Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ah Ci faceci..

12 lut 2013 - 20:41:53

Witam;) załozylam ten watek, gdyz potrzebuje jakiej pomocy, lub poprostu dobrego slowa.
Jak wiadomo chodzi o faceta. Poznalam go jakis czas temu. Jesli mamy czas lub mozliwosci zawsze ze soba gadamy.
To on pierwszy mnie zaczepil, nie ukrywam bardzo mi sie to spodobalo, gdyz podobal mi sie juz wczesniej. Bardzo dobrze mi sie z nim gada. Chyba tak naprawde po raz pierwszy czuje, ze zaczyna mi sie cos ukladac, nie mialam szczescia co do facetow. A tym bardziej nie narzekalam w ostatnim czasie na brak wrazen zwiazanych wlasnie z nimi.
On, to taki typ, ktory wie czego chce, jest dobrze poukladany. Ale jest tez i bardzo wrazliwy. Ze swoimi problemami stara sie uporac sam, jak to mowi nie chce nikogo nimi obarczac. Ale jak wiadomo, to chcialabym zeby to zrobil! Moim problemem jest natomiast to, ze oboje tego chcemy, oboje chcemy zeby to wyszlo. Ale jest tak wrazliwy, ze watpie zeby mi to powiedzial. Chcialabym wybrac sie z nim na jakis spacer, do kina pogadac tak szczerze, lecz jest strasznie niesmialy i boje sie ze mnie nigdy nie zaprosi. Prosze o jakos pomoc, jak mam go podejsc, pokazac mu ze pokazanie swoich uczuc, to nic wielkiego. Wczoraj co prawda, zaproponowal, ze bedzie mnie odprowadzal, lecz potem cos powiedzial, co zabrzmiało jak wycofanie sie.

ah Ci faceci..

12 lut 2013 - 20:46:01

Normalnie... spytaj czy pojdziecie sie przejsc ... nie wiem czemu zawsze dziewczyny sądzą, ze to chlopak musi zrobic 1 krok?

ah Ci faceci..

12 lut 2013 - 20:54:04

dobra, dobra ale skoro on jest taki wrazliwy i niesmialy to watpie zeby powiedzial prawde. w sumie prawda, ja zawsze wychodze z tego zalozenia, ze to faceci robia pierwszy krok. ale ostatnio to ja sie staram, pisze, doceniam go w najmniejszej czynnosci.

ah Ci faceci..

12 lut 2013 - 20:57:40

Chyba nie jest taki niesmialy,skoro pierwszy Cie zaczepil..?
Moze Ty wyjdz z inicjatywa i zapros go gdzies.Po czasie pewnie sie rozkreci,jak lepiej Cie pozna.

ah Ci faceci..

12 lut 2013 - 21:01:19

Zaproś go na spacer. Potem złap go za rękę czy coś ;)
Poza tym on pierwszy Cię zaczepił, może teraz nie wie czy Ty chcesz zrobić krok dalej?

ah Ci faceci..

12 lut 2013 - 21:01:54

Ostatnio zmagam się z dość podobnym problemem, więc chyba wiem jak mogę Ci pomóc, otóż zrób pierwszy krok. Co jeśli nie spyta Cię o to nigdy? Będziesz żałować do końca życia. On może być nieśmiały z powodu tego, że boi się odrzucenia. Nie bądź sterotypowa i nie czekaj na ruch z jego strony :) Jak ostatnio dowiedziałam się od kolegi (również bardzo zakompleksionego) bał się zaprosić mnie na randkę, gdyż wysyłałam mu nieznaczne sygnały przez co nie był pewny czy się nie skompromituje. Także pierś do przodu i zawalcz o niego. Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki :D

ah Ci faceci..

12 lut 2013 - 21:14:34

Mamy równouprawnienie - zaproś go na kawę, piwo, do kina, na spacer cokolwiek, może dodasz facetowi odwagi i następnym razem sam wyjdzie z inicjatywą? :D :)

ah Ci faceci..

12 lut 2013 - 21:22:06

oj, tylko to tak łatwo sie mowi, a trudno zrobic;)
ja nawet sama nie wiem, jak ja mam mu to zaproponowac;)
angela1206 kochana jestes, ze tak mowisz;p ogolnie to wszytskie chyba macie racje;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-12 21:23 przez magda14140.

ah Ci faceci..

12 lut 2013 - 21:41:18

Cytat
magda14140
ja nawet sama nie wiem, jak ja mam mu to zaproponowac;)
hej, pójdziemy jutro na pizzę/kawę/piwo/spacer/do kina/gdziekolwiek? to jest proste. on już wykonał pierwszy krok zaczepiając Cię, nic się nie stanie jeśli sama zaproponujesz spotkanie. a jeśli on zacznie się migać to będziesz miała sprawę jasną.
nieśmiałość nieśmiałością, ale jak facetowi zależy to zawsze znajdzie drogę.

ah Ci faceci..

13 lut 2013 - 20:35:53

beatrx w sumie to masz racje;p dzieki kochane;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

facet, moja historia