Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dzien kobiet

08 mar 2013 - 20:06:34

...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-09 09:58 przez kasialub.

dzien kobiet

08 mar 2013 - 20:09:37

ee ot tak tego na pewno nie powiedzial, z tego co wywnioskowalam od jakiegos czasu sie wam nie uklada??

dzien kobiet

08 mar 2013 - 20:14:00

No tak sypało sie bo ta dziewczyna zaczela sie wpie***lać w masz związek. Ale zaczęliśmy nad tym pracować i od tego roku bylo o wiele lepiej.. Do dzisiaj...

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

dzien kobiet

08 mar 2013 - 20:15:20

nie wiem skąd wy takich gnojków wynajdujecie...
nie mogłaś iść z nim?

Z tego co napisałaś to on szuka pretekstu żeby się rozstać, chce zwalić winę za rozpad waszego związku na ciebie. A on będzie miał czyste sumienie.
On może sobie wychodzić gdzie chce i z kim chce, a Ciebie trzyma w klatce?

BTW od kiedy kąpanie się/branie prysznica świadczy o tym, że gdzieś się wychodzi za moment? Ja byłam przekonana, że chodzi o higienę...

A może po prostu wymknął się do kwiaciarni?

dzien kobiet

08 mar 2013 - 20:16:45

Wybacz, ale myślę, że to zachowanie jest właśnie spowodowane tym, że Wasz związek już się zakończył dla niego, a nie na odwrót.

dzien kobiet

08 mar 2013 - 20:18:36

jak już piszesz coś publicznie to sprawdzaj literówki bo ciężko się doczytać...

dzien kobiet

08 mar 2013 - 20:19:53

On cz mnie wyśmial jakbym chciała isc z nim. Bo by mu w pracy gadali ze dziewczyna go kontroluje...

dzien kobiet

08 mar 2013 - 20:20:18

nie zazdroszczę, dla równowagi wychodź z ajkimiś fajnymi kolegami może

dzien kobiet

08 mar 2013 - 20:21:27

zastanów sie poważnie czy chcesz z takim facetem dzielić życie...
mój narzeczony jest za granicą i rano dostałam esa z życzeniami...
a jak wróciłam z pracy to czekał na mnie bukiet róż, napisał do jego siostry żeby się tym zajęła... i pomyślał, pomimo że jest 1200 km stąd...

dzien kobiet

08 mar 2013 - 20:21:40

Ja rano też myślałam, że mój chłopak zapomniał, więc zrobiłam mu awanturę z samego rana, niestety on zrezygnowany powiedział, że zepsułam mu niespodziankę, ponieważ od rana szykował się do kwiaciarni. Na szczęście kiedy wrócił to ja starałam się żebyśmy skutecznie o tym zapomnieli.

dzien kobiet

08 mar 2013 - 20:22:06

daj sobie spokój z nim to jakiś palant

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

dzien kobiet

08 mar 2013 - 20:25:50

Cytat
klaudis534
Ja rano też myślałam, że mój chłopak zapomniał, więc zrobiłam mu awanturę z samego rana, niestety on zrezygnowany powiedział, że zepsułam mu niespodziankę, ponieważ od rana szykował się do kwiaciarni. Na szczęście kiedy wrócił to ja starałam się żebyśmy skutecznie o tym zapomnieli.

taaa... i myślisz, że pamiętał? że niby szykował niespodziankę? życzenia mógł złożyć bez kwiatów, a kwiatka dokupić później... niezła ściema, w którą uwierzyłaś

dzien kobiet

08 mar 2013 - 20:32:09

Dziewczyny nie ma co sobie dogryzac. Nie wiem kim trzeba być zeby niszczyć kogos związek. juz przez to wszystko nie wiem czy przesądzam i cos ze mna nie jest ok czy to jest ok ze wylazi z innymi a mi nawet życzeń nie złoży. Chociaz on mówił ze nie świętuje.. Ale dziwny zbieg okoliczności ze w piatek akurat w dniem kobiet.. Śmiech normalnie. Nie wiem czy płakać czy sie śmiać..

dzien kobiet

08 mar 2013 - 20:38:10

Cytat
xanthina
nie wiem skąd wy takich gnojków wynajdujecie...

ja też :/
aż przykro się czyta takie coś :/

dzien kobiet

08 mar 2013 - 20:39:38

Co za koles...kopnij Go w dupe

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

o zgrozo co za mąż