Obecnie rozmawiamy o:

róże mydlane

gorący temat

Gastroskopia

godzinę temu

Ładna biżuteria

dzisiaj o 12:10

świetna restauracja

dzisiaj o 11:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 141
Ostrzeżenia: 3/5

BARDZO NAIWNE KOBIETY

06 lip 2013 - 16:24:18

Witam serdecznie szafowiczki jestem na szafie od dawna i mam inne konto lecz chce pozostać anonimowa.To nie jest prowokacja,chce wam jedynie cos uzmyslowic.Jestesci bardzo naiwne co do waszych facetów,ufacie im bezgranicznie,mowicie mój nigdy by tego nie zrobil i tak dalej.Od kilku lat jestem w "związku "z żonatym facetem ale nie o to tutaj chodzi,choc to dobry również przykład jak bardzo głupia jest jego żona i mu ufa(dodam,ze nie maja dzieci).Wiele razy rozmawial z nia przy mnie przez telefon mowiac ze pracuje,dlatego wiem jak potrafią kłamać faceci.Zmierzam już do końca mojej opowieści.Czasami umawiam się z facetami na seks (zycie studentki jest kosztowne,zwłaszcza jak nie ma się pomocy od rodziny jeśli się ja w ogóle ma),sa to zazwyczaj zonaci mezczyzni wiec wiem o czym mowie.Jak czytam jacy sa wasi mężczyzni wspaniali to az mnie mdli,jaki to ojciec dobry,mąż.A tak nie jest,mam dużo przykładów np.robie facetowi ..wiecie co a on mowi ze jego zona dzwoni i musi odebrać ale ,zebym nie przestawala.Normalnie ja miedzy jego nogami a on tak kochanie jestem na zakupach tak odbiore Kacperka,pa kocham cie.A za chwile mi szczytuje.Normalnie masakra ,urwałabym mu jaja chyba ale co zrobić takie zycie.Bardzo często facet ma w łóżku mnie i swój telefon na wypadek gdyby żona dzwoniła mówią i w trakcie odbierają.Smutne jest to ze zdradzają was ale najsmutniejsze to ze im tak ufacie.Przyjrzyjcie się im chyba ze wam wszystko jedno.Tak wiem ze zostane zjechana ale mam to gdzies
........
.............



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-06 16:28 przez mycha899.

BARDZO NAIWNE KOBIETY

06 lip 2013 - 16:33:09

Założyłaś wątek po to, żeby mówić o tym jaka głupia jest żona faceta z którym się umawiasz? Sorry, ale to nie ona jest w tej sytuacji głupia. Jakbym miała napisać tutaj, co uważam o takich ''dziewczynach'' jak ty, dostałabym bana na dwa lata.

Obrzydzasz mnie. Rujnujesz związki, pomagasz tym draniom zdradzać swoje żony i twój poziom godności jest dwa stopnie poniżej tego u świni zjadającej odchody... Nigdy nie zrozumiem, jak można robić takie coś, i jeszcze się tym chwalić na forum. Jesteś zwykłą prostytutką, i żaden normalny mężczyzna cię nigdy nie zachce, choćby ze względu na karmę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-06 16:36 przez ludziorka.

niezweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

BARDZO NAIWNE KOBIETY

06 lip 2013 - 16:37:08

Ja doskonale wiem jacy faceci potrafią być "niewinni " ale to nie prawda , że naprawdę fajnych i porządnych facetów niema .

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

BARDZO NAIWNE KOBIETY

06 lip 2013 - 16:37:46

w pewnym sensie sama przyczyniasz się do rozbicia wielu małżeństw, nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, bo nie każdy facet jest taki jak myślisz. zdrada na świecie była, jest i będzie, tego nie zmienisz. mówisz jacy to faceci są beznadziejni, a tak szczerze sobie odpowiedz ile rodzin ucierpiało przez to, że zabawiasz się z tymi facetami? nie moja to sprawa, ale są inne sposoby na zarobienie pieniędzy, ale to Twoje życie i Twoje sumienie.

BARDZO NAIWNE KOBIETY

06 lip 2013 - 16:38:19

to twoim zdaniem trzeba ich wszystkich inwigilować na każdym kroku albo najlepiej zamknąć w domu i nie wypuszczać? w związku trzeba sobie ufać bo bez tego nic nie miałoby sensu. szkoda tylko że to takie łatwe zostawić wykończoną trochę zaniedbaną żonę w domu zamiast ją wesprzeć i trochę odciążyć żeby mogła skoczyć do kosmetyczki i znaleźć zaspokojenie u kogoś takiego jak ty.

BARDZO NAIWNE KOBIETY

06 lip 2013 - 16:43:09

haha no to mnie rozbawiłaś nie ma to jak usłyszeć od dzi..ki, że jestem naiwną kobietą :) Dobre



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-06 17:02 przez agatula84.

BARDZO NAIWNE KOBIETY

06 lip 2013 - 16:43:48

MOIM zdaniem głupia to jesteś ty, a nie żona "twojego faceta"

BARDZO NAIWNE KOBIETY

06 lip 2013 - 16:44:42

Cytat
marciaa0407
w pewnym sensie sama przyczyniasz się do rozbicia wielu małżeństw, nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, bo nie każdy facet jest taki jak myślisz. zdrada na świecie była, jest i będzie, tego nie zmienisz. mówisz jacy to faceci są beznadziejni, a tak szczerze sobie odpowiedz ile rodzin ucierpiało przez to, że zabawiasz się z tymi facetami? nie moja to sprawa, ale są inne sposoby na zarobienie pieniędzy, ale to Twoje życie i Twoje sumienie.

