Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zdrada-co mam zrobic?:(

15 maj 2013 - 17:13:10

pomozcie mi dziewczyny bo juz sama nie wiem co mam zrobić. moje małżenstwo nigdy nie było najlepsze, ale zawsze jakoś to było... jakiś czas temu dowiedziałam się że mąż mnie zdradza z koleżanką z pracy... było ciężko, był płacz, było błaganie..ale nie z jego strony to było z moje strony. mam dwie córki, jedna ma 3 lata druga ma prawie pół roku, wiem że nie dam rady bez wsparcia męża, i finansowo i psychicznie... mąż wyprowadził się na jakiś czas, lecz teraz prosi mnie o wybaczenie. nie wiem co mam zrobić? ulegnąć, dać mu szanse? czy ja kiedyś zapomne o tym wszystkim, o tej zdradzie? nie moge wytrzymać jak on mnie dotyka, jak mówi że mnie kocha...ja tego słuchać nie mogę.:( czy mi to minie? czy poprostu dać sobie spokój i ułożyc życie na nowo? prosze was,pomozcie mi:(
pomocyyyy;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-15 17:21 przez OLIWIAAA09.

zdrada-co mam zrobic?:(

15 maj 2013 - 18:00:30

Wiesz co zrób, postrasz go, że już nigdy nie zobaczy córek, a z tą <moderacja> niech sie <moderacja> ile chce, teraz myśl tylko o sobie i córkach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-15 20:21 przez moderator.

zdrada-co mam zrobic?:(

15 maj 2013 - 18:02:36

Kopnij szmaciarza w dupe i postaraj się o wysokie alimenty ;)

zweryfikowana
Posty: 1.574
Ostrzeżenia: 1/5

zdrada-co mam zrobic?:(

15 maj 2013 - 18:04:22

Cytat
zbbib
Kopnij szmaciarza w dupe i postaraj się o wysokie alimenty ;)

zdrada-co mam zrobic?:(

15 maj 2013 - 18:05:08

Cytat
malina2915
Wiesz co zrób, postrasz go, że już nigdy nie zobaczy córek, a z tą dziw*ką niech sie ruc*ha ile chce, teraz myśl tylko o sobie i córkach.

dokładnie tak :) moim zdaniem powinniście wrócić do siebie, ale dopiero za jakiś czas, chociażby ze względu na dzieci. Może wybaczysz mu,a on przestanie zdradzać

zdrada-co mam zrobic?:(

15 maj 2013 - 18:06:15

Cytat
Emileczkaa92
Cytat
zbbib
Kopnij szmaciarza w dupe i postaraj się o wysokie alimenty ;)

Dokladnie! :) mogl dupek wczesniej pomyslec a nie teraz blagac o przebaczenie.

zdrada-co mam zrobic?:(

15 maj 2013 - 18:08:10

Cytat
malina2915
Wiesz co zrób, postrasz go, że już nigdy nie zobaczy córek, a z tą dziw*ką niech sie ruc*ha ile chce, teraz myśl tylko o sobie i córkach.


A co dzieci są winne, że mają ojca frajera i dlaczego ma grać dziećmi, później do autorki będą miały żal, że nie utrzymywały kontaktu z ojcem.

Nie byłam nigdy w takiej sytuacji jak Twoja i mam nadzieję, że nie będę ale wydaje mi się, że nie potrafiłabym już być z człowiekiem, który mnie zdradził. Jeszcze co innego jak raz gdzieś kogoś poniosło ale jak np. spotykał się z tą kobietą przez jakiś okres a później wracał do domu i udawał świętego to miałabym go gdzieś i nawet nie warto płakać z powodu takiego pajaca.

zdrada-co mam zrobic?:(

15 maj 2013 - 18:08:38

Zostaw go ! Pokaż mu, ze nie ulegniesz, ze sama sobie poradzisz.. Może pójdzie po rozum do głowy. Jeśli mu zalezy na rodzinie to bedzie walczył.. Ja bym takiego przetrzymała pare miesięcy..

