Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

tanie przepisy na obiad

15.02 o 15:34

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 6 7 8 -->

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 21:52:55

Cytat
kamila249
A probowalas powiedziec zeby nie ustawial ze jest w zwiazku z Toba, tylko samo w zwiazku bez oznaczania osoby? Ciekawe co by wtedy zrobil.

Znów byłaby ta gadka, ze nie chce mu sie wlaczac kompa i właściwie to on musi iść spać. Normalnie mistrz wymówki. A na weekend kiedy nie pracuje to idzie na cały dzien nad jezioro no a wieczorem znow jest zmeczony plywaniem i jest nie na silach zeby uruchomic komputer.
Albo mowi, ze nie wie jak to zrobic...
Ale jak on mnie kiedys meczył zebym to ja ustawiła to był nieugięty.

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 21:53:34

a ja nawet nie mam fb i śmieszą mnie tego typu sytuacje tak jakby to coś zmieniało czy jest w związku czy nie, dla chcącego nic trudnego...sorry

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 21:58:28

jedz do niego w ten weekend i sie przekonasz jak wyglada sutuacja...

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 21:59:08

Cytat
Aneeczka01
ja myślę , że tu nie trzeba się wkurzać o status , tylko poważnie się zastanowić czy on faktycznie nie ma kogoś na boku .(a Wy dziewczyny też bez sensu od razu kogoś "petujecie" , że jest dziecinna ze o status się obraza czy coś , a tu chodzi tak naprawdę o coś zupełnie innego. Fakt jest taki ,że kontroli nie masz żadnej więc może robić sobie co chce. Może więc czas na szczerą rozmowę ? może przestał mu odpowiadać związek na odległość i kogoś ma na miejscu . Może próbuje ukryć Ciebie przed "Nią" ? zastanów się bo sprawa wydaje się bardziej poważna niż status na fb

Tez tak myślę.

Zrób mu niespodziankę i odwiedź go.

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 21:59:45

Tak jak mowie, ja nawet nie ustawiłabym sobie tego związku gdyby to on nie robił z tego takiego problemu. Ale jak on sie tak zjeżył na ten temat to dało mi to do myślenia.

Powiedziałam mu, ze ma sie odezwać jak ustawi sobie to ale on sie nie odzywa... Ani nie mowi ze sobie ustawi ani nie prostestuje przeciwko - po prostu nic.. Poszłam mu chyba na reke




Teraz to on ma do mnie przyjechac..
Moze dobrym sposobem jest zrobienie sobie z nim wspolnego zdjecia i oznaczenie go na nim. Jak usunie znacznik to cos jest na rzeczy....
Dodam że poodznaczał sie juz na wszysttkich naszych starych fotkach na fb



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-23 22:02 przez -Patrycja-.

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 22:03:31

ja was nie rozumiem, modne jest chyba strasznie szydzenie z fejsa i "jego" problemów.
ja nie widzę problemu, jeżeli ukochanej osobie zależy na takiej pierdołce to czemu tego unikać, odmawiać, migać się?

jedynie wtedy, gdy się ma coś na sumieniu.

nawet jeżeli uważam, że jest to dziecinne, a ukochanej osobie na tym zależy to... przecież chyba nie jest taki wielki problem się zgodzić?

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 22:03:43

Cytat
-Patrycja-
Tak jak mowie, ja nawet nie ustawiłabym sobie tego związku gdyby to on nie robił z tego takiego problemu. Ale jak on sie tak zjeżył na ten temat to dało mi to do myślenia.

Powiedziałam mu, ze ma sie odezwać jak ustawi sobie to ale on sie nie odzywa... Ani nie mowi ze sobie ustawi ani nie prostestuje przeciwko - po prostu nic.. Poszłam mu chyba na reke

Jeśli się nie odezwie to tym bardziej wskazuje na to że coś kombinuje..
I też myślę że odwiedziny mogły by być ciekawe, chyba że jesteś honorowa to poprostu go olej.

