Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć dziewczyny , mam pewien problem .
Nie jestemz tym chłopakiem , ale podobnie się zachowujemy , co nam przeszkadza ? odległość.
Wszystko grało , było dobrze .. aż zobaczyłam że on pisze na fb innej na tablicy : Kocham cie :*serce

Zadzwoniłam do niego by wytłumaczyć tą sprawę , on na to że to przyjaciółka , też na odległość.
Że kocha ją tylko jak przyjaciółkę , i sam zapytał czy ja nie kocham swoich przyjaciół .
mniej wiecej dialog wyglądał potem tak :
ja - kochasz mnie ? ale nie tak jako przyjaciółkę tylko coś więcej.
on - mocniej niż Kasię [tą jego przyjaciółkę z fb] , dla mnie nie jesteś tylko przyjaciółką :*
ale ona też jest dla mnie bardzo ważna :(
ja - ważniejsza ode mnie ..
on - jest dla mnie bardzo ważna , ale ty jesteś ważniejsza . Dla niej nie chciałbym się zabić ,
z nią bym się nie calował , z nią bym nie chciał uprawiać seksu. A z tobą wszystko .

Mówił też podcas tej rozmowy , ze wszystko jest możliwe .. ale na razie chce się tylko i wyłącznie z nia przyjaźnić a mnie kocha . Wierzylibyście w to ?

Błagam, napisz, że chodzisz do gimnazjum!

Oj nie, nie wierzyłabym...W ogóle z tego co piszesz ten chłopak jest strasznie niedojrzały, dałabym sobie spokój.
Ach, ten Facebook, zagłada ludzkości XXI wieku;)

A wszystko na to wskazuję.


U mnie koleś za taką dziecinadę jak okazywanie uczuć na tablicy i to jeszcze z ":* serce" byłby już skreślony a co dopiero za pisanie tego na tablicy innej dziewczyny.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-14 00:26 przez MajkaaaxDxD.

nie wierzyłabym, jej pewnie pisze i mówi to samo, co tobie... daj sobie spokój, widać że ten chłopak kręci i z toba i z nią, a odległość mu to ułatwia.

Problem na poziomie gimnazjum.

Dałabym sobie spokój z takim.

Jak nie do gimbazy to najpewniej do podstawówki?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-14 00:29 przez agacia_r.

Hehehehe, troche to śmieszne i dziecinne :) Skoro Ty nie chodzisz do gimnazjum to może on? :D

Cytat
jachcenajamaicee
Liceum .
na szczescie nie trwa wiecznie...

daj se z nim spokój..

Takie wątki chociaż humor poprawiają,ludzie to mają problemy...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

walentynki i byla mojego faceta.