Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

Dziewczyny!Czy są wśród Was takie Kobietki,które są długo z facetem i nie planują ślubu?
Tzn.chociażby trzy lata w związku i mieszkacie razem.
Chciałabym przeprowadzić mailowo wywiad z taką osobą.
Dziękuję za pomoc.

zweryfikowana
Posty: 1.574
Ostrzeżenia: 1/5

3 lata razem, mieszkamy razem 2 lata i nie planujemy ślubu, może nawet nie chcemy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-11 01:19 przez Rage.

Byłam 3,5 roku i powtarzałąm mu, że ślubu nie chcę! Niestety pokonał mnie mój własny instynkt macierzyńki i uległam po 5 latach!

4 lata razem 2 lata mieszkamy i dalej cisza...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-11 01:28 przez fantazjaaa.

4 lata razem, 1,5 roku mieszkamy razem, mamy dziecko, ale nadal nie mamy ślubu;p

4 lata razem, 3 lata mieszkamy razem i nie planujemy slubu ;)

no w sumie dla mnie to troche dziwne byłoby mieszkac z facetem ,i po kilku latach nie poprosiłby mnie o reke:) facet ktory koch aswoja kobiete naprawde ,raczej po czasie pragnie jej za zone:) ale oczywiscie sa wyjatki:) tylko nieraz tak jest ze poprostu kobieta obnosi sie z tym ze jej slubu nie trza ,ze nie chca a tak naprawde ,to marzy o tym ,jednak facet a ni mysli jej o reke poprosic:)oczywiscie sa wyjatki ,gdzie pary naprawde nie chca slubu ,ale na ogól jest tak ,jak napisałam ,wczesniej:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-11 07:43 przez MAXXXXXX.

W czerwcu 3 lata bycia ze sobą, w lipcu 3 lata wspólnego mieszkania, w lutym miną nam rok od zaręczyn planujemy ślub ale jeszcze nie teraz.

i ja tak samo ... 6 lat bycia razem, pół roku mieszkania i nic nawet pierścionka;/ chociaż ślubu na razie razem nie chcemy (bo do szczęścia nie jest nam to potrzebne) to pierścionek zaręczynowy na palcu chciałabym nosić, ponieważ daje to poczucie bycia jednak kimś ważnym i jedynym dla tej drugiej osoby:)

3,5 roku razem, w tym 3 lata i 4 miesiące mieszkania razem. ślub nam nie jest potrzebny.

8 lat razem,razem mieszkamy a o ślubie nie myślimy:-)

hmmm... zaraz będzie razem 7lat... mieszkamy razem od roku a zaręczeni jesteśmy niespełna pół roku ;) a ślubu nie planujemy w najbliższym czasie.. ;)

8lat, od roku mieszkamy razem, ale nie planujemy ślubu, z wyboru

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem