Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Uzależnienie od leków

13 mar 2013 - 01:00:29

Temat zamknięty.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-14 01:49 przez Melisandre89.

Uzależnienie od leków

13 mar 2013 - 01:10:28

Ciężko jest żyć z osobą uzależnioną. Przepraszam że tak skromnie, ale nie jestem w stanie doradzić sensownie, bo nigdy nie byłam w takiej sytuacji tak naprawdę.

Uzależnienie od leków

13 mar 2013 - 01:31:22

Marna prowokacja.

Uzależnienie od leków

13 mar 2013 - 01:40:13

Bardzo fikcyjnie napisana historyjka, da się to wyczuć, juz po 7/8 wersie.

A jeżeli chodzi o uzależnienia od leków to 3/4 polski to lekomani.

Nikt Cie tu nie poklepie po ramieniu i powie "wszystko będzie dobrze".
Skoro historia jest prawdziwa, "ścieżkę udanego związku z nim"

Zostaw go, w spokoju udany związek to nie będzie(skoro musial ćpać by czuć się doceniony przez ciebie), zamiast mu pomóc to jeszcze kłody podrzucać.

Uzależnienie od leków

13 mar 2013 - 01:57:27

Cytat
BESTSELLERYHILLS
Bardzo fikcyjnie napisana historyjka, da się to wyczuć, juz po 7/8 wersie.

A jeżeli chodzi o uzależnienia od leków to 3/4 polski to lekomani.

Nikt Cie tu nie poklepie po ramieniu i powie "wszystko będzie dobrze".
Skoro historia jest prawdziwa, "ścieżkę udanego związku z nim"

Zostaw go, w spokoju udany związek to nie będzie(skoro musial ćpać by czuć się doceniony przez ciebie), zamiast mu pomóc to jeszcze kłody podrzucać.


Mogłabyś przeczytać to, co piszesz, bo ja np mało z tego zrozumiałam.

3/4 Polski to lekomani? To fajnych masz znajomych. Nie znam nikogo uzależnionego tak poważnie od leków (poza kroplami do nosa, ale to nie ćpanie, bo nic nie daje :P).

A mi się wydaje, że to nie prowo. Jeśli to prawda, autorko, to nawet nie myśl żeby do gościa wracać. Nie warto, kochasz go, ale chcesz żyć nie ufając mu, bojąc się każdego dnia? Pojawią się dzieci, a Ty nadal bedziesz się bać, czy tatuś nie ćpa? On wolał ćpanie niż związek, teraz Ty bądź egoistką i zacznij żyć normalnie.

Uzależnienie od leków

13 mar 2013 - 06:40:07

kochana utorko watku ,cZy ty wiesz ze to nie ,uzaleznienie od tego leku jest głownym problemem u tego chłopaka?nie to, tylko powod dlaczego do tego doszło,osoba ktora siega po takie cos ,po lek ,ktory sprawia ze rzeczywistosc sie zmienia,tak aosoba nie daje sobie rady z jakiego spowodu ,z normalna rzeczywistoscia ,ucieka od niej ,to jest bardzo ale to bardzo głeboka sprawa ,jakie on miał dziecinstwo?bo 99% procent słabej psychiki ,tego ze młody dorosły człwoiek ,nie potrafi sie odnalezc w swiecie rzeczywistym ,ma zwiazek z dziecinstwem ,nie bede sie rozpisywac ,bo niema nawet na to zbytnio czasu ,ale napisz na priv ,jak cos bedziesz chciała wiedziec ,ja rownierz jestem uzalezniona ,ale lecze sie ,jestem czysta od bardzo ale to bardzo długiego cZasu .uzaleznienie od leku jest duzo gorsze od alkoholizmu ,gdyz łatwiej to ukryc ,osobiscie wpsłoczuje chłopakowi ,ale sama od siebie dam ci rade ,daj sobie znim spokoj ,bo tak aosoba ,nawet jak jest czysta to i tak widzi swiat innymi oczami ,taki człowiek to egoista ,taki człwiek iei potrafi byc tak do konca szczesliwy w swiecie normalnym ,jest ale nie do konca ,smutne to jest ale prawdziwe,czesto po leki takei siegaja ludzie k torzy sa zbyt wrazliwi ,ludzie ktorzy nigdy nie wyrosli tak naprawde nigdy ,sa osobami dorosłymi ,a nie potrafia zyc jak dorosli ludzie ,radzic sobie z problemami itd itd ,to ciezki temat ,ja ma meza dzieci ,zyje normalne ,mozna rzec,nie biore ,dbam o rodzine kocham ich ,,,ale czasami siedze ,i patrze na nich ,i mysle ,co ja tu własciwie robie ,,,,po co ja tu jestem ,kim oni sa ,,,itd ,poprostu wyrasta niewidzialna sciana miedzy mna a mooimi bliskimi ,i zadaje sobie pytanie czego ja chce ,i tego niewiem ,to poporostu takie uczucie jest ,takiej innosci ,od innych ludzi ,,,jakby dwa inne swiaty ,i to uczucie juz bedzie na zawsze chyba,dodam ci jweszcze tytlko tyle ,on musis sam chciec sie leczyc ,trwanie przy nim ,nianczenie go ,pomaganie ,itd np ,finansowo ,sprawai mu tylko krzywde ,takiego człowieka trzeba zostawic samego ,czasem musi siagnac dna ,by móc sie z nigo odbic ,tylko w ten sposob ma szanse,to brzmi wiem okrutnie ,bo jak mozna zostawic kogos z problemem ,bycie znim ,jest krzywda ,latanie z nim na terapie ,sprawdzanie go,pilnowanie itd ,nic nie pomoze ,on to MUSI SAM CHCIEC I ROBIC,,bez niczyjej pomocy ,osoby ktore wiedza cos na ten temat ,przyznaja mi racje



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-13 08:54 przez MAXXXXXX.

Uzależnienie od leków

13 mar 2013 - 07:50:55

życzę Ci powodzenia w życiu:) bo teraz jest najważniejsze żebys dała radę sama dla siebie. Pozdrawiam!

Uzależnienie od leków

13 mar 2013 - 07:57:59

Sama odpowiedziałaś sobie na pytanie w części "...nie wyobrażam sobie...".

Uzależnienie od leków

13 mar 2013 - 08:09:17

osoby wszędzie wietrzące prowokacje mają chyba bardzo nudne życie...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-14 09:54 przez mojasukienka.

Uzależnienie od leków

13 mar 2013 - 08:40:20

Po pierwsze podziwiam Cię, za to, że postanowiłaś odejść. Ja ciągle bym mu wybaczała i nic by się nie zmieniło. Wiem co to znaczy kochać i jednocześnie cierpieć. Myślę, że jeśli chodzi o Ciebie, nie będziesz szczęśliwa w tym związku i powinnaś zacząć życie na nowo bez tego człowieka, ale z drugiej strony myślę o nim. Na prawdę stracił teraz wszystko co miał, swoją największą miłość i nie potrafi sobie z tym poradzić jak widać. Ehh...

Uzależnienie od leków

13 mar 2013 - 08:46:29

Niepotrzebnie go ciągałaś na siłę na terapię, on powinien chcieć tam iść sam. Nie potrzebnie też tam łaziłaś z nim, to nie była Twoja terapia tylko JEGO i Tobie nic do tego. Poczytaj sobie o współuzależnieniach, bo mnie już serio nie chce się tego tłumaczyć kolejny raz. Powodzenia, bo będzie Ci potrzebne, prawdopodobnie już weszłaś na ścieżkę do zniszczenia sobie życia.

Uzależnienie od leków

13 mar 2013 - 09:09:28

Cytat
gala-gradiva
Niepotrzebnie go ciągałaś na siłę na terapię, on powinien chcieć tam iść sam. Nie potrzebnie też tam łaziłaś z nim, to nie była Twoja terapia tylko JEGO i Tobie nic do tego. Poczytaj sobie o współuzależnieniach, bo mnie już serio nie chce się tego tłumaczyć kolejny raz. Powodzenia, bo będzie Ci potrzebne, prawdopodobnie już weszłaś na ścieżkę do zniszczenia sobie życia.

Też uważam, że potrzebna Ci terapia dla Współuzależnionych, bo czy Ci się to podoba, czy nie, jesteś osobą współuzależnioną. Jeśli nad tym nie popracujesz to zejść ze ścieżki niszczącej swoje życie będzie Ci bardzo trudno.

Uzależnienie od leków

13 mar 2013 - 10:24:03

serio myślałaś, ze 4 miesiące wizyt co tydzień u psychologa go wyleczą z nałogu?o.O on powinien iść na odwyk do zamkniętego zakładu a nie się tak bawić, jak teraz. jak go kochasz to mu pomóż, ale mądrze, a nie tak jak Ci się wydaje, ze jest okej. sama idź do lekarza od uzależnień i poproś o pomoc, zapytaj co dalej możesz zrobić, jak powinnaś się zachowywać w różnych sytuacjach.

Uzależnienie od leków

13 mar 2013 - 11:55:20

Temat zamknięty



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-14 01:49 przez Melisandre89.

Uzależnienie od leków

13 mar 2013 - 12:01:09

Czy dobrze doczytałam, że on ma 21 lat? A Ty masz ile?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co robić - związek na odległość