Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->
zweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 22:40:32

"żeczywiście" wrrrr
ale masz problem.. a Hiuston nie żyje..

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 22:43:30

przeczytałam i mam to samo zdanie.
kolo sie albo znudził albo nie ma serio czasu . poodznaczał się na fotkach tez mi cos też sie odznaczam zawsze jak ktos mnie gdzies przyopnie nawet jak robi to mój facet. a jakos nie mam nikogo na boku .

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 22:50:40

jak dla mnie to sprawa statusu na fb to najmniejszy problem w waszym związku

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 23:12:01

kazdy ma inne problemy z ktorymi nie moze sobie poradzic, dziewczyna w tym wypadku ma wlasnie taki z fejsem, ja w ogole nie siedze juz na fejsie, ale zwiazek mam ustawiony, nie jest mi to w ogole potrzebne do szczescia
ale fakt faktem wejscie na fejsa zajmuje minute a zaakceptowanie tego rowniez nie wiele.
dziwne ze wykreca sie ze spotkan ( chyba ze cos zle doczytalam juz), ze ciagle jest zmeczony i ze usuwal znaczniki ze zdjec.
moze ma faktycznie inna albo ma jakies klopoty do ktorych nie chce cie wciagac skoro cos wyczytalas zeby pieniadze oddal?
moze chce zostawic chodz troche anonimowosci ze swojego zycia?
to jest dla mnie jakies dziwne,
nie naciskaj na niego to bez sensu. nie chce to nie, powinnas byc madrzejsza i sama usun status zwiazku ze wolna czy cos. ale skoro nie wchodzi na fejsa to i tak niczego nie zauwazy wiec co to za roznica,
nie zyj tylko fejsem ;)

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

24 lip 2013 - 07:31:39

Czy musza mieć 14 lat zeby miec status w zwiazku na facebooku?! Lekki ogar laski!

Sama znam sytuacje - dziewczyna miała facebooka i status w zwiazku a on nie.

I co? Leciałą ściema ze nie ma czasu. Gdyby miał facebooka to musiałby ustawic status w zwiazku i byc moze moja kolezanka dowiedziałaby sie szybciej, ze ją zdradza. I to przez ROK!!

A tak to był bezkarny, bo skad jedna i druga miały sie o sobie dowiedzieć, skoro byli z innych miast? No znikąd!

Wiec ogar, ogar laski!! I dodam ze ona miała 23 lata a on 26 i w takiego h*ja ją zrobił za przeproszeniem.

Jak tka można? A no można.. Skoro nie ma face to nie ma strachu, ze ktos go oznaczy, jak na sylwestra bawi sie z tą druga a tej pierwszej wlai scieme, że jest chory.

Nie ma też stracha jak go ktos zobaczy z laską bo przeciez ma dziewczyne, ale kogo?.. NO cóż ma dwie, to, ze całkiem inne nie zmienia faktu, ze podójne życie w dóch miastach wychcodziło mu cudownie perfekcyjnie.

Wiec ja bym zrobiła tak: albo ustawiasz status w zwiazku, albo sie goń. NIe macz czasu daj mi hasło ja to zrobię. Bo to są dwie minuty pracy. Ja zaraz ide do pracy a mogłam naskrobać posta - dla chccacego niz trudnego.

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

24 lip 2013 - 08:19:23

Cytat
truskawka92
Cytat
MoniakV
Odznaczyć się z waszych zdjęć miał siłę, a ustawić statusu nie ma siły?
Daj sobie spokój z durniem:)
tak niech zerwie z facetem bo nie ustawił odpiewiedniego statusu na fb XD
jak czytam wasze odpowiedzi to wale głową o sciane.

A Ty naucz się czytać ze zrozumieniem,bo tutaj już nie chodzi o ten cały status związku,tylko o to,że facet ewidentnie coś kręci.
Nie odzywa się,odznaczył wspólne zdjęcia,ma na wszystko milion wymówek.
To z tym jeziorem to też pewnie niezła ściema.
Ja bym sobie dała z nim spokój,autorko wątku. Albo jedź do niego bez zapowiedzi i pewnie na miejscu wszystko się wyjaśni..

zweryfikowana
Posty: 452
Ostrzeżenia: 3/5

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

24 lip 2013 - 08:30:30

syndrom zaglaskanego kotka.

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

24 lip 2013 - 08:39:11

jakich ja czasow durnowatych doczekalam ze teraz ludzie wymuszaja na swoich partnerach deklaracji na fb , porazka. kontroluj go jeszcze bardziej to za chwile zostaniesz sama i bedziesz zakladac watki facet mnie zostawil co ja mam biedna zrobic . ekshibicjonizm internetowy mnie przeraza

Cytat
bluecuracao
Czy musza mieć 14 lat zeby miec status w zwiazku na facebooku?! Lekki ogar laski!

