienką bo bzykania.
Z obecnym facetem zerwij tak czy inaczej. Skoro go zdradzasz to nie ma sensu z nim być.

starszy facet jego dzieci i ja :(

27 sie 2013 - 15:05:10

:( nie wiem dziewczyny co robic, nigdy nie byłam w takiej sytuacji

Cytat
justangel
Cytat
roksolana83
jestem w wieku tego faceta.. i nie wyobrażam sobie, by związek z 21 latką traktować poważnie. Jeśli rzeczywiście jest to coś poważnego, to jeśli odejdziesz, on podąży za tobą. Facet, któremu zalezy, zrobi wszystko, by nie stracić swojej kobiety. Ale jeśli dalej pozostajesz jako niania - raczej bym się nie łudziła. Tak czy inaczej, jak na mnie powinnaś zmienić pracę. Jeśli mu zależy, to dalej będziecie razem, mimo zmiany. A jeśli nie - zajmie się nową nianią

Zgadzam się z przedmówczynią.
Nie wyobrażam sobie, by dorosły "stary" facet traktował poważnie relację z tak młodą dziewczyną. Moim zdaniem nie powinnaś się nastawiać na zbyt wiele. I fakt, dopóki pozostaniesz niańką będziesz po prostu panienką bo bzykania.
Z obecnym facetem zerwij tak czy inaczej. Skoro go zdradzasz to nie ma sensu z nim być.
Stary??? Przecież ma 32 lata a nie 50



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-27 15:06 przez patka921.

starszy facet jego dzieci i ja :(

27 sie 2013 - 15:06:00

Taka różnica to nic ;)
Gdyby miał 60 to tak hehe;D
A dzieci to nie jest żaden problem;)
Zapytaj go jakie ma wobec Ciebie zamiary, tak będzie najprościej.
Musicie szczerze porozmawiać;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-27 15:17 przez Diana__172.

starszy facet jego dzieci i ja :(

27 sie 2013 - 15:06:31

justangel 32 lata to jaki stary
ona ma 21 nie 15 lat

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kochanka męża?