Obecnie rozmawiamy o:

Ładna biżuteria

gorący temat

przestrzeganie diety

12 minut temu

zalety diety pudełkowej

27 minut temu

skuteczna dieta

49 minut temu

informacje o żywieniu

godzinę temu

produkty do domu online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co robić? :( Chłopak kłamca?

28 mar 2013 - 16:03:39

Witajcie

Piszę do Was, bo duszę się tym wszystkim i nie wiem co robić :( Już na początku proszę o wyrozumiałość i przemyślane rady.

Jestem ze swoim chłopakiem 2,5 roku. Obecnie mieszkamy ze sobą. Istotne jest również to, że w naszym związku nie zawsze było kolorowo i zdarzały się z jego strony cholerne kłamstwa. Spotykał się z innymi kobietami, pisał, a z jedną nawet zdarzyło mu się spać w jednym łóżku (choć jedno zdaniem do niczego nie doszło). Teraz... teraz niby jest dobrze. Dziś zapytał mnie o to jak widzę naszą przyszłość i mówił o tym, że kiedyś się wybudujemy dom z pięknym ogrodem, kupimy psa, latem będziemy jadali śniadania na tarasie... Gdy o 14 wyszedł do pracy, ja (wiem że to wścibskie) z ciekawości przejrzałam historię w jego komputerze i doznałam szoku. Dzień w dzień przegląda jakieś okropne strony erotyczne, czyta ogłoszenia erotyczne z naszej miejscowości, a gdyby tego było mało- miesiąc temu wchodził na profil swojej byłej dziewczyny której jakiś czas temu zdarzało się do niego pisać oraz pewnej kobiety z którą kiedyś się spotykał. Dodam, że ukrywa przede mną telefon, wszystko ma na hasła, na stronach erotycznych ma pozakładane jakieś konta... Co ja mam teraz robić? Jak mu o tym powiedzieć? Przecież jeśli powiem mu, że przejrzałam historię w jego komputerze wpadnie w szał. Trzy dni temu kiedy wkładałam jego spodnie do prania i zapytałam o znaleziony w nich paragon z dziesięcioma drinkami był wściekły. Może histeryzuję? A może jestem już dla niego tylko sprzątaczką i kobietą do szybkiego numerku w łóżku? Mam bardzo niską samoocenę, co sprawia, że jeszcze bardziej o tym myślę i nie mogę powstrzymać się od płaczu.

PROSZĘ O POMOC :( Co robić?

Co robić? :( Chłopak kłamca?

28 mar 2013 - 16:06:49

hmmm... Kochana sama z narzeczonym lubię czasem pooglądać erotyki co nie znaczy że coś mamy na sumieniu. Nie wiem może spróbuj go jakoś podejść ??

Co robić? :( Chłopak kłamca?

28 mar 2013 - 16:07:24

jak czytam takie rzeczy to sie ciesze ,że mamy jeden komputer w domu i to bez haseł.

masakra - kłamstwo jest najgorsze
jak mu powiesz ,że wiesz wyda się że grzebałas mu w kompie i bedzie awantura
nie wiem co ci poradzic , ja nie mogłabym zyc z kłamcą

Co robić? :( Chłopak kłamca?

28 mar 2013 - 16:07:45

uciekaj, dziewczyno, to jakiś idiota.

Co robić? :( Chłopak kłamca?

28 mar 2013 - 16:08:32

ja bym powiedziała co znalazłam w jego komputerze i się spakowała. skoro nie szanuje Cię teraz to nie licz na to, że jak zbudujecie dom z tarasem, to to się zmieni.

Co robić? :( Chłopak kłamca?

28 mar 2013 - 16:09:16

Olej go... kretyn. To co będzie za 10-15 lat? To nie jest miłość.

Co robić? :( Chłopak kłamca?

28 mar 2013 - 16:10:11

Nie wierzę, że można być tak głupim i naiwnym?
Ty się martwisz, że on wpadnie w szał, bo złapałaś go na potencjalnej zdradzie? Żartujesz sobie, tak>?

Co robić? :( Chłopak kłamca?

28 mar 2013 - 16:12:13

Jak dla mnie to on cię traktuje tak, jak traktuje, bo wie, że i tak wszystko mu wybaczysz. Miej swój honor, kobieto, i zostaw dupka

Co robić? :( Chłopak kłamca?

28 mar 2013 - 16:13:35

Cytat
ashtrayheart
uciekaj, dziewczyno, to jakiś idiota.

Co robić? :( Chłopak kłamca?

28 mar 2013 - 16:14:02

Boże skąd się biorą tacy faceci. Co tu doradzić, chyba sama wiesz- oszukuje Cię, nie szanuje i wykorzystuje. Porozmawiaj z nim szczerze, spytaj dlaczego to robi. Ale szczerze mówiąc ja bym po czymś takim spakowała się i zniknęła bez słowa. On się nie zmieni.

Co robić? :( Chłopak kłamca?

28 mar 2013 - 16:15:09

będąc z nim będziesz miała jeszcze niższą samoocenę, gołym okiem widać, ze facet nie tylko ładnie gadać i ładnie kłamać, gwarantuję Ci, że jeśli go zostawisz to Twoja samoocena w końcu wzrośnie, tylko Ty musisz nad tym popracować:) facet do odstrzału ;p

Co robić? :( Chłopak kłamca?

28 mar 2013 - 16:15:11

Cytat
kingaruda
Jak dla mnie to on cię traktuje tak, jak traktuje, bo wie, że i tak wszystko mu wybaczysz. Miej swój honor, kobieto, i zostaw dupka

No właśnie. Nie zostałabym z nim ani dzień dłużej. Brzydziłoby mnie samo to, że ogląda te strony i w dodatku ma tam konta (ciekawe po co mu to, mając kobietę przy boku). Masakra.

Co robić? :( Chłopak kłamca?

28 mar 2013 - 16:15:34

tak jak napisałaś jesteś dla niego sprzątaczką... więc kopnij go w 4 litery i uciekaj jak najdalej

Co robić? :( Chłopak kłamca?

28 mar 2013 - 16:16:09

Cytat
Agniesos
Olej go... kretyn. To co będzie za 10-15 lat? To nie jest miłość.

Co robić? :( Chłopak kłamca?

28 mar 2013 - 16:16:19

Cytat
JoannaMatuszczak
a gdyby tego było mało- miesiąc temu wchodził na profil swojej byłej dziewczyny której jakiś czas temu zdarzało się do niego pisać oraz pewnej kobiety z którą kiedyś się spotykał.

A czy to zbrodnia? Nie każdy po rozstaniu z drugą osobą staje się jego wrogiem.

Co do stron erotycznych itd, może szuka inspiracji, żeby urozmaicić wasz seks?

Moim zdaniem trzeba porozmawiać i wytłumaczyć sobie to i owo.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak zapomniec ?