zdrada-co mam zrobic?:(

15 maj 2013 - 18:09:09

Cytat
karcia1356
Cytat
malina2915
Wiesz co zrób, postrasz go, że już nigdy nie zobaczy córek, a z tą dziw*ką niech sie ruc*ha ile chce, teraz myśl tylko o sobie i córkach.

dokładnie tak :) moim zdaniem powinniście wrócić do siebie, ale dopiero za jakiś czas, chociażby ze względu na dzieci. Może wybaczysz mu,a on przestanie zdradzać

w takich sytuacjach to nie jest dobre wyjście. dzieci i tak wyczują, że coś jest nie tak i nie będą szczęśliwe. lepiej jak będą spędzać np weekendy u ojca, wtedy nie będą skazane na wasze kłótnie, sprzeczki itp



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-15 18:10 przez vooy.

zdrada-co mam zrobic?:(

15 maj 2013 - 18:10:26

Kopnij szmaciarza w dupe

zdrada-co mam zrobic?:(

15 maj 2013 - 18:10:46

Ktoś kto zdradził raz, na 90 % zrobi to znów. Zostaw go, zasługujesz na kogoś lepszego.

zdrada-co mam zrobic?:(

15 maj 2013 - 18:10:51

A to skurczybyk !!! Kochana, nigdy tego nie zapomnisz. To jest niewyobrażalne zostać tak potraktowanym, dla normalnej kochącej kobiety jest to tragedia... ALE poproś o wsparcie rodzinę, przyjaciółki. Zobaczysz, dasz sobie radę ! Przecież masz dla kogo żyć, masz córeczki. Póki czas postaraj się o alimenty. Nie marnuj sobie życia, masz małe dzieci, jeszcze może ktoś dla nich być "nowym" ojcem. Wiem,że łatwo się mówi,ale niestety życie bywa czasami bardzo trudne. Nigdy nie powinnaś się Ty prosić o cokolwiek, to była tylko i wyłącznie jego wina!!! Nie ma na to żadnego wytłumaczenia, rozumiesz żadnego. Z całego serca życzę dużo wytrwałości i powodzenia w życiu !!! Zostaw go i układaj życie na nowo ! Uwierz,że może to przyjść Ci tylko na dobre !!! Wiara czyni cuda :)

zdrada-co mam zrobic?:(

15 maj 2013 - 18:12:58

A ja myślę,że nie trzeba aż ubiegać się o alimenty. Wiadomo, że zdrada to chyba najgorsze co może spotkać w związku, ale macie dzieci, to o ich dobro powinniście się zatroszczyć (wiem, bo sama jestem z rozbitej rodziny i mimo,że nie narzekam, to wolałabym jednak mieć tego tatę na co dzień, a nie raz na 5 lat).
Myślę, że od razu wybaczać nie powinnaś, bo zachował się jak dupek. Ja bym pewnie pobyła w -słownej separacji-, żadnych kontaktów z Tobą czy maluchami, powinien zatęsknić. Jeżeli przez ten czas będzie się starał naprawić sytuację, to powinnaś dać mu malutką szansę. :)

zdrada-co mam zrobic?:(

15 maj 2013 - 18:13:46

Cytat
zbbib
Kopnij szmaciarza w dupe i postaraj się o wysokie alimenty ;)

Ojj aż nie mogę ... co za człowiek ! kopnij go w śmierdzącego zada
! nie martw się ułożysz sobie życie bez kogoś kto na Was nie zasługuje !
Wrócisz to może robić to samo tylko dysretniej takie ,,pod-gatunki'' się nie zmieniają ...;/

zdrada-co mam zrobic?:(

15 maj 2013 - 18:15:19

aj strasznie ciężka sytuacja, ja sama nie wiem co bym zrobiła ;<.
Trzymaj się mocno i się nie poddawaj :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak sobie poradzić :(