Obecnie rozmawiamy o:

Dobry barber w Rzeszowie

gorący temat

najtańsza apteka

11 minut temu

rozwód

godzinę temu

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mężczyzna a odchudzanie?

23 lip 2013 - 23:45:05

Cześć dziewczyny,
na studiach mam super znajomych a wśród nich na prawdę fajnego kumpla.
Mamy świetny kontakt , kumpel jest bardzo przystojnym facetem nie powiem że nie ale podoba mi się, wiecie nigdy nie liczyłam na nic więcej ale kumpela powiedziała : co ci szkodzi, możecie kręcić ze sobą może coś z tego wyjdzie.
Jestem trochę pulchniejsza i tak sobie pomyślałam że może wygląd miał wpływ na to że nic nie chciał,
myślicie że jest sens po za sensem zdrowotnym zmienić wygląd jeśli chodzi o wagę dl faceta?
prosze o opinie

Mężczyzna a odchudzanie?

23 lip 2013 - 23:47:41

hmm ja odchudzałam się głównie dla siebie, dla własnego większego poczucia wartości i pewności siebie :) No a na drugim miejscu był mój facet i po części dla niego to też zrobiłam ;)

Mężczyzna a odchudzanie?

23 lip 2013 - 23:52:44

Ktoś jeszcze ?:)

Mężczyzna a odchudzanie?

23 lip 2013 - 23:52:50

Nie, gdybyś miała mu się podobać w ogóle, to podobałabyś się od początku.

Mężczyzna a odchudzanie?

23 lip 2013 - 23:53:01

przede wszystkim powinno się odchudzać dla siebie, bo po schudnięciu to może mu się dalej cos nie podobać... Fakt może zwrócił na to uwagę, bo tak naprawdę liczy się dobre wrażenie :) ja bym raczej nie odchudzała się specjalnie dla faceta z którym tylko"kręcę" czy coś, szkoda zachodu :P

Mężczyzna a odchudzanie?

23 lip 2013 - 23:55:57

a może akurat włosy, albo coś innego mu sie nie spodobało od początku? ;)
nie ma co stawiać na wagę, może dla niego Twoje ciało jest ok?:)

Mężczyzna a odchudzanie?

23 lip 2013 - 23:56:02

każdy motywator jest dobry :D

Mężczyzna a odchudzanie?

23 lip 2013 - 23:58:20

Znaczy w sumie sama nie wiem czy mu się podobam czy nie..cholera wie, po prostu przyjaźnimy się i bardzo często spędzamy razem czas i kumpela podsuneła mi ten genialny pomysł że może by spróbować:)

Mężczyzna a odchudzanie?

24 lip 2013 - 00:00:52

Ehh nie ma co się zmuszać.. powinnaś chcieć tego dla samej siebie... bo co jeśli schudniesz a on dalej będzie Cie traktował jako koleżankę?

Mężczyzna a odchudzanie?

24 lip 2013 - 00:09:09

Może on będzie motywacją a ja uzyskam efekt dla zdrowia :)

Mężczyzna a odchudzanie?

24 lip 2013 - 00:11:17

Cytat
olaola90
Może on będzie motywacją a ja uzyskam efekt dla zdrowia :)
A może nie wyglądasz źle tylko sobie pomyślałaś sobie wmówiłaś że to jest wina tego że nie spodobałaś się mu?

Mężczyzna a odchudzanie?

24 lip 2013 - 00:12:04

Odchudzanie dla faceta jest totalnie bez sensu, facet ma Cie kochać taka jaką jesteś :) a odchudzić się możesz tylko i wyłącznie dla siebie :)

Mężczyzna a odchudzanie?

24 lip 2013 - 00:17:31

nie oszukujmy się, pierwsze wrażenie jest ważne i łatwiej jest kogoś poznać

jak patrzę na swoje stare fotki, kiedy byłam pulchna, to sama bym do siebie nie podeszła, żeby się poderwać;)

jeśli to ma być dla Ciebie dobra motywacją, niech będzie, zacznij coś robić, dla siebie, dla zdrowia, dla wyglądu i samopoczucia, bo to wszystko razem się łączy

a ten kolega pewnie traktuje Cię jako kumpelę i na pewno nie przez to, że jesteś pulchna, tylko pewnie po prostu jesteście na stopie przyjacielskiej



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-24 00:19 przez pauli05.

Mężczyzna a odchudzanie?

24 lip 2013 - 00:29:15

Cytat
pauli05
jeśli to ma być dla Ciebie dobra motywacją, niech będzie, zacznij coś robić, dla siebie, dla zdrowia, dla wyglądu i samopoczucia, bo to wszystko razem się łączy

a ten kolega pewnie traktuje Cię jako kumpelę i na pewno nie przez to, że jesteś pulchna, tylko pewnie po prostu jesteście na stopie przyjacielskiej



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-24 00:35 przez ChuuupaChups.

Mężczyzna a odchudzanie?

24 lip 2013 - 00:43:41

skoro jesteś pulchna to szukaj sobie pulchnego faceta, a nie ogladasz się za atrakcyjniejszymi od siebie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdy mój facet potrafi żle się wyrażać do mnie