Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny pomozcie mi ... :( Dlaczego moj chlopak z ktorym jestem 6 lat od ostatniego czasu caly czas mowi ze go zdradzam , ze robie go w ciula , lub robilam kiedys , ze mu sie sni co chwile ze go zdradzam i takie tam , ja juz nie mam sil na to rozmawiam z nim ale czasem juz nie potrafie nawet i sie wkurzam. Caly czas traktuje i traktowalam go powaznie nie zdradzilam i nie zdradzam ale on mowi ze ma takie przeczucie i koniec... Od jakiegos czasu to wszytsko sie dzieje (pare miesiecy) juz nie pamietam kiedy z nim normalnie rozmawialam , ani jego normalnego zachowania. Co mam jeszcze zrobic ... Chcialam by poszedl do psychologa - nic z tego . Caly czas ma jakies podejrzenia o byle co porpostu nawet chwilowe wyjscie z kolezanka . Dodam ze nie meiszkamy razem . Co mam zrobic? Juz nawet padlo cos takeigo ze jezeli tego nei zmieni to odejde ... On nei chce mnie starcic mowi ze nie wie skad mu sie to wszystko bierze. Dziewczyny tak jest codziennie ... Jestem załamana.
I ja tez go nie chce starcic bo juz nic by dla mnie nie mialo sensu
nikt???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-11 13:30 przez okozaoko.

zweryfikowana
Posty: 357
Ostrzeżenia: 1/5

wydaje mi się, że on ma coś na sumieniu i po prostu próbuje zwalić na Ciebie rozpad Waszego związku...

Rzeknę tak: niestety z autopsji wiem, że:
a) ten, kto podejrzewa sam ma coś na sumieniu i wydaje mu się, że skoro on okłamywał, to i sam może być okłamywany,
b) z jakiegoś powodu brak mu wiary w siebie i wydaje mu się, że TAKA dziewczyna nie może być z nim z miłości.

O ile to drugie da się "wyleczyć", jednak występuje raczej od początku związku, a nie nagle po 6-ciu latach. Stawiałabym na to pierwsze niestety, bo wierz mi oba przypadki przerabiałam :(
Nasunęła mi się jeszcze jedna myśl: chce zerwać, ale że jest tchórzem i nie potrafi powiedzieć tego wprost postanowił Cię psychicznie wykończyć i zmusić do tego, żebyś to Ty zerwała.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-11 13:36 przez aniaem01.

pewnie sam ma coś na sumieniu ale nie chce czuć się winny i czeka aż w końcu pękniesz i się przyznasz...

Cytat
aniaem01
Rzeknę tak: niestety z autopsji wiem, że:
a) ten, kto podejrzewa sam ma coś na sumieniu i wydaje mu się, że skoro on okłamywał, to i sam może być okłamywany,
b) z jakiegoś powodu brak mu wiary w siebie i wydaje mu się, że TAKA dziewczyna nie może być z nim z miłości.

O ile to drugie da się "wyleczyć", jednak występuje raczej od początku związku, a nie nagle po 6-ciu latach. Stawiałabym na to pierwsze niestety, bo wierz mi oba przypadki przerabiałam :(
Nasunęła mi się jeszcze jedna myśl: chce zerwać, ale że jest tchórzem i nie potrafi powiedzieć tego wprost postanowił Cię psychicznie wykończyć i zmusić do tego, żebyś to Ty zerwała.

całkowicie się zgadzam

Pewnie sam coś naskrobał i chce zwalić winę na Ciebie.

Cytat
niewywrotna
Cytat
aniaem01
Rzeknę tak: niestety z autopsji wiem, że:
a) ten, kto podejrzewa sam ma coś na sumieniu i wydaje mu się, że skoro on okłamywał, to i sam może być okłamywany,
b) z jakiegoś powodu brak mu wiary w siebie i wydaje mu się, że TAKA dziewczyna nie może być z nim z miłości.

O ile to drugie da się "wyleczyć", jednak występuje raczej od początku związku, a nie nagle po 6-ciu latach. Stawiałabym na to pierwsze niestety, bo wierz mi oba przypadki przerabiałam :(
Nasunęła mi się jeszcze jedna myśl: chce zerwać, ale że jest tchórzem i nie potrafi powiedzieć tego wprost postanowił Cię psychicznie wykończyć i zmusić do tego, żebyś to Ty zerwała.

całkowicie się zgadzam
Czyż to kuź*a nie smutne...? :/

nie wiem co mam teraz robic? co mam mu powiedziec?

mi sie coś wydaję że już nie chce być w związku i szuka wyjścia..

Cytat
okozaoko
nie wiem co mam teraz robic? co mam mu powiedziec?

najlepiej nic. sprawdzić czy ma coś na sumieniu. jeśli nic nie znajdziesz - zaciągnij go do tego psychologa siłą. jeśli znajdziesz - wiesz co robić.

nic innego niż zazdrość,jest tak chorobliwie zazdrosny,ale to go kiedyś zgubi..

Jak facet zaczyna takie rzeczy mówić i bez powodu podejrzewa o zdradę, szanse są takie że sam zdradza i boi się, że ty możesz go oszukiwać tak łatwo, jak on ciebie.

Jakby to było przez cały związek, to chodziłoby tu tylko o zazdrość, ale sama mówisz że się zaczęło dopiero stosunkowo niedawno. Żeby miał takie podejrzenia, coś się musiało stać; albo cię zdradził, albo ktoś mu nagadał o tobie, albo się naoglądał jakichś seriali i teraz panikuje że wszystkie kobiety są takie same.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-11 13:57 przez ludziorka.

Cytat
Asiu
wydaje mi się, że on ma coś na sumieniu i po prostu próbuje zwalić na Ciebie rozpad Waszego związku...

eee... może ktoś życzliwy mu ciągle podpowiada jakieś głupoty?

Cytat
zambezi
pewnie sam ma coś na sumieniu ale nie chce czuć się winny i czeka aż w końcu pękniesz i się przyznasz...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odejść od męża?