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 22:04:28

''Dodam że poodznaczał sie juz na wszysttkich naszych starych fotkach na fb
''
- to coś jest na rzeczy..

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 22:05:44

W Holandii było mu wszystko jedno jaki macie status na fb, a po powrocie do rodzinnego miasta po prostu się wstydzi. Może powiedział chłopakom, że zarwał fajną laskę, nic poważnego a teraz chcesz, żeby miał status "jest w związku z....."
Może w swojej miejscowosci uważany jest za wolnego chłopaka......

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 22:06:36

mówią, że to dziecinne ale dziewczyny chyba po prostu nie przeczytały wszystkich postów. Moim zdaniem coś jest na rzeczy, ja by go wzięła z zaskoczenia skoro nie chce na ten temaat rozmawiać

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 22:06:53

Cytat
-Patrycja-
Cytat
kamila249
A probowalas powiedziec zeby nie ustawial ze jest w zwiazku z Toba, tylko samo w zwiazku bez oznaczania osoby? Ciekawe co by wtedy zrobil.

Znów byłaby ta gadka, ze nie chce mu sie wlaczac kompa i właściwie to on musi iść spać. Normalnie mistrz wymówki. A na weekend kiedy nie pracuje to idzie na cały dzien nad jezioro no a wieczorem znow jest zmeczony plywaniem i jest nie na silach zeby uruchomic komputer.
Albo mowi, ze nie wie jak to zrobic...
Ale jak on mnie kiedys meczył zebym to ja ustawiła to był nieugięty.
to moze powiedz zeby podal Ci haslo to Ty to za niego zrobisz. Jak nic nie ukrywa to powinienpodac, no albo jak Ci na tym zalezy to jak przyjedzie wlacz mu kompa i nie bedzie wymowek ze nie ma czasu i ze nie umie bo mu pokazesz jak to zmienic

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 22:07:08

ale masz problemy, po prostu te całe statusy to dziecinada a ten fb to żenada.

Cytat
kamila249
Cytat
-Patrycja-
Cytat
kamila249
A probowalas powiedziec zeby nie ustawial ze jest w zwiazku z Toba, tylko samo w zwiazku bez oznaczania osoby? Ciekawe co by wtedy zrobil.

Znów byłaby ta gadka, ze nie chce mu sie wlaczac kompa i właściwie to on musi iść spać. Normalnie mistrz wymówki. A na weekend kiedy nie pracuje to idzie na cały dzien nad jezioro no a wieczorem znow jest zmeczony plywaniem i jest nie na silach zeby uruchomic komputer.
Albo mowi, ze nie wie jak to zrobic...
Ale jak on mnie kiedys meczył zebym to ja ustawiła to był nieugięty.
to moze powiedz zeby podal Ci haslo to Ty to za niego zrobisz. Jak nic nie ukrywa to powinienpodac, no albo jak Ci na tym zalezy to jak przyjedzie wlacz mu kompa i nie bedzie wymowek ze nie ma czasu i ze nie umie bo mu pokazesz jak to zmienic

totalna porażka grzebać facetowi w kompie! jak się ma szacunek i zaufanie to tego nie powinno być. A jak nie ma zaufania to niech skonczy ten zwiazek albo on to zrobi za nia, jak mu z czymś takim wyleci.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-23 22:08 przez truskawka92.

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 22:07:28

jezeli przez rok razem mieszkali to napewno jego koledzy wiedzieli ze ma dziewczyne i nie jest wolny:)

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 22:07:42

Odznaczyć się z waszych zdjęć miał siłę, a ustawić statusu nie ma siły?
Daj sobie spokój z durniem:)

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 22:09:33

Cytat
MoniakV
Odznaczyć się z waszych zdjęć miał siłę, a ustawić statusu nie ma siły?
Daj sobie spokój z durniem:)
tak niech zerwie z facetem bo nie ustawił odpiewiedniego statusu na fb XD
jak czytam wasze odpowiedzi to wale głową o sciane.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-23 22:10 przez truskawka92.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mężczyzna a odchudzanie?