Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Jak zrobić loki?

24.02 o 23:39

calominal opinie

30.01 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

zdrada..

27 sie 2013 - 01:57:26

Pisałam już wcześniej o facecie który mnie nie szanował wiem że to był mój błąd że sobie na to pozwalałam. Miłość do niego przewyższyła mój honor i godność. Dałam mu znów szanse. Pokłóciliśmy się, powiedział że idzie spać kilka dni później okazało się że był z jakaś dziewczyną na imprezie od ludzi wiem że się 'macali' przytulali itd. Mimo to jak gdyby nigdy nic zachowywał się normalnie mówił że mnie kocha itd. Po tym jak się dowiedziałam nie wytrzymałam i pokłóciliśmy się strasznie. Od tamtej pory się nie odzywał sporadycznie głownie po to żeby zrobić mi jazdę że gdzieś wyszłam i z kimś mnie widział. Tydzień temu ponad byłam na imprezie ze znajomymi i był on z nią. Przytulali się całowali. Miałam ochotę podejść i strzelić mu w pysk. Najlepsze było to, że podszedł wtedy do mnie zaczął mi mówić że wszystko się rozleciało przeze mnie że to ja waliłam w ch**a i wszystko obrócił na mnie zrobił z siebie ofiare bo przecież 'on mnie tak kocha' gdy mu powiedziałam że widziałam wszystko to stwierdził że jestem poj****a i żebym mu nie wkręcała sytuacji które nie mają miejsca. I powiedział że to niby tylko koleżanka i że on był zawsze w porządku wobec mnie. Jasne. Potem zaczął mnie przytulać całować. Poszłam do domu, a on od tamtej pory się nie odzywa. Nie wiem co mam zrobić, nikt nigdy tak mnie nie zranił i nie upokorzył. Jak poradzić sobie w takiej sytuacji bo już nie wytrzymuje psychicznie. Z góry dziękuje za każdą odpowiedź.

zdrada..

27 sie 2013 - 02:14:22

po takich atrakcjach jakie Ci zapewnił dałaś się mu przytulać i całować?
najlepiej spróbować zapomnieć, zero kontaktów i jakoś powoli się ułoży..

zdrada..

27 sie 2013 - 02:20:54

Odizoluj sie od niego. NA ZAWSZE.

Nie dawaj mu sie calowac, przytulac i w ogole dotykac. Nie zasluguje na zwykla rozmowe :) Olej, unikaj kontaktow - zobaczysz, ze z czasem sie wszystko ulozy... z kims innym.

zdrada..

27 sie 2013 - 05:56:58

Skąd ja to znam. Może nie pod kątem zdrady, ale w każdej kłótni odwracanie ogonem i to zawsze ja jestem winna...na Twoim miejscu bym zerwała z nim kontakt, nie zasługuje na Ciebie

zweryfikowana
Posty: 228
Ostrzeżenia: 1/5

zdrada..

27 sie 2013 - 06:01:08

nie da sie byc z kims po zdradzie wiem z doswiadczenia wiec zakoncz to i najdz kogos dojrzalszgo:)

zdrada..

27 sie 2013 - 07:09:49

ja ty wogule mogłaś być z takim żłobem przecież to zwyczajny cham , dziewczyno otwórz oczy i kopnij go w dupę , chociaż nawet na to nie zasłużył!! Nie bądż przypadkiem głupia i nie daj się wmówić jakiś przeprosin i kłamstw bo to zwykłe zero ! ! !

zdrada..

27 sie 2013 - 07:32:43

Zapomnij o nim dziewczyno ! Nie możesz być z kimś, kto robi Ci coś takiego

zdrada..

27 sie 2013 - 08:08:57

Oczywiście zero kontaktu! Musisz się nauczyć żyć tak jakby go nie było!

zdrada..

27 sie 2013 - 08:12:03

Najwyraźniej szukał miłosnych uniesień gdzie indziej, może po prostu potrzebował odskoczni od rzeczywistości, ale od razu widać jakim jest typem człowieka, jeśli teraz kolejny raz dałabyś się przeprosić i spróbować jeszcze raz, nigdy nie miałabyś do niego zaufania, codziennie myślałabyś co robi, z kim jest, czy aby na pewno Cie nie zdradza. Pamiętaj, utraconego zaufania nie da się odbudować. To tylko takie złudzenie, że może być dobrze, ale trwa ono miesiąc, dwa, później znów się wszystko sypie. Domyślam się, że nadal go kochasz, jeśli dałaś mu się przytulać i całować, niełatwo jest oswoić się z myślą, że osoba , którą się kocha już nie będzie nigdy tą z którą spędzało się najwięcej czasu, niestety. Póki co chyba musisz oddzielić przeszłość grubą kreską, po prostu przestań się z nim kontaktować, już i tak wystarczająco Cię chyba upokorzył.

zdrada..

27 sie 2013 - 08:26:25

Cytat
comeee_on
Najwyraźniej szukał miłosnych uniesień gdzie indziej, może po prostu potrzebował odskoczni od rzeczywistości, ale od razu widać jakim jest typem człowieka, jeśli teraz kolejny raz dałabyś się przeprosić i spróbować jeszcze raz, nigdy nie miałabyś do niego zaufania, codziennie myślałabyś co robi, z kim jest, czy aby na pewno Cie nie zdradza. Pamiętaj, utraconego zaufania nie da się odbudować. To tylko takie złudzenie, że może być dobrze, ale trwa ono miesiąc, dwa, później znów się wszystko sypie. Domyślam się, że nadal go kochasz, jeśli dałaś mu się przytulać i całować, niełatwo jest oswoić się z myślą, że osoba , którą się kocha już nie będzie nigdy tą z którą spędzało się najwięcej czasu, niestety. Póki co chyba musisz oddzielić przeszłość grubą kreską, po prostu przestań się z nim kontaktować, już i tak wystarczająco Cię chyba upokorzył.



otóż to :)

zweryfikowana
Posty: 714
Ostrzeżenia: 3/5

zdrada..

27 sie 2013 - 08:33:15

Myśl o sobie. Zapomnij o nim ;)

zdrada..

27 sie 2013 - 08:44:39

Dokładnie. Jak Cię jeszcze kiedykolwiek będzie próbował dotknąć daj mu w pysk. Niedojrzały palant. Wykreśl go zupełnie ze swojego życia i bądź twarda.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-27 08:45 przez dagoos86.

zdrada..

27 sie 2013 - 09:01:02

Olej go i całkowicie zerwij z nim kontakt. Unikaj wszelkich rozmów! Taki człowiek nie jest niczego wart, nie zasługuje nawet na krótką rozmowę.

zdrada..

27 sie 2013 - 09:07:03

just let him go away:)

zdrada..

27 sie 2013 - 09:08:21

Jezu Ty chyba siebie nie szanujesz zadając sie jeszcze z takim psycholem.Odetnij sie na zawsze!!!on cie okłamuje i chce zrobić debilke!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rozmowa w dziwnym stylu