Sama znam sytuacje - dziewczyna miała facebooka i status w zwiazku a on nie.

I co? Leciałą ściema ze nie ma czasu. Gdyby miał facebooka to musiałby ustawic status w zwiazku i byc moze moja kolezanka dowiedziałaby sie szybciej, ze ją zdradza. I to przez ROK!!

A tak to był bezkarny, bo skad jedna i druga miały sie o sobie dowiedzieć, skoro byli z innych miast? No znikąd!

Wiec ogar, ogar laski!! I dodam ze ona miała 23 lata a on 26 i w takiego h*ja ją zrobił za przeproszeniem.

Jak tka można? A no można.. Skoro nie ma face to nie ma strachu, ze ktos go oznaczy, jak na sylwestra bawi sie z tą druga a tej pierwszej wlai scieme, że jest chory.

Nie ma też stracha jak go ktos zobaczy z laską bo przeciez ma dziewczyne, ale kogo?.. NO cóż ma dwie, to, ze całkiem inne nie zmienia faktu, ze podójne życie w dóch miastach wychcodziło mu cudownie perfekcyjnie.

Wiec ja bym zrobiła tak: albo ustawiasz status w zwiazku, albo sie goń. NIe macz czasu daj mi hasło ja to zrobię. Bo to są dwie minuty pracy. Ja zaraz ide do pracy a mogłam naskrobać posta - dla chccacego niz trudnego.
bo z wiazek trzeba wlozyc troche emocji i umiec je tez odbierac a jak sie liczy na to tylko ze facet bedzie dawal prezenciki , kwiatuszki i wiecznie bedzie taki romeo to sie szybko przeliczy . czasy sa takie ze ciagle jestesmy manipulowani, inwigilowani. nasze konsupmcyjne podejscie do zycia osiagnelo apogeum teraz bardziej liczy sie miec niz byc ale trzeba umiec sie w tym odnalezc a nie byc jak leming.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-24 08:55 przez agata74.

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

24 lip 2013 - 09:04:19

Gdyby u mnie pojawiła się sytuacja z Facebookiem, raczej bym się tym nie przejęła (w moim związku to ja przez długi czas miałam ukryty status, bo nie czułam potrzeby pokazywania tego wszystkim, choć z drugiej strony też nie ma się czego wstydzić), ale skoro mówisz, że ciągle ma jakieś wymówki, nie chce się spotykać ani rozmawiać - wtedy na pewno byłabym zaniepokojona. Może ma jakiś problem i boi się Ci powiedzieć, albo to drugie, znacznie gorsze... Musisz do niego pojechać i poważnie porozmawiać, tak będzie najlepiej.

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

24 lip 2013 - 09:07:35

daj sobie spokój-to takie pierdoły są i bardzo dzecinne

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

24 lip 2013 - 09:13:04

Cytat
gaabii
Ja też sobie nie chce ustawić, bo uważam to za dziecinne i niepotrzebne. Czyli mój chłopak też powinien się na mnie obrazić?

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

24 lip 2013 - 09:17:45

Zajmij się własnym życiem i nie marnuj go. Jak będzie chciał, to odejdzie i Ty z całą pewnością dowiesz się o tym ostatnia. Taka jest kolej rzeczy. Mieszkacie daleko od siebie...a on najwyraźniej nie dorósł do związku na odległość. Zamiast zadręczania go zwyczajnie z nim porozmawiaj. Wytłumacz mu, że tu nie chodzi o status związku na fb, tylko o to, że masz podejrzenia, że coś jest nie tak. Nakłoń go do wyznań i powiedz wprost, że jak coś ma się skończyć, to niech kończy się tak jak należy...a nie, że Ty dowiesz się o tym po fakcie, bo na Twoim nieszczęściu on szczęścia nie zbuduje, a życie w trójkącie Cię niestety nie satysfakcjonuje.

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

24 lip 2013 - 09:23:05

hmm...albo kimś innym się interesuje,albo już kogoś innego ma

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

24 lip 2013 - 09:41:57

Zamiast pisac tutac porozmawiaj z nim szczerze.

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

28 lip 2013 - 12:35:10

Cytat
myszkins
przeczytałam i mam to samo zdanie.
kolo sie albo znudził albo nie ma serio czasu . poodznaczał się na fotkach tez mi cos też sie odznaczam zawsze jak ktos mnie gdzies przyopnie nawet jak robi to mój facet. a jakos nie mam nikogo na boku .

A dla mnie to byłoby dziwne, ze wcześniej chętnie to robił, a teraz nagle unika, odnacza się na fotach. Błagam Cię przecież to widać jak na dłoni, że on coś kręci.

Autorko, wyjaśniło się coś?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mężczyzna a odchudzanie?