Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 20:57:02

Jestem z chlopakiem prawie 2 lata. Przez rok mieszkalismy razem w Holandii (gdzie sie poznalismy) ale teraz mieszkamy od siebie 300 km i widujemy sie raz na miesiąc. Zamierzamy razem zamieszkac ale w naszych rodzinnych miejscowościach trzyma nas praca i poki co to każde mieszka u siebie.

Zawsze mieliśmy z chłopakiem ustawiony związek na fb. Lecz w pewnym momencie zaczęło wydawać mi się to głupie, że zbyt duża ingerencja w życie prywatne i postanowiłam ograniczyć podawane informacje wraz ze statusem związku.

Ale teraz role się odwróciły i chce na nowo ustawić sobie związek (zaczełam po prostu być o niego zazdrosna, nie mieszkamy razem i chciałam żeby wszyscy wiedzieli, ze ma dziewczyne). Ale on nie chce. Nie powiedział mi tego wprost ale zaproszenie do związku wysłałam 2 tygodnie temu a ten wciąż mnie zwodzi, ze nie mógł sobie tego ustawić bo nie logował sie juz dawno na fb bo był zbyt zajęty albo zmeczony po pracy i nie chialo mu sie logować. Ostatnio też zauważyłam spadek zainteresowania mna tz. po pracy pisał smsa, ze idzie na siłownie/ jezioro po czym nie dzwonił ani nie odpisywał do rana. Wtedy pisał smsa na 'dzien dobry' gdzie tłumaczył, ze wrócił taki wyczerpany, ze od razu poszedł spać i zapomniał napisać i ze bardzo przeprasza. Teraz od 3 dni, sie poprawił i żeczywiście zachowuje sie godnie ale za chiny nie moge go namówić żeby sobie to usatwił...

Dodam, ze zablokowal sobie rowniez tablice i nie moge dać mu zadnego posta- tak jakby chciał zebym mu przypadkiem czegos nie napisała.

Powiedzcie proszę jak mam go zmusić zeby ustawił sobie ten <moderacja> związek? Teraz mu powiedziam, ze nie bede z nim gadac poki sobie nie zrobi, ale nie wiem czy to dobre wyjscie..



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-23 21:33 przez moderator.

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 21:05:15

tez juz kiedys mialam o to klotnie z moim ale ustawil sobie w koncu ;P do niego to sa pierdoly ;)

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 21:05:20

niezbyt dojrzale sei zachowujesz...
może ma kogoś, a może i nie ma, skad mamy wiedziec????

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 21:07:49

Ja też sobie nie chce ustawić, bo uważam to za dziecinne i niepotrzebne. Czyli mój chłopak też powinien się na mnie obrazić?

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 21:08:21

no tak nie masz fejsa nie istniejesz,jedna wielka żenua jak dla mnie

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 21:08:24

Na pewno nie jestemy w gimnazjum

Niestey takie czasy, ze wszystko ludzie dowiaduja się z fejsa Ja po prostu boje sie ze cos jest nie tak bo tak starsznie mnie ukrywa.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-23 21:11 przez -Patrycja-.

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 21:08:25

im bardziej bedziesz naciskac tym mniejsze szanse ze ustawi ten status zwiazku:)

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 21:08:25

ojej,ja kiedys mialam takiego chlopaka co robil haje jak np nie dałam mu serduszka na tablice na fb itp ;/
widze te same problemy.

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 21:08:57

Cytat
szaafkaa22
tez juz kiedys mialam o to klotnie z moim ale ustawil sobie w koncu ;P do niego to sa pierdoly ;)

bo to sa pierdoly :) chcialabym miec takie problemy...

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 21:09:12

Cytat
Fisielowa_Finez
ile wy macie lat?

????????

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 21:09:29

Czyli mowicie, zeby dac spokuj?

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 21:10:08

może z kimś kreci i dlatego? hmm.. wiesz co nie pisz mu nic, ani nie odpisuj na sms czy tam fejsa - póki nie ustawi sobie tego zwiazku na facebooku.

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 21:11:21

no daj spokoj bedzie chcial to sam ustawi.. ;)

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 21:12:13

o matko - ludzie to mają problemy ;D

dla niektórych ustawianie związku na fb to żenua - dno dna i metr mułu - może dla niego teraz też (ludzie dojrzewają i mają dosyć informowania wszystkich znajomych o wszystkim)

a że ty się tak tym pasjonujesz to może głupio mu powiedzieć, że to dziecinne?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mężczyzna a odchudzanie?