To nie faceci są beznadziejni - beznadziejni są ci, którzy się zgadzają na seks z prostytutką. I taka zdziwiona, że tak traktują swoje żony... Może by tak autorka się przez chwilę zastanowiła nad tym, jaki poziom muszą mieć mężczyźni, żeby się z nią spotykać? Odpowiedź jest taka: zerowy. Bo żaden porządny by się z nią nie spotkał nawet jakby mu sama za to chciała zapłacić.

Co do sposobu na zarobek, najwidoczniej nic innego nie potrafi niż leżeć i się dawać ... Zdolność naprawdę wybitna, aż tak że potrafi tak robić nawet suczka moich sąsiadów.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-06 16:48 przez ludziorka.

niezweryfikowana
Posty: 810
Ostrzeżenia: 1/5

BARDZO NAIWNE KOBIETY

06 lip 2013 - 16:45:58

Cytat
ludziorka
Obrzydzasz mnie. Rujnujesz związki, pomagasz tym draniom zdradzać swoje żony i twój poziom godności jest dwa stopnie poniżej tego u świni zjadającej odchody... Nigdy nie zrozumiem, jak można robić takie coś, i jeszcze się tym chwalić na forum. Jesteś zwykłą prostytutką, i żaden normalny mężczyzna cię nigdy nie zachce, choćby ze względu na karmę.

BARDZO NAIWNE KOBIETY

06 lip 2013 - 16:49:47

Dziękuje, w imieniu wszystkich żon ,że tak dzielnie się poświęcasz, żeby mężom zrobić dobrze ;/ Bo właśnie dzięki takim jak Wy -męzowie zdradzają!!!;/;/

BARDZO NAIWNE KOBIETY

06 lip 2013 - 16:51:57

Aż dziw bierze, że masz tyle do powiedzenia mając usta "pełne roboty"

BARDZO NAIWNE KOBIETY

06 lip 2013 - 16:56:22

brudna idio*** z cb i tyle jezuuu nie wiem jak mozma robic cos takiego juz wolalabym zebrac FUJ!!! moj facet sie brzydzi dzi**ami, mowi ze to najgorsze paskudztwa, a jak jego kumple die wybieraja na dzi**czki to ich wysmiewa

BARDZO NAIWNE KOBIETY

06 lip 2013 - 17:12:42

Smutne to jest to że tak nisko siebie cenisz... I nie jesteś nic lepsza od tych facetów bo robisz dokładnie to co oni skoro masz świadomość że facet ma żonę.

BARDZO NAIWNE KOBIETY

06 lip 2013 - 17:41:13

Cytat
Aparatejszyn
Dziękuje, w imieniu wszystkich żon ,że tak dzielnie się poświęcasz, żeby mężom zrobić dobrze ;/ Bo właśnie dzięki takim jak Wy -męzowie zdradzają!!!;/;/


No właśnie o tym szafowiczka napisała ale jak widać to ona jest zła a wasi mezowie sa wspaniali i gdyby nie takie dziewczyny to oni by swieci byli.Akurat ,szczerze w to wątpie .Zreszta możesz mieć pretensje do siebie widocznie go nie zadowalasz
Cytat
lgku990
Ja doskonale wiem jacy faceci potrafią być "niewinni " ale to nie prawda , że naprawdę fajnych i porządnych facetów niema .


Może i sa ale można by ich policzyć na jednej rece
Cytat
shoeslike
brudna idio*** z cb i tyle jezuuu nie wiem jak mozma robic cos takiego juz wolalabym zebrac FUJ!!! moj facet sie brzydzi dzi**ami, mowi ze to najgorsze paskudztwa, a jak jego kumple die wybieraja na dzi**czki to ich wysmiewa


O naprawdę wyśmiewa zaloze się ze lepszy nie jest skoro o tym mowi
Cytat
marciaa0407
w pewnym sensie sama przyczyniasz się do rozbicia wielu małżeństw, nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, bo nie każdy facet jest taki jak myślisz. zdrada na świecie była, jest i będzie, tego nie zmienisz. mówisz jacy to faceci są beznadziejni, a tak szczerze sobie odpowiedz ile rodzin ucierpiało przez to, że zabawiasz się z tymi facetami? nie moja to sprawa, ale są inne sposoby na zarobienie pieniędzy, ale to Twoje życie i Twoje sumienie.


Drogie szafowiczki piszecie tylko obwiniając jedna strone a prawda jest taka ze facet szuka kontaktu i znajdzie choćby miał wykopac spod ziemi a znajdzie.i ona nic nie rozbija bo ona ma gdzies faceta
Cytat
Manasa
Aż dziw bierze, że masz tyle do powiedzenia mając usta "pełne roboty"


Az ociekasz sarkazmem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-06 17:45 przez panterrra.

BARDZO NAIWNE KOBIETY

06 lip 2013 - 18:00:56

pięknie dałyście się autorce sprowokować.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Stara milosc- nowy związek ?