Obecnie rozmawiamy o:

Nietypowa uroda

gorący temat

urlop

7 minut temu

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Którego wybrać ?

30 cze 2013 - 20:57:36

Witam wszystkich,jest to mój pierwszy post na forum więc proszę o wyrozumiałość :). Chciałabym żeby ktoś udzielił mi obiektywnej opinii,bo znajomi nie potrafią a sama nie wiem jak powinnam postąpić.

A więc jest pan X z którym "znam się " ponad pół roku,jest ode mnie 5 lat starszy.Zobaczył mnie na mieście,przypadkowo znalazł na facebooku i napisał. Pisaliśmy praktycznie codziennie,po kilku miesiącach doszło do spotkania po którym oboje stwierdziliśmy że pasujemy do siebie. Problem w tym że na jednym spotkaniu się skończyło.Pan X jest nie zdecydowany,twierdzi że mu zleży na mnie że zrobiłby wszystko żeby ze mną być a później potrafi nie odzywać się przez dwa tygodnie.Zapytany o to co między nami jest stwierdza że też chciałby wiedzieć.Rozmowy z nim przeprowadzam na błahe tematy,owszem dobrze mi się z nim rozmawia ale tak na prawdę on o mnie za wiele nie wie,nie pyta o moje sprawy osobiste.

Jest również pan Y z którym znam się tydzień,jest ode mnie o 9 lat starszy. Zauważył mnie podszedł,zagadał. Porozmawialiśmy chwilę,wymieniliśmy się numerami.Na drugi dzień zadzwonił z propozycją spotkania,zgodziłam się. Na prawdę miło i dobrze mi się z nim rozmawiało,poznaliśmy się bliżej.Pan Y dzwoni i pisze,codziennie chciałby się spotykać i nie ukrywa swojego uczucia do mnie.Wie o mnie o wiele więcej niż pan X.(Mam wahania co do jakiegoś związku z panem Y bo jest jednak duża różnic wieku między nami)

Mój problem polega na tym że obydwoje nagle wyrażają chęć spotkania i czegoś więcej.Obydwu powiedziałam że mam czas w tygodniu,ale wiem że nie mogę się z obydwoma spotkać.Co wy byście zrobiły na moim miejscu,którego byście wybrały ?

Którego wybrać ?

30 cze 2013 - 21:00:57

spotkaj sie i z jednym i drugim i bedzziesz weidziec z którym ci lepiej wiek nie ma znaczenia Uwierz !
Walcz zeby to tobie bylo dobrze :)

Którego wybrać ?

30 cze 2013 - 21:04:03

z X i z Y się spotkaj, tylko wybierz jakieś racjonalne terminy,żeby nie wpaść na jednego albo drugiego

Ale z tego co czytam to chyba Y wydaje sie byc bardziej ok.

Którego wybrać ?

30 cze 2013 - 21:04:39

Dokładnie, wiek nie ma znaczenia:) Spotkaj się z nimi :) Zobacz, z którym czujesz się swobodniej:)

Którego wybrać ?

30 cze 2013 - 21:04:47

Spotykaj sie z jednym i drugim. Czekaj na rozwoj wydarzen. Wiek nie ma wielkiego znaczenia, tak uwazam.

Którego wybrać ?

30 cze 2013 - 21:10:52

Cytat
listeczek22
z X i z Y się spotkaj, tylko wybierz jakieś racjonalne terminy,żeby nie wpaść na jednego albo drugiego

Ale z tego co czytam to chyba Y wydaje sie byc bardziej ok.


też tak uważam :)

Którego wybrać ?

30 cze 2013 - 21:17:43

uwierz mi ze wiek jest mało ważny 9 lat to nie 20 wiec tym sie naprawde nie martw:)

Którego wybrać ?

30 cze 2013 - 21:22:00

Ok dziękuję dziewczyny,zrobię jak radzicie i spotkam się z obydwoma :)

Którego wybrać ?

30 cze 2013 - 21:23:28

To już nie można napisać normalnie... Bogdan i Roman, Eustachy i Witkacy, Krzysiek i Adam, tylko X i Y ?

Ty też jesteś poniekąd jedną wielką niewiadomą, pani Z. :D

Pomijam celowo pytanie o Twój wiek, ale widać ze wspomnianych przez Ciebie relacji, że inni ludzie po prostu wolą być... w Twoim towarzystwie niż bezpośrednio być z Tobą! A i Ty też nadal nie wiesz czego tak naprawdę chcesz od innych i od życia. :(

Którego wybrać ?

30 cze 2013 - 21:26:55

spotykaj się z tym i z tym i zobaczysz przy którym będziedz się bezpieczniej czuła który da Ci większe szczęście i obdarzy wielką miłością ;)

Którego wybrać ?

30 cze 2013 - 21:27:08

Dobrze Ci dziewczyna radzą, dołączam się i ja :)

Którego wybrać ?

30 cze 2013 - 21:31:32

To Ty powinnaś wiedzieć co czujesz, dla mnie takie pytanie, którego wybrać są głupie.

Którego wybrać ?

01 lip 2013 - 00:13:58

Black Jack dlaczego uważasz że nie wiem czego chce od innych i od życia?

Z pozdrowieniami,Pani Z. :D

Którego wybrać ?

01 lip 2013 - 00:16:53

olej X tyle czasu nic z tego nie wyszlo to i teraz nic nie bedzie, nie zalezy mu, jak by mu zalezalo to juz dawno bylibyscie para.

niezweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

Którego wybrać ?

01 lip 2013 - 00:22:26

Jestem za panem Y i pamiętaj nie zaprzątaj sobie głowy tą różnicą, bo u mnie w związku jest 7 lat różnicy a gdy każdy ze znajomych nas widzi razem to mówi że jesteśmy najlepiej dobraną parą, którą kiedykolwiek widział

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Do kiedy rosną mężczyźni?